Serwis wózków widłowych STILL Kórnik

Dla Twojej wygody zapewniamy kompleksową obsługę serwisową wózków widłowych STILL. Oferujemy pełne wsparcie w zakresie części i serwisu wszystkich wózków widłowych marki. Nasze działania w zakresie konserwacji i serwisu mają dwojaki charakter: po pierwsze reagujemy na wszelkie awarie tak szybko, jak to możliwe, aby zapobiec przerwom w pracy, a tym samym utracie produktywności przez Twoją firmę. W ramach tego zobowiązania staramy się również rozwiązywać wszelkie problemy związane z awarią podczas pierwszej wizyty, współpracując w ten sposób z klientami, aby utrzymać flotę na optymalnym poziomie.

Wybierając nasz serwis wózków widłowych STILL Kórnik masz również pewność, że kładziemy duży nacisk na konserwację zapobiegawczą, aby zapewnić, że sprzęt do przenoszenia materiałów będzie zawsze działał z najwyższą wydajnością i efektywnością.

Jak działa nasz serwis wózków widłowych w Kórniku?

Naszym zadaniem jest zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta poprzez zapewnienie naprawy awarii różnych pojazdów marki STILL. Bierzemy na siebie odpowiedzialność za utrzymanie pojazdów zgodnie z wcześniej ustalonym planem oraz zapewnienie, że spełniają one wszystkie wymogi bezpieczeństwa.

Jeśli szukasz doświadczonego serwisu wózków widłowych, dobrze trafiłeś! Jesteśmy wiodącą firmą serwisową wózków widłowych z wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy szeroki zakres usług obejmujących naprawy, konserwację, jak i wynajem i sprzedaż wózków widłowych.

Nasz personel to kompetentni i doświadczeni profesjonaliści w dziedzinie serwisu wózków widłowych STILL. Nasza szeroka oferta pojazdów przemysłowych jest w pełni wspierana przez wiedzę techniczną pozwalającą utrzymać sprzęt w pełnej sprawności operacyjnej. Jako serwis wózków widłowych STILL Kórnik oferujemy rzetelne podejście do naprawy, wsparcie przeszkolonych techników serwisowych oraz zorientowane na rozwiązania działania, które są transparentne i wydajne. Zachęcamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów.

Kontakt

Przemysław Zając

Tel: 601 226 411
info@utbpolska.pl

Główna siedziba: Chwałkowo 22B, 63-000 Środa Wlkp.

Potrzebujesz fachowej diagnostyki lub serwisu wózków widłowych?

Chcesz wynająć lub kupić wózek widłowy?

Sprawdź nasze atrakcyjne ceny na wózki widłowe i ich serwis!

Napisz do nas!

Dodatkowy adres: Ul. Górki 9b/46 60-204 Poznań


 

  Formularz kontaktowy

  Napisz do nas, odpiszemy najszybciej jak to możliwe!

  Adres główny

  UTB Polska – Wózki widłowe Środa Wielkopolska

  63-000 Środa Wlkp.

  Chwałkowo 22B
  tel. +48 601 226 411
  e-mail: info@utbpolska.pl

  Na wszystkich zainteresowanych czekamy pod adresem Chwałkowo 22B 63-100 Środa Wielkopolska. Bez problemu można dojechać do nas ze Środy Wielkopolskiej, Brdowa, Włostowa i innych miejscowości. Dotrzecie do nas samochodem, między innymi droga nr 11.


  Adres pomocniczy

  UTB Polska – Wózki widłowe Poznań

  60-204 Poznań

  Ul. Górki 9b/46
  tel. +48 601 226 411
  email: poznan@utbpolska.pl

  W pobliżu naszej siedziby znajdują się Szkoła Podstawowa i Liceum Sióstr Zmartwychwstanek, Zmartwychwstańskie Centrum Sportu i Rehabilitacji czy Menesiak sp.j. Punkt skupu złomu. Z centrum można dojechać do nas samochodem bądź  tramwajami nr 14, 8 i 5.


  Szukasz wózka widłowego dla swojej firmy? Zadzwoń.+48 601 226 411