UTB Polska Twój partner w biznesie

Wynajem wózków widłowych Tarnowo Podgórne

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na nowy czy używany model, korzystanie z wózka widłowego stanowi udaną inwestycję. Wynajem zapewnia większą elastyczność dzięki pojazdom do wynajęcia, które są bezpośrednio dostępne w naszej firmie. Jeśli więc potrzebujesz wózka widłowego jak najszybciej, jest to najlepsze rozwiązanie.

Kontakt

Przemysław Zając

Tel: 601 226 411
info@utbpolska.pl

Chwałkowo 22B, 63-000 Środa Wlkp.


 

  Formularz kontaktowy

  Napisz do nas, odpiszemy najszybciej jak to możliwe!

  Potrzebujesz fachowej diagnostyki lub serwisu wózków widłowych?

  Chcesz wynająć lub kupić wózek widłowy?

  Sprawdź nasze atrakcyjne ceny na wózki widłowe i ich serwis!

  Napisz do nas!

  Zalety wynajmu wózka widłowego w Tarnowie Podgórnym

  Decydując się na wynajem wózków widłowych Tarnowo Podgórne i w okolicach, warto określić zalety tej formy użytkowania sprzętu w firmie. Do najważniejszych zalet możemy zaliczyć:

  • wynajem wózka widłowego to wysoka elastyczność

  Możesz wybrać pojazd idealnie dopasowany do Twoich potrzeb dzięki dostępności wózków widłowych na wynajem w naszej firmie. Nasze wózki bez wątpienia sprawdzą się w niemal wszystkich zastosowaniach. Dostępność, swoboda i gwarantowana produktywność to tylko jedne z zalet, które opisują oferowany przez nas wynajem pojazdu,

  • Płać tylko wtedy, kiedy potrzebujesz wózka widłowego

  Wynajem wózka widłowego to nie tylko najkorzystniejsze rozwiązanie na krótkie okresy w czasie szczytowej aktywności lub sezonowych obłożeń, ale także zapewnia kontrolę budżetu firmy. Koszty ustalane są z góry, dzięki czemu unikniesz nieprzyjemnych niespodzianek związanych między innymi z koniecznością serwisowania wózka widłowego (w przypadku zakupu),

  • optymalizacja podatkowa

  Opłata za wynajem wózka widłowego to dla Twojej firmy koszt, który możesz odliczyć w 100% jako wydatek biznesowy. Bez mylących harmonogramów amortyzacji lub szkodliwych konsekwencji podatkowych na koniec roku.

  Wynajem wózków widłowych to tymczasowy wydatek dla firm, które chcą mieć znacznie większą elastyczność w zarządzaniu budżetem. Nie każda firma może wydać pieniądze na zakup nowego lub używanego wózka widłowego. Dlatego oferta naszej firmy jest skonstruowana tak, aby odpowiadać na potrzeby każdego klienta. Oferujemy wynajem wózków widłowych Tarnowo Podgórne, które dostępne są od ręki.

  Różne rodzaje pojazdów na wynajem

  Istnieją trzy rodzaje wózków widłowych: wózki widłowe elektryczne, z silnikiem diesla i gazowe. Elektryczne wózki widłowe są zazwyczaj używane w pomieszczeniach i mają niewielki wpływ na środowisko. Są cichsze niż inne typy wózków widłowych i generalnie nie wytwarzają żadnych emisji. Wózki widłowe z silnikiem wysokoprężnym mogą być wykorzystywane na zewnątrz, ponieważ mogą wytrzymać trudniejsze warunki niż modele elektryczne lub gazowe. Modele zasilane gazem mogą być używane w pomieszczeniach lub na zewnątrz, ale wymagają więcej konserwacji niż inne typy i mogą nie być tak przyjazne dla środowiska jak modele elektryczne lub wysokoprężne.

  Dla tych, którzy wymagają profesjonalnego sprzętu, takiego jak wózek widłowy, oferujemy szeroki wybór pojazdów i innych maszyn. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego, czy używanego wózka do swojej firmy, zapewnimy Ci sprzęt, którego potrzebujesz, na atrakcyjnych warunkach. Zależy nam na dostarczaniu naszym klientom wysokiej jakości sprzętu i przyjaznej, niezawodnej obsługi. Mając kilkunastoletnie doświadczenie w branży, wiemy dokładnie, czego potrzebujesz!

  UTB Polska – Wózki widłowe Tarnowo Podgórne

  62-080 Tarnowo Podgórne