Serwis wózków widłowych Linde Swarzędz

Serwis wózków widłowych marki Linde to usługa kompleksowej obsługi maszyn. Nasza firma oferuje klientom pełny zakres świadczonych usług. Profesjonalni specjaliści wykonują wszelkie niezbędne prace konserwacyjne, naprawcze oraz diagnostyczne, aby zapewnić wysoką wydajność i bezpieczeństwo użytkownikom.

Serwis wózków LINDE w Swarzędzu – krok po kroku

Usługa jaką jest serwis wózków widłowych LINDE Swarzędz odbywa się zgodnie z określonymi procedurami i zasadami. Przede wszystkim przeprowadza się wizytę przywracającą wózek widłowy do pierwotnego stanu. Nasi specjaliści przeglądają wszystkie elementy maszyny, określając ich stan techniczny. Po dokonaniu oceny technicznej wózek jest wyposażony w części zamienne i ewentualne elementy uszczelniające. Następnie specjaliści serwisu Linde regulują i sprawdzają wszystkie funkcje pojazdu.

Kolejnym etapem serwisu jest przegląd okresowy. Przeprowadzany on jest w celu wykrycia wszelkich usterek i uszkodzeń. Wiąże się on z dokładnym sprawdzaniem wszystkich elementów, takich jak silnik, zawieszenie, hydraulika, układ napędowy i hamulce. Po przeprowadzeniu przeglądu przeprowadza się test wózka, aby sprawdzić jego wydajność i bezpieczeństwo.

Serwis wózków widłowych LINDE Swarzędz zapewnia użytkownikom maszyny kompleksową obsługę. Przedsiębiorstwo oferuje swoim klientom profesjonalną i szybką usługę. Wszelkie przeprowadzane prace konserwacyjne, diagnostyczne i naprawcze są wykonywane przez wykwalifikowanych specjalistów, którzy są w stanie zapewnić najwyższą jakość usług. Dzięki temu użytkownicy wózka widłowego marki Linde mogą cieszyć się jego wysoką wydajnością i bezpieczeństwem.

Skontaktuj się z naszym serwisem wózków LINDE i znajdź odpowiednie wsparcie, którego potrzebujesz. Zapewniamy kompleksowe oraz indywidualne podejście od każdego projektu, dzięki czemu możesz spodziewać się pełnej obsługi oraz pomocy. Niezależnie od posiadanego modelu wózka widłowego, możesz skorzystać z naszej wiedzy i doświadczenia, szybko wracając do pełnej efektywności.

Kontakt

Przemysław Zając

Tel: 601 226 411
info@utbpolska.pl

Główna siedziba: Chwałkowo 22B, 63-000 Środa Wlkp.

Potrzebujesz fachowej diagnostyki lub serwisu wózków widłowych?

Chcesz wynająć lub kupić wózek widłowy?

Sprawdź nasze atrakcyjne ceny na wózki widłowe i ich serwis!

Napisz do nas!

Dodatkowy adres: Ul. Górki 9b/46 60-204 Poznań


 

  Formularz kontaktowy

  Napisz do nas, odpiszemy najszybciej jak to możliwe!

  Adres główny

  UTB Polska – Wózki widłowe Środa Wielkopolska

  63-000 Środa Wlkp.

  Chwałkowo 22B
  tel. +48 601 226 411
  e-mail: info@utbpolska.pl

  Na wszystkich zainteresowanych czekamy pod adresem Chwałkowo 22B 63-100 Środa Wielkopolska. Bez problemu można dojechać do nas ze Środy Wielkopolskiej, Brdowa, Włostowa i innych miejscowości. Dotrzecie do nas samochodem, między innymi droga nr 11.


  Adres pomocniczy

  UTB Polska – Wózki widłowe Poznań

  60-204 Poznań

  Ul. Górki 9b/46
  tel. +48 601 226 411
  email: poznan@utbpolska.pl

  W pobliżu naszej siedziby znajdują się Szkoła Podstawowa i Liceum Sióstr Zmartwychwstanek, Zmartwychwstańskie Centrum Sportu i Rehabilitacji czy Menesiak sp.j. Punkt skupu złomu. Z centrum można dojechać do nas samochodem bądź  tramwajami nr 14, 8 i 5.


  Szukasz wózka widłowego dla swojej firmy? Zadzwoń.+48 601 226 411