Serwis wózków widłowych Linde Gądki

Aby zapewnić bezpieczeństwo i wydajność wózków widłowych naszych klientów, konieczna jest dobra i wysokiej jakości konserwacja. Operatorzy lub technicy serwisowi wykonujący prace konserwacyjne powinni mieć zapewnione szkolenie techniczne, odpowiednie narzędzia, podręczniki warsztatowe oraz oprogramowanie związane z danym modelem. Nasza firma spełnia najwyższe standardy w tym zakresie, co potwierdzają setki pozytywnych opinii naszych stałych klientów.

Nasz serwis wózków widłowych Linde Gądki wózków widłowych może obejmować takie czynności jak:

 • Wymiana filtrów, czyszczenie i smarowanie masztu, napędu i łańcuchów,
 • Dodatkowo dla pojazdów gazowych serwis może polegać na wymianie świec zapłonowych i oleju silnikowego,
 • Wymiana oleju,
 • Sprawdzenie akumulatora, w razie potrzeby uzupełnienie wody w akumulatorze,
 • Określenie ewentualnych wad i ich naprawa.

Dlaczego regularna konserwacja wózków Linde jest kluczowa?

Niezależnie od tego, czy jest to wózek widłowy elektryczny, spalinowy czy LPG, jeśli wózek ulegnie uszkodzeniu, liczy się każda godzina! Wiemy o tym, dlatego proponujemy szybki, kompetentny serwis wózków widłowych. Wysoko wykwalifikowani serwisanci wózków widłowych Linde są w stanie naprawić większość problemów związanych z techniką magazynową.

Konserwacja wózków widłowych to podstawa bezproblemowej eksploatacji. Dzięki regularnym przeglądom można wcześnie wykryć problemy i zminimalizować awarie wózka widłowego. Regularna konserwacja pozwala utrzymać nie tylko gotowość operacyjną, ale również wartość Twojej floty pojazdów. Dlatego nasz serwis wózków widłowych Linde Gądki oferuje klientom rozwiązania serwisowe dostosowane do ich potrzeb. Przeprowadzamy wszystkie niezbędne działania, aby flota wózków widłowych była zawsze gotowa do pracy. Uniknij drogich kosztów związanych z naprawą pojazdów i zdaj się na naszych ekspertów!

Niezależnie od Twoich potrzeb serwisowych, skontaktuj się z naszą firmą. Zapewniamy kompleksowe i profesjonalne doradztwo, a indywidualne podejście do każdego projektu sprawia, że świadczone usługi serwisowe są zawsze na najwyższym poziomie.

Kontakt

Przemysław Zając

Tel: 601 226 411
info@utbpolska.pl

Główna siedziba: Chwałkowo 22B, 63-000 Środa Wlkp.

Potrzebujesz fachowej diagnostyki lub serwisu wózków widłowych?

Chcesz wynająć lub kupić wózek widłowy?

Sprawdź nasze atrakcyjne ceny na wózki widłowe i ich serwis!

Napisz do nas!

Dodatkowy adres: Ul. Górki 9b/46 60-204 Poznań


 

  Formularz kontaktowy

  Napisz do nas, odpiszemy najszybciej jak to możliwe!

  Adres główny

  UTB Polska – Wózki widłowe Środa Wielkopolska

  63-000 Środa Wlkp.

  Chwałkowo 22B
  tel. +48 601 226 411
  e-mail: info@utbpolska.pl

  Na wszystkich zainteresowanych czekamy pod adresem Chwałkowo 22B 63-100 Środa Wielkopolska. Bez problemu można dojechać do nas ze Środy Wielkopolskiej, Brdowa, Włostowa i innych miejscowości. Dotrzecie do nas samochodem, między innymi droga nr 11.


  Adres pomocniczy

  UTB Polska – Wózki widłowe Poznań

  60-204 Poznań

  Ul. Górki 9b/46
  tel. +48 601 226 411
  email: poznan@utbpolska.pl

  W pobliżu naszej siedziby znajdują się Szkoła Podstawowa i Liceum Sióstr Zmartwychwstanek, Zmartwychwstańskie Centrum Sportu i Rehabilitacji czy Menesiak sp.j. Punkt skupu złomu. Z centrum można dojechać do nas samochodem bądź  tramwajami nr 14, 8 i 5.


  Szukasz wózka widłowego dla swojej firmy? Zadzwoń.+48 601 226 411