UTB Polska Twój partner w biznesie

Wynajem wózków widłowych Suchy Las

Właściciele firm często nie wiedzą, kiedy będą potrzebować wózka widłowego do załadunku, rozładunku lub przenoszenia towarów. Trudno też wiedzieć, czy będą potrzebować profesjonalnego sprzętu na kilka godzin, czy kilka dni. Dlatego stworzyliśmy usługę polegającą na elastycznym wynajmie wózków widłowych.

Wózki widłowe znajdują zastosowanie w wielu branżach, takich jak produkcja, magazyny i centra dystrybucyjne, jak i w branży budowlanej. W ofercie naszej firmy oferującej wynajem wózków widłowych Suchy Las znajdziesz przemysłowe wózki widłowe, modele przystosowane do pracy na zewnątrz, jak i ciche i wydajne elektryczne wózki widłowe.

Wózki widłowe są używane głównie w magazynach i zakładach produkcyjnych, gdzie istnieje potrzeba przenoszenia ciężkich ładunków. Często nazywane są wózkami wysokiego składowania lub wózkami magazynowymi. Maszyny klasy przemysłowej można znaleźć w zasadzie w dowolnym miejscu, które obsługuje towary, które są zbyt ciężkie, aby inne rodzaje sprzętu mogły z łatwością obsługiwać. Od wielu lat obsługujemy klientów w zakresie dostarczania profesjonalnych pojazdów, które odnajdują się w każdym miejscu.

Oferujemy: sprzedaż, wynajem, serwis wózków widłowych.

Kontakt

Przemysław Zając

Tel: 601 226 411
info@utbpolska.pl

Chwałkowo 22B, 63-000 Środa Wlkp.

Potrzebujesz fachowej diagnostyki lub serwisu wózków widłowych?

Chcesz wynająć lub kupić wózek widłowy?

Sprawdź nasze atrakcyjne ceny na wózki widłowe i ich serwis!

Napisz do nas!

 

  Formularz kontaktowy

  Napisz do nas, odpiszemy najszybciej jak to możliwe!

  Zalety korzystania z wózka widłowego

  Wózki widłowe służą do przenoszenia oraz załadunku i rozładunku materiałów, które trudno byłoby przetransportować w inny sposób. Zazwyczaj pojazdy te są używane, gdy materiały muszą być przemieszczane na krótkie odległości. W odpowiednio zarządzanym środowisku z certyfikowanymi operatorami wózki widłowe zwiększają ogólne bezpieczeństwo. Zapewniają, że personel ma odpowiedni sprzęt do obsługi każdego ładunku, zmniejszając ryzyko, że pracownicy magazynu będą próbowali przenosić ciężkie ładunki ręcznie lub za pomocą sprzętu niespełniającego norm. Wynajem wózków widłowych pozwala przede wszystkim zwiększyć wydajność i ograniczyć koszty.

  Zalety wynajmu wózków widłowych w porównaniu z zakupem

  Zaletą wynajmu wózka widłowego nad kupnem jest to, że model ten jest tańszy i bardziej elastyczny, co doceniane jest przez wiele firm. Wynajem wózków widłowych Suchy Las to przede wszystkim sposób na znaczące ograniczenie kosztów zakupu. Wynajem wózka widłowego to doskonała alternatywa do jego zakupu. Nasz zespół ekspertów ma odpowiednie doświadczenie i wiedzę, aby pomóc Ci w wynajmie wózków widłowych – niezależnie od tego, jakiego pojazdu potrzebujesz, możesz mieć pewność, że sprzęt, który oferujemy, jest najwyższej jakości, przygotowany do wydajnej pracy. Wynajmując wózek widłowy, nie musisz martwić się o konserwację, naprawy i amortyzację. Warunki ustalane są przed wynajmem, dzięki czemu wiesz dokładnie, ile zapłacisz przez cały okres wynajmowania pojazdu.

  Dla tych, którzy potrzebują profesjonalnego sprzętu, takiego jak wózek widłowy, oferujemy szeroki wybór pojazdów i innych maszyn. Od nowego wózka widłowego, przez używane modele pojazdów, aż po mini żurawie i dźwigi. Jeśli masz pomysł na to, czego potrzebujesz w swojej firmie, zdecydowanie powinieneś skorzystać z naszej oferty.

  UTB Polska – Wózki widłowe Suchy Las

  62-002 Suchy Las