wózek widłowy toyota

Potrzebujesz dobrego wózka widłowego ?

Zadzwoń do nas

tel.  601 226 411

Popularne wózki widłowe Toyota

Wózki widłowe są pojazdami, bez których znaczna większość przedsiębiorstw nie byłaby w stanie sprawnie funkcjonować. Wózki widłowe widać każdego dnia zza bram mniejszej lub większej firmy, dlaczego jednak pojazdy te są niezbędnym elementem w funkcjonowaniu każdego zakładu?

Wózek widłowy Toyota to rodzaj wózka przemysłowego, który został opracowany przez firmę w latach 70-tych. Posiada pewne cechy, które odróżniają go od wózków innych marek.

Wysokiej klasy wózek widłowy Toyota odznacza się zdolnością do przewożenia dużych ładunków, dużą zwrotnością i niskim zużyciem paliwa. Niezależnie od tego, czy Twoja firma zajmuje się magazynowaniem i kompletacją zamówień, czy długoterminowym przechowywaniem i transportem, w naszej ofercie znajdziesz wózek widłowy Toyota, który spełni Twoje specyficzne potrzeby.

Cała gama urządzeń przeznaczonych do transportu marki Toyota obejmuje różnorodne wózki widłowe.  wyposażone są w najwyższej jakości elementy, które maksymalizują wydajność pracy. W asortymencie oferujemy słowo się powtórzyło w poprzednim zdaniu modele wózków Toyota elektrycznych i spalinowych. Wózki Toyota zdolne są do wykonywania najtrudniejszych zadań w miejscu pracy. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem wózka widłowego, nasz doświadczony zespół z przyjemnością pomoże w analizie Twoich potrzeb w celu zidentyfikowania, który model spełni Twoje oczekiwania.

Skąd popularność wózków widłowych?

Odpowiedzią na postawione powyżej pytanie są uniwersalne właściwości transportowe wózków. Wystarczy bowiem umieścić dany towar na palecie i przy użyciu wózka widłowego transportować go w dowolne miejsce na obszarze danego zakładu. Właśnie w takim celu zostały stworzone wózki i wywiązują się z tego zadania bardzo dobrze.

Ponadto, wózki widłowe są w stanie unieść transportowany ładunek na określoną wysokość, dzięki czemu magazynowanie towarów na regałach wysokiego składowania nie stanowi żadnego problemu.

Przekłada się to na bardzo dużą oszczędność miejsca, ponieważ ładunki składowane wyłącznie na płaszczyźnie poziomej zajęłyby znacznie więcej przestrzeni, niż magazynowane w pionie. Wydaje się mieć to kluczowe znaczenie dla popularności wózków widłowych.

Potrzebujesz fachowej diagnostyki lub serwisu wózków widłowych?

Chcesz wynająć lub kupić wózek widłowy?

Sprawdź nasze atrakcyjne ceny na wózki widłowe i ich serwis!

Napisz do nas!

Modele wózków widłowych Toyota

Jak sama nazwa wskazuje, wózki widłowe wyposażone są w widły, które mają określony udźwig, różniący się w zależności od danego modelu. W celu lepszego zobrazowania jako przykład warto podać wózek widłowy toyota. Pierwszym przykładowym modelem tej marki jest wózek z serii Tonero 8FDF15, który ma udźwig nominalny wynoszący 1500 kg.

O znacznie większych możliwościach transportowych można mówić w przypadku modelu Toyota 8FD40, który obsłuży ładunek o masie 4000 kg. Jednak Toyota może się pochwalić jeszcze większymi modelami wózków, w ofercie znajdują się bowiem także pojazdy radzące sobie z transportem ładunków ważących nawet 8000 kg, jak np. model 5FD80.

Jak widać, producent wózków widłowych Toyota oferuje klientom naprawdę duży wachlarz możliwości, tak aby każdy mógł wybrać pojazd idealnie dopasowany do swoich potrzeb.

Należy pamiętać, że udźwig to nie wszystko, pojazdy Toyota można podzielić także na modele wyposażone w silniki spalinowe oraz elektryczne. Mało tego, w ofercie odnaleźć można także wózki bardziej specjalistyczne, np. wysokiego składowania lub przeznaczone do wąskich korytarzy.

Niezależnie od tego, czy działasz z ograniczonym budżetem, czy potrzebujesz najnowszych technologii i najwyższej jakości, rynek używanego sprzętu jest świetnym rozwiązaniem. Nasza firma nie tylko dostarcza na rynek używane wózki widłowe Toyota. Zapewnia kompleksowe wsparcie na każdym etapie wynajmu. Zapewniamy dedykowaną obsługę klienta i stałe wsparcie techniczne w razie potrzeby.

Na co zwrócić uwagę wybierając wózek widłowy Toyoty?

  • Zastanów się, gdzie wózek widłowy będzie wykorzystywany. Toyota oferuje różne rodzaje opon, opcji zasilania w zależności od środowiska pracy oraz wysokości podnoszenia
  • Wybierz udźwig. Przenoszenie zbyt ciężkiego ładunku może stwarzać niebezpieczeństwo w miejscu pracy. Dlatego też ważne jest, aby wybrać wózek widłowy Toyota o odpowiednim udźwigu, odpowiedni do danych ładunków
  • Jaki rodzaj wózka wybrać? Możesz wybierać spośród bardziej kompaktowych opcji przeznaczonych do małych przestrzeni, bądź wybrać model Toyoty przeznaczony do użytku na zewnątrz.

Niezależnie od tego, jakie są Twoje potrzeby w firmie związane z podnoszeniem, transportem i układaniem, dysponujemy w naszej ofercie modelami firmy Toyota. Wózki widłowe Toyota spełnią Twoje oczekiwania niezależnie od branży, w jakiej działasz. Postaw na najwyższą jakość wykonania, kompleksowe wsparcie i szeroki asortyment, który sprosta wyzwaniom, przed którymi stoi Twoja firma.

Sprawdź ofertę naszych wózków widłowych

Gwarancja, Jakość, Atrakcyjna cena, Dostępność