Serwis wózków widłowych LINDE Konin

Serwis LINDE Konin oferuje profesjonalny serwis wózków widłowych. Nasza firma działa od lat, stale zdobywając zaufanie wielu klientów. Obsługujemy wszystkie marki wózków widłowych, w tym Linde, Toyota, Nissan, Mitsubishi, Jungheinrich. Naszym celem jest oferowanie szybkiego, profesjonalnego i bezpiecznego serwisu wózków widłowych w atrakcyjnych cenach. Wiemy, jak ważne jest, aby wózki widłowe pracowały wydajnie i bezpiecznie. Dlatego zatrudniamy doświadczonych, specjalistycznie wykwalifikowanych techników, którzy są w stanie naprawić wszelkie usterki, naprawić i przywrócić pojazdy do stanu używalności.

Zalety serwisu LINDE Konin

 1. Szybka reakcja – nasz serwis wózków widłowych LINDE Konin jest w stanie odpowiedzieć na wszystkie zapytania sprawnie i szybko.
 2. Wykwalifikowani technicy – nasza załoga składa się z wykwalifikowanych techników, którzy są w stanie naprawić każdy typ wózka widłowego.
 3. Atrakcyjne ceny – oferujemy atrakcyjne ceny za wszystkie usługi serwisowe.
 4. Stosowanie najnowocześniejszych technologii – wszystkie nasze usługi serwisowe są wykonywane zgodnie z najnowocześniejszymi standardami bezpieczeństwa i jakości.
 5. Ścisłe przestrzeganie terminów – dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie naprawy wózków widłowych zostały wykonane w wyznaczonym terminie.

Oferujemy również usługi konserwacji, diagnostyki i czyszczenia wózków widłowych. Możemy również zapewnić części zamienne i akcesoria do wózków widłowych, takie jak baterie, oświetlenie, opony, siedzenia, dźwignie itp.

Jeśli szukasz profesjonalnego serwisu wózków widłowych, skontaktuj się z LINDE Konin. Możesz liczyć na naszą wyjątkową usługę, wydajność i bezpieczeństwo, a także atrakcyjne ceny. Gwarantujemy, że każdy wózek widłowy będzie naprawiony zgodnie z najwyższymi standardami.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i do skontaktowania się z naszymi specjalistami w celu uzyskania szczegółowych informacji. Gwarantujemy, że nasz zespół naprawczy wykona wszystkie naprawy zgodnie z najwyższymi standardami jakości.

Kontakt

Przemysław Zając

Tel: 601 226 411
info@utbpolska.pl

Główna siedziba: Chwałkowo 22B, 63-000 Środa Wlkp.

Dodatkowy adres: Ul. Górki 9b/46 60-204 Poznań

Potrzebujesz fachowej diagnostyki lub serwisu wózków widłowych?

Chcesz wynająć lub kupić wózek widłowy?

Sprawdź nasze atrakcyjne ceny na wózki widłowe i ich serwis!

Napisz do nas!

 

  Formularz kontaktowy

  Napisz do nas, odpiszemy najszybciej jak to możliwe!

  Adres główny

  UTB Polska – Wózki widłowe Środa Wielkopolska

  63-000 Środa Wlkp.

  Chwałkowo 22B
  tel. +48 601 226 411
  e-mail: info@utbpolska.pl

  Na wszystkich zainteresowanych czekamy pod adresem Chwałkowo 22B 63-100 Środa Wielkopolska. Bez problemu można dojechać do nas ze Środy Wielkopolskiej, Brdowa, Włostowa i innych miejscowości. Dotrzecie do nas samochodem, między innymi droga nr 11.


  Adres pomocniczy

  UTB Polska – Wózki widłowe Poznań

  60-204 Poznań

  Ul. Górki 9b/46
  tel. +48 601 226 411
  email: poznan@utbpolska.pl

  W pobliżu naszej siedziby znajdują się Szkoła Podstawowa i Liceum Sióstr Zmartwychwstanek, Zmartwychwstańskie Centrum Sportu i Rehabilitacji czy Menesiak sp.j. Punkt skupu złomu. Z centrum można dojechać do nas samochodem bądź  tramwajami nr 14, 8 i 5.


  Szukasz wózka widłowego dla swojej firmy? Zadzwoń.+48 601 226 411