UTB Polska. Poznaj nas bliżej.

O nas

Wieloletnie doświadczenie

Nasza grupa zrzesza niezależnych przedsiębiorców, związanych od wielu lat z branżą wózków widłowych, samojezdnych podestów, ładowarek teleskopowych oraz szeroko pojętą techniką magazynową. Świadczymy usługi serwisu, wynajmu i sprzedaży światowych producentów wózków widłowych takich marek jak LINDE, STILL, JUNGHEINRICH, BT, TOYOTA.

Sprzedaż i wynajem wózków widłowych

Zdobyte bogate doświadczenie oraz wieloletnia praktyka pozwala nam na bezproblemową obsługę w/w produktów. Dysponujemy stosownymi uprawnieniami, zapleczem, środkami technicznymi pozwalającymi nam do realizacji wyznaczonych zadań. Misja zespołu to szybkość działania oparta na profesjonalizmie, przejrzystości procesów i optymalizacji kosztów.

Wynajem wózków widłowych - Poznań, Środa Wlkp, Jarocin, Gniezno, Września, Śrem
żurawie budowlane unic

Sprzedaż i wynajem mini żurawi – mini dźwigów UNIC.

Nasza firma jest autoryzowanym dealerem mini żurawi budowlanychmini dźwigów japońskiej marki UNIC na Polskę.  Bogata oferta z napędem benzynowym, diesla, LPG, elektrycznym 400V, elektrycznym 48V (ECO) o udźwigu od 1000 kg do 10000 kg pozwoli dostosować odpowiednią maszynę do potrzeb najbardziej wymagającego klienta. Dzięki kompaktowej budowie, niskiej wadze, dużemu udźwigowi oraz wysokości podnoszenia do niemalże 31 m mini żurawie budowlane stały się bardzo wszechstronnymi i różnorodnymi urządzeniami.

100% zadowolonych klientów gwarancją jakości!

Google Rating
5.0

O nas

Kamil Woźniak

Super szybki kontakt. Plus za indywidualne podejście do klienta. Zdecydowanie polecam każdemu.
O nas

Andrzej Walczyk

Długo wahałem się nad zakupem używanego wózka widłowego do firmy. Na szczęście trafiłem na rzetelnego sprzedawce, który wszystko dokładnie wytłumaczył i przede wszystkim doradził odpowiedni sprzęt. Jestem zadowolony z zakupu i mam nadzieje na dalszą współpracę.
O nas

Marian Kockowski

Zamówiony wózek został dostarczony zgodnie z zamówieniem. Formalności załatwione szybko i sprawnie. Polecam UTB!
O nas

Artur Kotaś

Kupując używany wózek widłowy warto jest kupić go od pewnej firmy. Od takiej, która nas nie oszuka. Z całą pewnościa UTB Polska do takich firm należy.

Zapytaj. Napisz lub zadzwoń +48 601 226 411

    Formularz kontaktowy

    Zostaw nam swoje dane