Serwis wózków widłowych Linde Skórzewo

Witamy w serwisie wózków widłowych marki Linde. Jako specjaliści w dziedzinie naprawy, konserwacji i remontów wózków widłowych, jesteśmy dumni z tego, że możemy zaoferować państwu serwis wózków widłowych LINDE Skórzewo. 

Oferujemy szeroki zakres usług serwisowych dla wózków widłowych marki Linde, w tym konserwację, naprawy i remonty. Pracujemy tylko z najnowocześniejszymi technologiami, aby zapewnić niezawodne i bezpieczne działanie wózków widłowych. Nasz zespół wykwalifikowanych techników może zapewnić profesjonalne doradztwo i szybkie, skuteczne naprawy z minimalnym czasem przestoju. Jesteśmy wyposażeni w wysokiej jakości części zamienne, aby zapewnić, że Twoje wózki widłowe marki Linde są w najlepszym stanie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i dołączenia do grona zadowolonych klientów.

Dlaczego warto wybrać nasz serwis wózków widłowych LINDE w Skórzewie?

Oferujemy profesjonalną, kompleksową usługę naprawy i serwisu wózków widłowych LINDE. Posiadamy doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę specjalistów, którzy zadbają o bezpieczeństwo i sprawność techniczną Twojego wózka widłowego. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem diagnostycznym i narzędziami, które pozwalają nam na szybką i skuteczną naprawę. Wszystkie części zamienne są oryginalne i spełniają wszelkie wymagania producenta, a także są w pełni kompatybilne z wózkami widłowymi LINDE. Ponadto oferujemy wynajem wózków widłowych LINDE po bardzo atrakcyjnych cenach. Gwarantujemy, że nasze usługi są najwyższej jakości i że każdy nasz klient będzie w pełni zadowolony z wykonanej usługi.

Jeśli szukasz wiarygodnego i solidnego serwisu wózków widłowych, to dobrze trafiłeś! Nasz serwis oferuje szeroki zakres usług, w tym naprawy, konserwacje, części zamienne i wsparcie techniczne. Zawsze dążymy do zapewnienia profesjonalnej obsługi i wysokiej jakości usług.

Nasza wiedza i doświadczenie w zakresie wózków widłowych sprawia, że jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług. Wiemy jak ważne jest, aby Twój wózek widłowy był w dobrej kondycji, dlatego oferujemy usługi naprawcze, konserwacyjne i wsparcie techniczne.

Kontakt

Przemysław Zając

Tel: 601 226 411
info@utbpolska.pl

Główna siedziba: Chwałkowo 22B, 63-000 Środa Wlkp.

Potrzebujesz fachowej diagnostyki lub serwisu wózków widłowych?

Chcesz wynająć lub kupić wózek widłowy?

Sprawdź nasze atrakcyjne ceny na wózki widłowe i ich serwis!

Napisz do nas!

Dodatkowy adres: Ul. Górki 9b/46 60-204 Poznań


 

  Formularz kontaktowy

  Napisz do nas, odpiszemy najszybciej jak to możliwe!

  Adres główny

  UTB Polska – Wózki widłowe Środa Wielkopolska

  63-000 Środa Wlkp.

  Chwałkowo 22B
  tel. +48 601 226 411
  e-mail: info@utbpolska.pl

  Na wszystkich zainteresowanych czekamy pod adresem Chwałkowo 22B 63-100 Środa Wielkopolska. Bez problemu można dojechać do nas ze Środy Wielkopolskiej, Brdowa, Włostowa i innych miejscowości. Dotrzecie do nas samochodem, między innymi droga nr 11.


  Adres pomocniczy

  UTB Polska – Wózki widłowe Poznań

  60-204 Poznań

  Ul. Górki 9b/46
  tel. +48 601 226 411
  email: poznan@utbpolska.pl

  W pobliżu naszej siedziby znajdują się Szkoła Podstawowa i Liceum Sióstr Zmartwychwstanek, Zmartwychwstańskie Centrum Sportu i Rehabilitacji czy Menesiak sp.j. Punkt skupu złomu. Z centrum można dojechać do nas samochodem bądź  tramwajami nr 14, 8 i 5.


  Szukasz wózka widłowego dla swojej firmy? Zadzwoń.+48 601 226 411