Serwis wózków widłowych LINDE Zaniemyśl

Dlaczego warto wybrać serwis wózków widłowych LINDE Zaniemyśl?

Nasz serwis wózków widłowych LINDE jest firmą oferującą kompleksową obsługę w zakresie naprawy i konserwacji wózków widłowych. Firma w ciągu kilkunastu lat działalności zdobyła uznanie wśród klientów, co jest potwierdzeniem wysokiej jakości usług świadczonych przez serwis. Przedstawiamy kilka zalet, dla których warto wybrać nasz serwis LINDE Zaniemyśl.

Profesjonalny i doświadczony zespół

Serwis wózków widłowych LINDE Zaniemyśl oferuje wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę, która posiada niezbędne umiejętności do wykonywania wszelkiego rodzaju napraw. Zespół specjalistów jest w stanie zaoferować kompleksową obsługę w zakresie naprawy i konserwacji wózków widłowych wszystkich marek w tym właśnie LINDE. Dzięki temu możesz mieć pewność, że naprawa zostanie wykonana dokładnie i zgodnie z zaleceniami producenta.

Szeroki zakres usług w zakresie napraw wózków LINDE

Serwis LINDE Zaniemyśl oferuje szeroki zakres usług związanych z wózkami widłowymi, w tym naprawy, przeglądy, konserwację, wymianę części zamiennych, diagnostykę i wiele innych. Dzięki temu klienci mają dostęp do usług najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach. Ponadto, firma oferuje sprzedaż i wynajem wózków widłowych, co pozwala zapewnić bezpieczeństwo i prawidłową obsługę maszyn.

Kompleksowa obsługa Klienta

Serwis w Zaniemyślu wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i oferuje kompleksową obsługę w zakresie konserwacji wózków widłowych. Firma oferuje darmową wycenę naprawy, a także szybkie terminy realizacji. Ponadto, w razie potrzeby, klienci mogą skorzystać z usług serwisu w miejscu naprawy. Dzięki temu naprawa wózka może zostać przeprowadzona szybko i sprawnie.

Gwarancja satysfakcji

Serwis wózków widłowych LINDE oferuje swoim klientom gwarancję satysfakcji! Wszystkie usługi są realizowane zgodnie z zaleceniami producenta, z zastosowaniem wysokiej jakości materiałów i części zamiennych. Firma zapewnia również gwarancję na wykonane naprawy, co daje pewność, że wózek będzie działał poprawnie przez długi czas!

Kontakt

Przemysław Zając

Tel: 601 226 411
info@utbpolska.pl

Główna siedziba: Chwałkowo 22B, 63-000 Środa Wlkp.

Potrzebujesz fachowej diagnostyki lub serwisu wózków widłowych?

Chcesz wynająć lub kupić wózek widłowy?

Sprawdź nasze atrakcyjne ceny na wózki widłowe i ich serwis!

Napisz do nas!

Dodatkowy adres: Ul. Górki 9b/46 60-204 Poznań


 

  Formularz kontaktowy

  Napisz do nas, odpiszemy najszybciej jak to możliwe!

  Adres główny

  UTB Polska – Wózki widłowe Środa Wielkopolska

  63-000 Środa Wlkp.

  Chwałkowo 22B
  tel. +48 601 226 411
  e-mail: info@utbpolska.pl

  Na wszystkich zainteresowanych czekamy pod adresem Chwałkowo 22B 63-100 Środa Wielkopolska. Bez problemu można dojechać do nas ze Środy Wielkopolskiej, Brdowa, Włostowa i innych miejscowości. Dotrzecie do nas samochodem, między innymi droga nr 11.


  Adres pomocniczy

  UTB Polska – Wózki widłowe Poznań

  60-204 Poznań

  Ul. Górki 9b/46
  tel. +48 601 226 411
  email: poznan@utbpolska.pl

  W pobliżu naszej siedziby znajdują się Szkoła Podstawowa i Liceum Sióstr Zmartwychwstanek, Zmartwychwstańskie Centrum Sportu i Rehabilitacji czy Menesiak sp.j. Punkt skupu złomu. Z centrum można dojechać do nas samochodem bądź  tramwajami nr 14, 8 i 5.


  Szukasz wózka widłowego dla swojej firmy? Zadzwoń.+48 601 226 411