Serwis wózków widłowych STILL Gądki

Zapewniamy serwisowanie wózków widłowych Still, aby utrzymać Twój biznes na odpowiednio wysokim poziomie! Czynności serwisowe oferujemy dla wszystkich modeli Still. Od planowanego serwisu po sytuacje awaryjne, nasz wykwalifikowany zespół zapewnia wydajne usługi w konkurencyjnych cenach. 

Zarządzanie flotą wózków widłowych to trudne zadanie. Dodatkowe wyzwania związane z utrzymaniem floty mogą być dużym obciążeniem dla czasu, funduszy i siły roboczej Twojej firmy. Wiele firm odkrywa, że współpraca z zewnętrznym dostawcą usług konserwacyjnych może zaoferować dużą wartość dla ich działalności poprzez zmniejszenie tych obowiązków i oferowanie fachowej obsługi. Dlatego między innymi powstał nasz serwis wózków widłowych STILL Gądki, odpowiadając na wysokie oczekiwania klientów z okolic.

Regularna konserwacja wydłuża żywotność i poprawia wydajność pojazdu

Zaplanowane prace związane z konserwacją to duża wartość dotycząca utrzymania funkcjonalności i bezpieczeństwa Twojej floty wózków widłowych. Korzyści z zaplanowanej konserwacji wózka widłowego obejmują takie kwestie, jak identyfikacja psujących się części i ich wymiana, zanim spowodują większe problemy, zmniejszenie czasu przestoju z powodu awarii części, jak i unikanie ryzyka związanego z odpowiedzialnością poprzez wymianę wadliwych części przed ich uszkodzeniem. Regularna konserwacja ogranicza liczbę wypadków oraz pozwala na utrzymanie właściwej wydajności wózka widłowego dzięki standardowym czynnościom.

Większość planowanych usług konserwacyjnych obejmuje kontrolę, smarowanie łańcuchów masztu i innych kluczowych części, wymianę oleju i filtrów oraz drobne regulacje. Niezależnie od tego, czy wybierzesz konserwację planowaną wózka widłowego w ramach przeglądu, czy poszukujesz sposobu na naprawę pojazdu, możesz zaufać naszym technikom, którzy sprawią, że Twoje pojazdy będą działać lepiej i dłużej. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych ofertach serwisowych dla floty wózków widłowych.

Kontakt

Przemysław Zając

Tel: 601 226 411
info@utbpolska.pl

Główna siedziba: Chwałkowo 22B, 63-000 Środa Wlkp.

Dodatkowy adres: Ul. Górki 9b/46 60-204 Poznań

Potrzebujesz fachowej diagnostyki lub serwisu wózków widłowych?

Chcesz wynająć lub kupić wózek widłowy?

Sprawdź nasze atrakcyjne ceny na wózki widłowe i ich serwis!

Napisz do nas!

 

  Formularz kontaktowy

  Napisz do nas, odpiszemy najszybciej jak to możliwe!

  Adres główny

  UTB Polska – Wózki widłowe Środa Wielkopolska

  63-000 Środa Wlkp.

  Chwałkowo 22B
  tel. +48 601 226 411
  e-mail: info@utbpolska.pl

  Na wszystkich zainteresowanych czekamy pod adresem Chwałkowo 22B 63-100 Środa Wielkopolska. Bez problemu można dojechać do nas ze Środy Wielkopolskiej, Brdowa, Włostowa i innych miejscowości. Dotrzecie do nas samochodem, między innymi droga nr 11.


  Adres pomocniczy

  UTB Polska – Wózki widłowe Poznań

  60-204 Poznań

  Ul. Górki 9b/46
  tel. +48 601 226 411
  email: poznan@utbpolska.pl

  W pobliżu naszej siedziby znajdują się Szkoła Podstawowa i Liceum Sióstr Zmartwychwstanek, Zmartwychwstańskie Centrum Sportu i Rehabilitacji czy Menesiak sp.j. Punkt skupu złomu. Z centrum można dojechać do nas samochodem bądź  tramwajami nr 14, 8 i 5.


  Szukasz wózka widłowego dla swojej firmy? Zadzwoń.+48 601 226 411