wózek widłowy toyota

Potrzebujesz wózka widłowego do firmy ?

Zadzwoń do nas

tel.  601 226 411

Popularne wózki widłowe bułgar

Wózki widłowe produkowane są przez różnych producentów rozsianych po całym świecie. Jednak nie trzeba daleko szukać, ponieważ w Europie także odnaleźć można solidnych producentów tego typu pojazdów.

Z produkcji wózków widłowych słynie m.in. Bułgaria. Stąd też wywodzi się znana na polskim rynku nazwa – wózek widłowy bułgarprzydomek ten wiąże się oczywiście z miejscem pochodzenia pojazdu.

Popularność wózków widłowych bułgar

Wózek widłowy pochodzenia bałkańskiego ma takie same możliwości, jak inne tego typu pojazdy. Jest on używany w różnych przedsiębiorstwach, zakładach produkcyjnych, magazynach, hurtowniach itd. do transportowania rozmaitych ładunków. Bardzo dobrze radzi sobie zarówno na otwartej przestrzeni, jak i wewnątrz budynku, co czyni go dość uniwersalnym.

Wózek widłowy bułgar najczęściej kojarzony jest jako konstrukcja starszej daty, tj. z lat 70, 80 i 90, gdyż właśnie wtedy pojazdy te miały swe lata świetności. Jednak nawet tak dojrzałe konstrukcje spotkać można w wielu miejscach pracy w obecnych czasach. Pokazuje to, że wózki bułgar są bardzo wytrzymałymi i wydajnymi konstrukcjami, nieustępującymi innym tego typu pojazdom. Starsze pojazdy dostępne były najczęściej w wersjach z silnikami spalinowymi, zazwyczaj w odmianie diesel. Dopiero od lat 90 coraz powszechniejsze stają się wózki bułgar z napędem elektrycznym.

Wózki widłowe bułgar obecnie

Bułgarskie pojazdy produkowane są do dzisiaj, jednak ich popularność w Polsce jest już zdecydowanie mniejsza. Na Bałkanach wózki bułgar radzą sobie jednak znacznie lepiej, a oferta stale poszerzana o nowe modele i rodzaje wózków.

Przykładowym modelem starszej daty jest Balkancar DV1786, który mimo swego wieku, jest stosunkowo często poszukiwanym pojazdem do transportowania ładunków w firmach. Równie dobrze wykonanym i znanym modelem jest Balkancar DV1792, którego produkcja zaczełą się około 30 lat temu.

Zatem nie ma wątpliwości, że bułgarskie pojazdy są dowodem, iż nie tylko kraje z zachodniej Europy lub Azji muszą wieść prym w produkcji porządnych wózków widłowych.

Sprawdź ofertę naszych wózków widłowych

Gwarancja, Jakość, Atrakcyjna cena, Dostępność