UTB Polska. Poznaj nas bliżej.

Wieloletnie doświadczenie

Nasza grupa zrzesza niezależnych przedsiębiorców, związanych od wielu lat z branżą wózków widłowych, samojezdnych podestów, ładowarek teleskopowych oraz szeroko pojętą techniką magazynową. Świadczymy usługi serwisu, wynajmu i sprzedaży światowych producentów wózków widłowych takich marek jak LINDE, STILL, JUNGHEINRICH, BT, TOYOTA.

Sprzedaż i wynajem wózków widłowych

Zdobyte bogate doświadczenie oraz wieloletnia praktyka pozwala nam na bezproblemową obsługę w/w produktów. Dysponujemy stosownymi uprawnieniami, zapleczem, środkami technicznymi pozwalającymi nam do realizacji wyznaczonych zadań. Misja zespołu to szybkość działania oparta na profesjonalizmie, przejrzystości procesów i optymalizacji kosztów.

Wynajem wózków widłowych - Poznań, Środa Wlkp, Jarocin, Gniezno, Września, Śrem
żurawie budowlane unic

Sprzedaż i wynajem mini żurawi – mini dźwigów UNIC.

Nasza firma jest autoryzowanym dealerem mini żurawi budowlanychmini dźwigów japońskiej marki UNIC na Polskę.  Bogata oferta z napędem benzynowym, diesla, LPG, elektrycznym 400V, elektrycznym 48V (ECO) o udźwigu od 1000 kg do 10000 kg pozwoli dostosować odpowiednią maszynę do potrzeb najbardziej wymagającego klienta. Dzięki kompaktowej budowie, niskiej wadze, dużemu udźwigowi oraz wysokości podnoszenia do niemalże 31 m mini żurawie budowlane stały się bardzo wszechstronnymi i różnorodnymi urządzeniami.

100% zadowolonych klientów gwarancją jakości!

Google Rating
5.0


Kamil Woźniak

Super szybki kontakt. Plus za indywidualne podejście do klienta. Zdecydowanie polecam każdemu.

Andrzej Walczyk

Długo wahałem się nad zakupem używanego wózka widłowego do firmy. Na szczęście trafiłem na rzetelnego sprzedawce, który wszystko dokładnie wytłumaczył i przede wszystkim doradził odpowiedni sprzęt. Jestem zadowolony z zakupu i mam nadzieje na dalszą współpracę.

Marian Kockowski

Zamówiony wózek został dostarczony zgodnie z zamówieniem. Formalności załatwione szybko i sprawnie. Polecam UTB!

Artur Kotaś

Kupując używany wózek widłowy warto jest kupić go od pewnej firmy. Od takiej, która nas nie oszuka. Z całą pewnościa UTB Polska do takich firm należy.

Zapytaj. Napisz lub zadzwoń +48 601 226 411

    Formularz kontaktowy

    Zostaw nam swoje dane