wózek widłowy toyota

Potrzebujesz dobrego wózka widłowego ?

Zadzwoń do nas

tel.  601 226 411

Popularne wózki widłowe Toyota

Wózki widłowe są pojazdami, bez których znaczna większość przedsiębiorstw nie byłaby w stanie sprawnie funkcjonować. Wózki widłowe widać każdego dnia zza bram mniejszej lub większej firmy, dlaczego jednak pojazdy te są niezbędnym elementem w funkcjonowaniu każdego zakładu?

Skąd popularność wózków widłowych?

Odpowiedzią na postawione powyżej pytanie są uniwersalne właściwości transportowe wózków. Wystarczy bowiem umieścić dany towar na palecie i przy użyciu pojazdu transportować go w dowolne miejsce na obszarze danego zakładu. Właśnie w takim celu zostały wymyślone wózki i wywiązują się z tego zadania właściwie bezbłędnie.

Ponadto, wózki są w stanie unieść transportowany ładunek na określony pułap, dzięki czemu magazynowanie towarów na wysokościach nie stanowi żadnego problemu.

Przekłada się to na bardzo dużą oszczędność miejsca, ponieważ ładunki składowane wyłącznie na płaszczyźnie poziomej zajęłyby znacznie więcej przestrzeni, niż magazynowane w pionie. Wydaje się mieć to kluczowe znaczenie dla popularności wózków widłowych.

Modele wózków widłowych Toyota

Jak sama nazwa wskazuje, wózki widłowe wyposażone są w widły, które mają pewien udźwig, różniący się w zależności od modelu. W celu lepszego zobrazowania jako przykład warto podać wózek widłowy toyota. Pierwszym przykładowym modelem tej marki jest wózek z serii Tonero 8FDF15, który ma niewielki udźwig wynoszący zaledwie 1500 kg.

O znacznie większych możliwościach transportowych można mówić w przypadku modelu Toyota 8FD40, który obsłuży ładunek o masie 4000 kg. Jednak Toyota może się pochwalić jeszcze mocniejszymi modelami wózków, w ofercie znajdują się bowiem także pojazdy radzące sobie z transportem ładunków ważących nawet 8000 kg, jak np. model 5FD80.

Jak widać, producent wózków widłowych Toyota oferuje klientom naprawdę duży wachlarz możliwości, tak aby każdy mógł wybrać pojazd idealnie dopasowany do swoich potrzeb.

Należy pamiętać, że udźwig to nie wszystko, pojazdy Toyota można podzielić także na modele wyposażone w silniki spalinowe oraz elektryczne. Mało tego, w ofercie odnaleźć można także wózki bardziej specjalistyczne, np. wysokiego składowania lub przeznaczone do wąskich korytarzy.

Sprawdź ofertę naszych wózków widłowych

Gwarancja, Jakość, Atrakcyjna cena, Dostępność