Od lat nasza firma pomaga klientom we wszystkich aspektach serwisowania wózków widłowych. Nasz wysoce doświadczony zespół serwisowy wózków widłowych jest dedykowany do zapewnienia szybkiego czasu reakcji na awarie, planowania prac naprawczych i rutynowych usług konserwacyjnych. Naszym celem jest oferowanie usług takich jak serwis wózków widłowych STILL Poznań, które są bezproblemowe, wygodne i opłacalne dla naszych klientów.

Zalety serwisowania i rutynowej konserwacji wózków widłowych

Twój wózek widłowy jest jak każdy inny pojazd — raz w roku poddajesz swój samochód przeglądowi technicznemu, aby mieć pewność, że dowiezie Cię bezpiecznie na miejsce. To samo powinno dotyczyć Twoich wózków widłowych w firmie. Jeśli są one regularnie serwisowane, wydajność pracy będzie zwiększona, a pojazdy będą służyć znacznie dłużej. Również operatorzy będą mniej narażeni na awarię i konieczność korzystania z serwisu awaryjnego.

Zalety regularnego serwisowania wózków STILL to między innymi:

 • Lepsze planowanie i kontrola wydatków,
 • Brak szokujących rachunków za naprawy,
 • Lepszy przepływ gotówki,
 • Optymalne wykorzystanie wózka widłowego,
 • Obniżone koszty eksploatacji,
 • Wyższa wartość odsprzedaży wózka widłowego.

Regularna konserwacja i serwis wózków widłowych STILL Poznań to konieczność, aby Twój sprzęt działał z najwyższą wydajnością. Obejmuje to sprawdzenie maszyny pod kątem wszelkich problemów, czyszczenie i upewnienie się, że wszystko jest w dobrym stanie. Regularny serwis wózków widłowych STILL jest ważny dla Twojej firmy, ponieważ pomaga zapobiegać poważnym awariom, które mogą prowadzić do kosztownych napraw lub przestojów w pracy.

Nasi technicy są starannie wybierani pod kątem umiejętności technicznych, doświadczenia i zdolności komunikacyjnych. To, wraz z pełnym szkoleniem produktowym, zapewnia najwyższą jakość świadczonych usług.

Serwisowanie wózka widłowego odbywa się zazwyczaj raz w roku, ale w zależności od zastosowania mogą być konieczne wcześniejsze kontrole. Kontrole powinny być przeprowadzane codziennie, aby zapewnić bezpieczeństwo i ciągłość pracy wózka widłowego na wysokim poziomie.

Kontakt

Przemysław Zając

Tel: 601 226 411
info@utbpolska.pl

Główna siedziba: Chwałkowo 22B, 63-000 Środa Wlkp.

Dodatkowy adres: Ul. Górki 9b/46 60-204 Poznań


 

  Formularz kontaktowy

  Zostaw nam swoje dane

  Adres główny

  UTB Polska – Wózki widłowe Środa Wielkopolska

  63-000 Środa Wlkp.

  Chwałkowo 22B
  tel. +48 601 226 411
  e-mail: info@utbpolska.pl

  Na wszystkich zainteresowanych czekamy pod adresem Chwałkowo 22B 63-100 Środa Wielkopolska. Bez problemu można dojechać do nas ze Środy Wielkopolskiej, Brdowa, Włostowa i innych miejscowości. Dotrzecie do nas samochodem, między innymi droga nr 11.


  Adres pomocniczy

  UTB Polska – Wózki widłowe Poznań

  60-204 Poznań

  Ul. Górki 9b/46
  tel. +48 601 226 411
  email: poznan@utbpolska.pl

  W pobliżu naszej siedziby znajdują się Szkoła Podstawowa i Liceum Sióstr Zmartwychwstanek, Zmartwychwstańskie Centrum Sportu i Rehabilitacji czy Menesiak sp.j. Punkt skupu złomu. Z centrum można dojechać do nas samochodem bądź  tramwajami nr 14, 8 i 5.


  Szukasz wózka widłowego dla swojej firmy? Zadzwoń.+48 601 226 411