Serwis wózków widłowych LINDE Wysogotowo

Serwis wózków widłowych LINDE Wysogotowo to firma oferująca profesjonalną obsługę w zakresie naprawy i konserwacji wózków widłowych, także wszystkich marek. Firma oferuje szeroki zakres usług, w tym naprawy, przeglądy, konserwację, wymianę części zamiennych, diagnostykę i inne usługi dla operatorów wózków widłowych. Ponadto, firma oferuje kompleksową obsługę klienta oraz gwarancję satysfakcji na wykonane usługi.

Specjalistyczna naprawa wózków widłowych w Wysogotowie

Jesteśmy serwisem, który oferuje serwis wózków widłowych w Wysogotowie. Oferujemy swoim klientom profesjonalne usługi naprawcze na najwyższym poziomie. Zajmujemy się naprawą wszystkich marek i typów wózków widłowych, w tym wózkami widłowymi spalinowymi i elektrycznymi. Pracujemy zarówno dla dużych przedsiębiorstw, jak i małych firm, świadcząc usługi na najwyższym poziomie.

Naszym priorytetem jest zapewnienie klientom najwyższej jakości usług naprawczych, dlatego zatrudniamy tylko najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie. Wszyscy nasi pracownicy są doświadczeni i wykwalifikowani w naprawie wózków widłowych, a także znają się na technologii i technikach naprawy. 

Nasz serwis oferuje szybkie i profesjonalne naprawy wózków widłowych. Dzięki naszemu doświadczeniu, wiedzy i wysokiej jakości sprzętowi, możemy zapewnić pełen zakres usług naprawczych. Jesteśmy w stanie wykonać naprawy w krótkim czasie i przy niewielkim koszcie.

Dzięki szerokiej gamie części zamiennych, możemy również szybko i sprawnie wymienić wszelkie uszkodzone elementy wózka widłowego. Nasze części zamienne są zawsze wysokiej jakości i zgodne z oryginalnymi częściami producenta.

Naszym klientom oferujemy również szeroką gamę usług profilaktycznych i konserwacyjnych. Regularne przeglądy i konserwacje wózków widłowych pozwalają na długą i bezproblemową eksploatację, a także na uniknięcie poważniejszych usterek w przyszłości.

Dlaczego warto wybrać nasz serwis wózków widłowych w Wysogotowie?

Nasz serwis wózków widłowych cechuje się następującymi zaletami:

Potrzebujesz fachowej diagnostyki lub serwisu wózków widłowych?

Chcesz wynająć lub kupić wózek widłowy?

Sprawdź nasze atrakcyjne ceny na wózki widłowe i ich serwis!

Napisz do nas!
 • Profesjonalny zespół naprawczy z wieloletnim doświadczeniem w naprawie wózków widłowych,
 • Szeroki wybór części wysokiej jakości,
 • Szybka i sprawna naprawa,
 • Regularne przeglądy i konserwacje pozwalające na niezawodną eksploatację wózka widłowego,
 • Przystępna cena usług naprawczych.

Kontakt

Przemysław Zając

Tel: 601 226 411
info@utbpolska.pl

Główna siedziba: Chwałkowo 22B, 63-000 Środa Wlkp.

Dodatkowy adres: Ul. Górki 9b/46 60-204 Poznań


 

  Formularz kontaktowy

  Napisz do nas, odpiszemy najszybciej jak to możliwe!

  Adres główny

  UTB Polska – Wózki widłowe Środa Wielkopolska

  63-000 Środa Wlkp.

  Chwałkowo 22B
  tel. +48 601 226 411
  e-mail: info@utbpolska.pl

  Na wszystkich zainteresowanych czekamy pod adresem Chwałkowo 22B 63-100 Środa Wielkopolska. Bez problemu można dojechać do nas ze Środy Wielkopolskiej, Brdowa, Włostowa i innych miejscowości. Dotrzecie do nas samochodem, między innymi droga nr 11.


  Adres pomocniczy

  UTB Polska – Wózki widłowe Poznań

  60-204 Poznań

  Ul. Górki 9b/46
  tel. +48 601 226 411
  email: poznan@utbpolska.pl

  W pobliżu naszej siedziby znajdują się Szkoła Podstawowa i Liceum Sióstr Zmartwychwstanek, Zmartwychwstańskie Centrum Sportu i Rehabilitacji czy Menesiak sp.j. Punkt skupu złomu. Z centrum można dojechać do nas samochodem bądź  tramwajami nr 14, 8 i 5.


  Szukasz wózka widłowego dla swojej firmy? Zadzwoń.+48 601 226 411