Serwis wózków widłowych STILL Środa Wielkopolska

Jeśli chodzi o wózki widłowe, nie chcesz powierzać bezpieczeństwa i produktywności swojej firmy losowi. Potrzebujesz firmy z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą w branży. Mamy doświadczenie w branży i jesteśmy gotowi pomóc Twojej firmie odnieść sukces w zakresie zarówno dostarczania wózków widłowych zgodnie z zapotrzebowaniem, jak i ich serwisowania.

Jak często serwisować wózek widłowy STILL?

Aby odpowiedzieć na to pytanie, warto ustalić kilka kwestii, takich jak:

 • Zalecenia producenta

Producent wózka widłowego zazwyczaj podaje, kiedy wymagane jest podjęcie czynności serwisowych. Wszystkie aspekty wózka widłowego muszą być w pełni serwisowane, w tym silnik i hydraulika. Najlepiej jest zawsze kierować się wskazówkami producenta wózka widłowego i odpowiednio rezerwować serwis pojazdu. Pomoże to zapewnić bezpieczną i bezproblemową eksploatację.

 • Godziny pracy

Kolejnym elementem wpływającym na termin serwisu jest całkowita liczba godzin pracy wózka widłowego. Większa ilość godzin pracy powoduje zwiększenie tempa zużycia, a to oczywiście zwiększa szybkość, z jaką opony, widły i części wymagają naprawy lub wymiany. Również w tym przypadku należy sprawdzić zalecenia producenta dotyczące liczby godzin pracy, po których należy wykonać przegląd, a jeśli Twój wózek widłowy zbliża się do tej liczby godzin, zarezerwuj go u nas na serwis wózków widłowych STILL Środa Wielkopolska.

 • Wiek i stan pojazdu

Należy również wziąć pod uwagę wiek i stan wózka widłowego. Co do zasady im starszy wózek widłowy, tym częściej będzie wymagał kontroli i prac naprawczych. Są one cennym dobrem i jako takie muszą być regularnie serwisowane. Jeśli w przyszłości chcesz sprzedać swój wózek widłowy, korzystne jest regularne serwisowanie, ponieważ będziesz mógł przedstawić pełną historię serwisową, co może okazać się kluczem do zadowalającej sprzedaży.

 • Środowisko pracy

Rodzaj wykonywanej pracy oraz środowisko pracy mają duży wpływ na to, kiedy Twój wózek widłowy powinien być serwisowany. Jeżeli wózek widłowy jest stale wykorzystywany na zewnątrz na nierównym terenie, to istnieje prawdopodobieństwo, że hamulce, opony i elementy układu kierowniczego zużyją się szybciej niż w przypadku wózka widłowego eksploatowanego w pomieszczeniach zamkniętych.

Kontakt

Przemysław Zając

Potrzebujesz fachowej diagnostyki lub serwisu wózków widłowych?

Chcesz wynająć lub kupić wózek widłowy?

Sprawdź nasze atrakcyjne ceny na wózki widłowe i ich serwis!

Napisz do nas!

Tel: 601 226 411
info@utbpolska.pl

Główna siedziba: Chwałkowo 22B, 63-000 Środa Wlkp.

Dodatkowy adres: Ul. Górki 9b/46 60-204 Poznań


 

  Formularz kontaktowy

  Napisz do nas, odpiszemy najszybciej jak to możliwe!

  Adres główny

  UTB Polska – Wózki widłowe Środa Wielkopolska

  63-000 Środa Wlkp.

  Chwałkowo 22B
  tel. +48 601 226 411
  e-mail: info@utbpolska.pl

  Na wszystkich zainteresowanych czekamy pod adresem Chwałkowo 22B 63-100 Środa Wielkopolska. Bez problemu można dojechać do nas ze Środy Wielkopolskiej, Brdowa, Włostowa i innych miejscowości. Dotrzecie do nas samochodem, między innymi droga nr 11.


  Adres pomocniczy

  UTB Polska – Wózki widłowe Poznań

  60-204 Poznań

  Ul. Górki 9b/46
  tel. +48 601 226 411
  email: poznan@utbpolska.pl

  W pobliżu naszej siedziby znajdują się Szkoła Podstawowa i Liceum Sióstr Zmartwychwstanek, Zmartwychwstańskie Centrum Sportu i Rehabilitacji czy Menesiak sp.j. Punkt skupu złomu. Z centrum można dojechać do nas samochodem bądź  tramwajami nr 14, 8 i 5.


  Szukasz wózka widłowego dla swojej firmy? Zadzwoń.+48 601 226 411