O nas


Wózki widłowe nowe i używane z gwarancją do 24 miesięcy.

Nasza grupa zrzesza niezależnych przedsiębiorców, związanych od wielu lat z branżą wózków widłowych, samojezdnych podestów, ładowarek teleskopowych oraz szeroko pojętą techniką magazynową. Świadczymy usługi serwisu, wynajmu i sprzedaży światowych producentów wózków widłowych takich marek jak LINDE, STILL, JUNGHEINRICH, BT, TOYOTA. Zdobyte bogate doświadczenie oraz wieloletnia praktyka pozwala nam na bezproblemową obsługę w/w produktów. Dysponujemy stosownymi uprawnieniami, zapleczem, środkami technicznymi pozwalającymi nam do realizacji wyznaczonych zadań. Misja zespołu to szybkość działania oparta na profesjonalizmie, przejrzystości procesów i optymalizacji kosztów.

Sprzedaż i wynajem mini żurawi – mini dźwigów UNIC.

Nasza firma jest autoryzowanym dealerem mini żurawi budowlanychmini dźwigów japońskiej marki UNIC na Polskę.  Bogata oferta z napędem benzynowym, diesla, LPG, elektrycznym 400V, elektrycznym 48V (ECO) o udźwigu od 1000 kg do 10000 kg pozwoli dostosować odpowiednią maszynę do potrzeb najbardziej wymagającego klienta. Dzięki kompaktowej budowie, niskiej wadze, dużemu udźwigowi oraz wysokości podnoszenia do niemalże 31 m mini żurawie budowlane stały się bardzo wszechstronnymi i różnorodnymi urządzeniami.

Mini żuraw typu pająk to niezastąpiony sprzęt na placu budowy, w pomieszczeniach, przy montażu szyb lub wszędzie tam, gdzie standardowy sprzęt zwyczajnie się nie zmieści. Maszyna z napędem gąsienicowym to nie tylko alternatywa dla ciężkiego sprzętu, ale też jego uzupełnienie, gdyż mini żuraw może poruszać się praktycznie w każdym terenie docierając w trudno dostępne miejsca.

Istnieje również możliwość wynajmu mini żurawi wraz z operatorem w całej Polsce.

Jeśli jesteś zainteresowany wynajmem skontaktuj się z nami już dziś pod numerem telefonu +48 601 226 411 lub e-mail: info@utbpolska.pl

W celu dostosowania oferty do potrzeb klienta nad każdym tematem pochylamy się indywidualnie.

GORĄCO ZACHĘCAMY DO WSPÓŁPRACY !!!