Serwis wózków widłowych Linde Kórnik

Jesteśmy Twoim kompetentnym partnerem w zakresie zakupu, wynajmu i naprawy wózków widłowych. Oprócz tego, że oferujemy serwis wózków widłowych Linde  Kórnik, doradzamy również w zakresie części zamiennych, ubezpieczenia, transportu i innych kwestii dotyczących pojazdów magazynowych. 

Dlaczego akurat nasz serwis wózków widłowych Linde w Kórniku?

Twoje zadowolenie jest szczególnie bliskie naszym potrzebom. Dowiedz się, co sprawia, że nasz serwis wózków widłowych Linde w Kórniku jest tak wyjątkowy.

 • Duży wybór

Przekonaj się o naszym wyborze nowych używanych wózków widłowych, które możemy zaproponować na czas naprawy Twoich pojazdów,

 • Kompetencje

Zawsze możesz polegać na naszym doświadczeniu i kompetencjach,

 • Elastyczność

Jesteśmy elastyczni i zawsze znajdziemy rozwiązanie Twojego problemu,

 • Obsługa na najwyższym poziomie

Nasi klienci są w centrum naszych działań, a do każdego projektu podchodzimy z należytą starannością.

Serwis Linde w Kórniku pod Poznaniem

Skontaktuj się z naszym serwisem wózków widłowych, jeśli potrzebujesz naprawić swój pojazd. Niezawodna naprawa wszystkich typów wózków widłowych zawsze była częścią naszych usług i misji firmy. Aby wykonać usługę serwisową w sposób zadowalający dla klientów, w naszym warsztacie  mamy wszystkie typowe części zamienne, aby wózek widłowy był szybko ponownie gotowy do użycia. Dużą wagę przywiązujemy do szybkiej i starannej naprawy Twojej floty. Ty również możesz zaufać doświadczeniu naszego warsztatu dla wózków widłowych w Kórniku.

Potrzebujesz fachowej diagnostyki lub serwisu wózków widłowych?

Chcesz wynająć lub kupić wózek widłowy?

Sprawdź nasze atrakcyjne ceny na wózki widłowe i ich serwis!

Napisz do nas!

Wykwalifikowany personel i najnowocześniejszy sprzęt zapewniają skuteczność naszych usług. Korzystamy z wysokiej jakości rozwiązań, a w ręce naszych klientów oddajemy w pełni sprawny pojazd, który jest gotowy do dalszej eksploatacji. Tylko regularna konserwacja wózków widłowych przedłuży ich żywotność i oszczędzi kosztownych przestojów.

Poznaj nasze usługi i wydajność. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące serwisowania wózków widłowych. Zachęcamy do kontaktu!

Kontakt

Przemysław Zając

Tel: 601 226 411
info@utbpolska.pl

Główna siedziba: Chwałkowo 22B, 63-000 Środa Wlkp.

Dodatkowy adres: Ul. Górki 9b/46 60-204 Poznań


 

  Formularz kontaktowy

  Napisz do nas, odpiszemy najszybciej jak to możliwe!

  Adres główny

  UTB Polska – Wózki widłowe Środa Wielkopolska

  63-000 Środa Wlkp.

  Chwałkowo 22B
  tel. +48 601 226 411
  e-mail: info@utbpolska.pl

  Na wszystkich zainteresowanych czekamy pod adresem Chwałkowo 22B 63-100 Środa Wielkopolska. Bez problemu można dojechać do nas ze Środy Wielkopolskiej, Brdowa, Włostowa i innych miejscowości. Dotrzecie do nas samochodem, między innymi droga nr 11.


  Adres pomocniczy

  UTB Polska – Wózki widłowe Poznań

  60-204 Poznań

  Ul. Górki 9b/46
  tel. +48 601 226 411
  email: poznan@utbpolska.pl

  W pobliżu naszej siedziby znajdują się Szkoła Podstawowa i Liceum Sióstr Zmartwychwstanek, Zmartwychwstańskie Centrum Sportu i Rehabilitacji czy Menesiak sp.j. Punkt skupu złomu. Z centrum można dojechać do nas samochodem bądź  tramwajami nr 14, 8 i 5.


  Szukasz wózka widłowego dla swojej firmy? Zadzwoń.+48 601 226 411