Serwis wózków widłowych STILL Zaniemyśl

Poszukujesz niezawodnego serwisu wózków widłowych, który zawsze będzie gotowy, by Ci pomóc? Trafiłeś we właściwe miejsce! Pragniemy przedstawić Ci nasze profesjonalne usługi serwisowe.

Dobrze zdajemy sobie sprawę, że dla licznych przedsiębiorstw efektywna flota wózków widłowych ma kluczowe znaczenie, a usterki oraz opóźnienia w transporcie generują niepotrzebne straty. W związku z tym proponujemy nie tylko wszechstronny serwis wózków widłowych STILL Zaniemyśl oraz naprawy, ale także konsultacje w zakresie wyboru optymalnego sprzętu dla Twoich wymagań.

Nasza ekipa serwisowa składa się z doświadczonych techników, którzy są w stanie błyskawicznie rozwiązać każdą trudność. Dodatkowo, dbamy o to, aby nasze usługi były osiągalne dla Ciebie w dowolnym czasie. Nie tylko naprawiamy wózki widłowe, ale również przeprowadzamy systematyczne kontrole, aby zagwarantować ich bezpieczną i efektywną pracę. Co więcej, proponujemy różnorodne pakiety serwisowe, aby dostosować naszą ofertę do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Nasz serwis wózków widłowych STILL Zaniemyśl zawsze podchodzi elastycznie do każdej realizacji.

Jeżeli pragniesz mieć pewność, że Twoja flota jest w dobrych rękach, to zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Daj nam szansę i przekonaj się, że właśnie my jesteśmy najlepszym wyborem dla Twojego przedsiębiorstwa!

Serwis wózków widłowych STILL w Zaniemyślu – dlaczego warto nas wybrać?

Oprócz standardowych usług serwisowych, proponujemy również szereg dodatkowych usług, które pozwolą Ci jeszcze bardziej usprawnić swoją flotę wózków widłowych. Nasze usługi konsultingowe obejmują nie tylko pomoc w wyborze najlepszego sprzętu, ale także analizę efektywności floty. Wspólnie z Tobą przyjrzymy się kosztom eksploatacji i odnajdziemy metody na ich redukcję. Jeśli natomiast potrzebujesz naprawy wózka widłowego, a nie jesteś w stanie dostarczyć go do nas, nie ma problemu! Oferujemy dodatkowe usługi transportu i odbioru sprzętu, dzięki czemu możesz korzystać z naszych usług, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz. Jesteśmy również elastyczni pod względem godzin pracy. Dostosowujemy się do Twojego harmonogramu i wymagań, aby naprawy lub kontrole wózków widłowych nie zakłócały normalnego funkcjonowania Twojego przedsiębiorstwa.

Serwis wózków widłowych STILL w Zaniemyślu – co jeszcze nas wyróżnia?

 • Doświadczony zespół serwisowy z bogatą wiedzą w zakresie naprawy wózków widłowych,
 • Bogaty wybór wysokiej jakości części zamiennych,
 • Szybka i efektywna realizacja napraw,
 • Regularne kontrole i konserwacje gwarantujące niezawodność pracy wózków widłowych,
 • Konkurencyjne ceny usług serwisowych.

Zapraszamy do skorzystania z naszego profesjonalnego serwisu wózków widłowych STILL w Zaniemyślu. Niezależnie od potrzeb Twojej firmy, możesz liczyć na naszą pomoc i fachowe doradztwo. Nasz doświadczony zespół techników jest gotów, aby sprostać wszelkim wyzwaniom związanym z naprawą i konserwacją wózków widłowych. Daj nam szansę i przekonaj się, że to właśnie my jesteśmy najlepszym wyborem dla Twojego biznesu!

Potrzebujesz fachowej diagnostyki lub serwisu wózków widłowych?

Chcesz wynająć lub kupić wózek widłowy?

Sprawdź nasze atrakcyjne ceny na wózki widłowe i ich serwis!

Napisz do nas!

Kontakt

Przemysław Zając

Tel: 601 226 411
info@utbpolska.pl

Główna siedziba: Chwałkowo 22B, 63-000 Środa Wlkp.

Dodatkowy adres: Ul. Górki 9b/46 60-204 Poznań


 

  Formularz kontaktowy

  Napisz do nas, odpiszemy najszybciej jak to możliwe!

  Adres główny

  UTB Polska – Wózki widłowe Środa Wielkopolska

  63-000 Środa Wlkp.

  Chwałkowo 22B
  tel. +48 601 226 411
  e-mail: info@utbpolska.pl

  Na wszystkich zainteresowanych czekamy pod adresem Chwałkowo 22B 63-100 Środa Wielkopolska. Bez problemu można dojechać do nas ze Środy Wielkopolskiej, Brdowa, Włostowa i innych miejscowości. Dotrzecie do nas samochodem, między innymi droga nr 11.


  Adres pomocniczy

  UTB Polska – Wózki widłowe Poznań

  60-204 Poznań

  Ul. Górki 9b/46
  tel. +48 601 226 411
  email: poznan@utbpolska.pl

  W pobliżu naszej siedziby znajdują się Szkoła Podstawowa i Liceum Sióstr Zmartwychwstanek, Zmartwychwstańskie Centrum Sportu i Rehabilitacji czy Menesiak sp.j. Punkt skupu złomu. Z centrum można dojechać do nas samochodem bądź  tramwajami nr 14, 8 i 5.


  Szukasz wózka widłowego dla swojej firmy? Zadzwoń.+48 601 226 411