Serwis wózków widłowych LINDE Rawicz

Serwis wózków widłowych LINDE Rawicz to profesjonalna naprawa Twoich pojazdów!

Usługa serwisu wózków widłowych jest istotna dla każdej firmy, która wykorzystuje wózki do przemieszczania towarów. Wózki widłowe są bardzo często używane w magazynach, przedsiębiorstwach logistycznych, halach produkcyjnych, a nawet w sklepach spożywczych. Dlatego też, aby zapewnić bezpieczeństwo i wydajność pracy, wózki powinny być regularnie konserwowane i naprawiane w odpowiednim serwisie.

Korzystanie z wózków widłowych to niezwykle ważny element funkcjonowania przedsiębiorstw. Dlatego też regularna naprawa i utrzymanie wózków widłowych w dobrym stanie jest konieczne dla zapewnienia bezpieczeństwa i wydajności pracy. Nasz serwis wózków widłowych LINDE Rawicz oferuje profesjonalną naprawę i konserwację wózków widłowych. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych pracowników, którzy są w stanie szybko i skutecznie naprawić każdy typ wózka widłowego.

Wszechstronne usługi serwisowe

Nasz serwis wózków widłowych LINDE Rawicz oferuje szeroki zakres usług. Oferujemy również profesjonalne przeglądy, które pozwalają zidentyfikować potencjalne problemy z wózkami widłowymi w celu zapobieżenia poważniejszym uszkodzeniom w przyszłości. Wszystkie naprawy są wykonywane przy użyciu wysokiej jakości części i narzędzi, a nasz zespół jest w stanie naprawić wózki widłowe wszystkich marek i modeli.

Nasz serwis wózków widłowych LINDE Rawicz oferuje również usługi z zakresu bezpieczeństwa i użytkowania. Zespół składa się z doświadczonych instruktorów bezpieczeństwa i operatorów, którzy służą pomocą w zakresie poprawnego wykorzystania wózków widłowych. Oferujemy również szkolenia w zakresie bezpieczeństwa, które pomogą operatorom wykonywać swoje obowiązki w sposób bezpieczny i wydajny.

Nasza firma oferuje szybkie i skuteczne usługi naprawcze. Korzystamy z wysokiej jakości części i narzędzi, aby zapewnić najlepsze wyniki. Dodatkowo oferujemy przeglądy i szkolenia w zakresie bezpieczeństwa, aby upewnić się, że wszystkie wózki widłowe działają w odpowiedni sposób. Jeśli szukasz profesjonalnego serwisu wózków widłowych, zapraszamy do skorzystania z usług serwisu LINDE Rawicz.

Kontakt

Przemysław Zając

Tel: 601 226 411
info@utbpolska.pl

Główna siedziba: Chwałkowo 22B, 63-000 Środa Wlkp.

Potrzebujesz fachowej diagnostyki lub serwisu wózków widłowych?

Chcesz wynająć lub kupić wózek widłowy?

Sprawdź nasze atrakcyjne ceny na wózki widłowe i ich serwis!

Napisz do nas!

Dodatkowy adres: Ul. Górki 9b/46 60-204 Poznań


 

  Formularz kontaktowy

  Napisz do nas, odpiszemy najszybciej jak to możliwe!

  Adres główny

  UTB Polska – Wózki widłowe Środa Wielkopolska

  63-000 Środa Wlkp.

  Chwałkowo 22B
  tel. +48 601 226 411
  e-mail: info@utbpolska.pl

  Na wszystkich zainteresowanych czekamy pod adresem Chwałkowo 22B 63-100 Środa Wielkopolska. Bez problemu można dojechać do nas ze Środy Wielkopolskiej, Brdowa, Włostowa i innych miejscowości. Dotrzecie do nas samochodem, między innymi droga nr 11.


  Adres pomocniczy

  UTB Polska – Wózki widłowe Poznań

  60-204 Poznań

  Ul. Górki 9b/46
  tel. +48 601 226 411
  email: poznan@utbpolska.pl

  W pobliżu naszej siedziby znajdują się Szkoła Podstawowa i Liceum Sióstr Zmartwychwstanek, Zmartwychwstańskie Centrum Sportu i Rehabilitacji czy Menesiak sp.j. Punkt skupu złomu. Z centrum można dojechać do nas samochodem bądź  tramwajami nr 14, 8 i 5.


  Szukasz wózka widłowego dla swojej firmy? Zadzwoń.+48 601 226 411