UTB Polska Twój partner w biznesie

Wózki Widłowe Rawicz

Decyzja o wynajęciu lub zakupie wózka widłowego to często kluczowa decyzja dla właściciela firmy. Decyzja, która może zaważyć o sukcesie przedsiębiorstwa. W naszej firmie oferujemy najwyższej jakości wybór wózków widłowych. Pomożemy Ci dokonać wyboru, który najlepiej pasuje do potrzeb Twojej firmy i stylu działania. Jeśli decydujesz się na zakup lub wynajem wózka widłowego, mamy dla Ciebie pakiet korzyści, które definiują naszą usługę.

Oferujemy: sprzedaż, wynajem, serwis wózków widłowych.

Kontakt

Przemysław Zając

Tel: 601 226 411
info@utbpolska.pl

Chwałkowo 22B, 63-000 Środa Wlkp.


 

Potrzebujesz fachowej diagnostyki lub serwisu wózków widłowych?

Chcesz wynająć lub kupić wózek widłowy?

Sprawdź nasze atrakcyjne ceny na wózki widłowe i ich serwis!

Napisz do nas!

  Formularz kontaktowy

  Napisz do nas, odpiszemy najszybciej jak to możliwe!

  Jakie są korzyści z wynajmu wózka widłowego w Rawiczu?

  Wynajem wózka widłowego wiąże się z niższymi kosztami początkowymi niż zakup. Sam wynajem nie wymaga także kapitału na zakup wózka widłowego, który dla wielu firm może być poważną przeszkodą. Dzięki temu, decydując się na wynajem wózków widłowych Rawicz, nie musisz wydawać kapitału na start, a możesz przeznaczyć je na rozwój innego aspektu swojej działalności. Wynajem wózków w naszej firmie jest również przystępny cenowo, więc jeśli Twoja firma ma ograniczony budżet, jest to zdecydowanie opcja dla Ciebie.

  Korzyści wynajmu wózków widłowych

  Niższe koszty konserwacji

  Wynajmując wózek widłowy, wszelkie czynności konserwacyjne pozostają po naszej stronie. Jeśli więc napotkasz jakiekolwiek problemy, możesz liczyć na natychmiastowe wsparcie, oszczędzając Twój czas.

  Elastyczność

  Wynajem oznacza, że ​​po zakończeniu korzystania z wózka widłowego możesz go zwrócić. Jest to doskonałe rozwiązanie, jeśli wykorzystujesz wózek widłowy przez krótki czas – na dzień, tydzień czy miesiąc. Wynajem wózków widłowych w Rawiczu jest również realną opcją, jeśli w Twojej firmie występuje tylko sezonowe zapotrzebowanie na tego rodzaju pojazdy.

  Dostęp do najnowszych modeli

  Decydując się na zakup wózka widłowego, inwestujesz w zestaw funkcji. Alternatywa , czyli wynajem zapewnia częsty dostęp do najnowszych modeli i obowiązujących technologii. Nowsze modele dostępne na rynku mogą mieć również inne wysokości i możliwości podnoszenia, niż model wykorzystywany poprzednio. Oznacza to, że Twoja firma będzie bardziej wydajna.

  Rozważ wynajem, pamiętając o możliwości zakupu

  Chociaż wynajem jest świetną opcją dla niektórych firm, nie jest dostosowany do potrzeb wszystkich. Na przykład, jeśli Twoja firma przez większość roku potrzebować będzie wózka widłowego, wtedy warto przekalkulować zakup. Także wynajmując wózek widłowy, otrzymujesz gotowe funkcje oferowane w danym momencie przez wypożyczalnię. Jeśli Twoja firma wykonuje wysoce specjalistyczne prace, możesz kupić wózek widłowy, który można dostosować do swoich potrzeb. Możesz także kupić używany wózek widłowy, który jest już dostosowany do zadań, które musisz wykonać. W przypadku wynajmu Twoi pracownicy otrzymują dostęp do najbardziej zaawansowanych pojazdów na rynku.

  Wózki widłowe w Rawiczu, oferowane przez naszą firmą umożliwią Ci wykonywanie trudnych zadań. Zakup wózka widłowego może być dobrym pomysłem, jeśli będziesz używać go do wykonywania intensywnych, częstych prac, z kolei wynajem kojarzony jest z większą elastycznością i niższym progiem wejścia. W naszej firmie oferujemy wózki widłowe uznanych marek takich jak Jungheinrich, Linde, Still, Toyota i wiele innych. Możemy również dostosować się do konkretnych wymagań.

  UTB Polska – Wózki widłowe Rawicz

  63-900 Rawicz