Serwis wózków widłowych STILL Poznań

Od lat nasza firma pomaga klientom we wszystkich aspektach serwisowania wózków widłowych. Nasz wysoce doświadczony zespół serwisowy wózków widłowych jest dedykowany do zapewnienia szybkiego czasu reakcji na awarie, planowania prac naprawczych i rutynowych usług konserwacyjnych. Naszym celem jest oferowanie usług takich jak serwis wózków widłowych STILL Poznań, które są bezproblemowe, wygodne i opłacalne dla naszych klientów.

Zalety serwisowania i rutynowej konserwacji wózków widłowych

Twój wózek widłowy jest jak każdy inny pojazd — raz w roku poddajesz swój samochód przeglądowi technicznemu, aby mieć pewność, że dowiezie Cię bezpiecznie na miejsce. To samo powinno dotyczyć Twoich wózków widłowych w firmie. Jeśli są one regularnie serwisowane, wydajność pracy będzie zwiększona, a pojazdy będą służyć znacznie dłużej. Również operatorzy będą mniej narażeni na awarię i konieczność korzystania z serwisu awaryjnego.

Zalety regularnego serwisowania wózków STILL to między innymi:

 • Lepsze planowanie i kontrola wydatków,
 • Brak szokujących rachunków za naprawy,
 • Lepszy przepływ gotówki,
 • Optymalne wykorzystanie wózka widłowego,
 • Obniżone koszty eksploatacji,
 • Wyższa wartość odsprzedaży wózka widłowego.

Regularna konserwacja i serwis wózków widłowych STILL Poznań to konieczność, aby Twój sprzęt działał z najwyższą wydajnością. Obejmuje to sprawdzenie maszyny pod kątem wszelkich problemów, czyszczenie i upewnienie się, że wszystko jest w dobrym stanie. Regularny serwis wózków widłowych STILL jest ważny dla Twojej firmy, ponieważ pomaga zapobiegać poważnym awariom, które mogą prowadzić do kosztownych napraw lub przestojów w pracy.

Nasi technicy są starannie wybierani pod kątem umiejętności technicznych, doświadczenia i zdolności komunikacyjnych. To, wraz z pełnym szkoleniem produktowym, zapewnia najwyższą jakość świadczonych usług.

Serwisowanie wózka widłowego odbywa się zazwyczaj raz w roku, ale w zależności od zastosowania mogą być konieczne wcześniejsze kontrole. Kontrole powinny być przeprowadzane codziennie, aby zapewnić bezpieczeństwo i ciągłość pracy wózka widłowego na wysokim poziomie.

Kontakt

Przemysław Zając

Potrzebujesz fachowej diagnostyki lub serwisu wózków widłowych?

Chcesz wynająć lub kupić wózek widłowy?

Sprawdź nasze atrakcyjne ceny na wózki widłowe i ich serwis!

Napisz do nas!

Tel: 601 226 411
info@utbpolska.pl

Główna siedziba: Chwałkowo 22B, 63-000 Środa Wlkp.

Dodatkowy adres: Ul. Górki 9b/46 60-204 Poznań


 

  Formularz kontaktowy

  Napisz do nas, odpiszemy najszybciej jak to możliwe!

  Adres główny

  UTB Polska – Wózki widłowe Środa Wielkopolska

  63-000 Środa Wlkp.

  Chwałkowo 22B
  tel. +48 601 226 411
  e-mail: info@utbpolska.pl

  Na wszystkich zainteresowanych czekamy pod adresem Chwałkowo 22B 63-100 Środa Wielkopolska. Bez problemu można dojechać do nas ze Środy Wielkopolskiej, Brdowa, Włostowa i innych miejscowości. Dotrzecie do nas samochodem, między innymi droga nr 11.


  Adres pomocniczy

  UTB Polska – Wózki widłowe Poznań

  60-204 Poznań

  Ul. Górki 9b/46
  tel. +48 601 226 411
  email: poznan@utbpolska.pl

  W pobliżu naszej siedziby znajdują się Szkoła Podstawowa i Liceum Sióstr Zmartwychwstanek, Zmartwychwstańskie Centrum Sportu i Rehabilitacji czy Menesiak sp.j. Punkt skupu złomu. Z centrum można dojechać do nas samochodem bądź  tramwajami nr 14, 8 i 5.


  Szukasz wózka widłowego dla swojej firmy? Zadzwoń.+48 601 226 411