serwis wózków widłowych

Nasza firma zapewnia nie tylko dostęp do wysokiej jakości wózków widłowych w formie wynajmu lub zakupu, ale także wysokiej jakości usługi serwisowe. Oferując serwis wózków widłowych Jungheinrich, zadowolenie klienta jest naszym priorytetem. Planując pracę, przyświeca nam jeden cel — aby sprostać często wysokim oczekiwaniom, które stawiane są nam każdego dnia.

Nasze usługi serwisowe zapewniają ciągłość działania Twojej firmy i pomagają w maksymalnym wykorzystaniu wózków widłowych Jungheinrich, dzięki czemu możesz planować swoją działalność z całkowitą pewnością.

Profesjonalny serwis wózków widłowych

Potrzebujesz skutecznej naprawy wózka widłowego. Wybierz nasz serwis, który gwarantuje jakościowe usługi niezależnie od posiadanego przez Ciebie sprzętu. Dzięki oddanemu zespołowi wysoko wykwalifikowanych specjalistów oferujemy wysokiej jakości usługi serwisowania wózków widłowych. Niezależnie od tego, czy używasz dużej jednostki wysokoprężnej, bardziej kompaktowego modelu czy wózka elektrycznego, jesteśmy w stanie Ci pomóc. Nasz zespół każdy przypadek rozpatruje w indywidualny sposób. Gwarantuje to zminimalizowanie przestojów i szybkość realizacji. Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na wizytę serwisową lub dowiedzieć się o naszych opcjach naprawy wózków widłowych.

Jeśli dysponujesz flotą wózków widłowych, które wymagają konserwacji, jesteśmy firmą, do której możesz zadzwonić! Jesteśmy przodującym dostawcą usług dotyczących wózków widłowych. Nasze wieloletnie doświadczenie i setki zadowolonych klientów pomogą Ci podjąć decyzję. Nasze usługi obejmują konserwację prewencyjną, naprawy i remonty dla wszystkich marek i modeli. Kiedy musisz polegać na swoich wózkach widłowych każdego dnia, nie warto oszczędzać na naprawach. Potrzebujesz partnera, któremu możesz zaufać w zakresie serwisowania wózków widłowych. Jesteśmy tu dla Ciebie. Nasze usługi serwisowe zostały zaprojektowane tak, aby ułatwić Ci zadanie, dzięki czemu możesz skupić się na rzeczach, które są najważniejsze, takich jak rozwój firmy.

Konserwacja wózków widłowych Jungheinrich

Zainwestowałeś w wózek widłowy, ponieważ wiedziałeś, że zwiększy to wydajność Twojej firmy? Z pewnością także dobrze wiedziałeś, że zakup był tylko pierwszym krokiem w drodze do wydajnego korzystania z profesjonalnego sprzętu. Przestój operacyjny jest kosztowny. Nasze usługi serwisowe to najtańszy sposób na zapewnienie ciągłości działania Twojej firmy. Mamy zespół profesjonalistów, którzy mają wiedzę i doświadczenie, aby konserwować Twój sprzęt, w tym wózki widłowe. Jeśli pozwolisz nam zająć się konserwacją, możesz kontynuować pracę, mając pewność, że Twój sprzęt będzie gotowy do pracy wtedy, gdy jest najbardziej potrzebny.

Jeśli odpowiednio zadbasz o swój wózek widłowy, będzie inwestycją na lata. Dzięki naszym usługom konserwacyjnym możemy pomóc Ci w maksymalnym wykorzystaniu Twojej inwestycji, poświęcając Twojemu wózkowi uwagę niezbędną do dalszej pracy z optymalną wydajnością. Oferujemy kompleksowe usługi serwisu wózków widłowych i napraw wszystkich typów urządzeń.

Zamów serwis Jungheinrich i skutecznie rozwiąż problem

Gdy wózki widłowe stanowią istotną część Twojej firmy, ale wymagają wielu czynności konserwacyjnych. Dlatego ważne jest, aby pracować tylko z serwisem wózków widłowych, który ma wieloletnie doświadczenie i może zapewnić najlepsze usługi konserwacyjne. Nasz serwis wózków widłowych Jungheinrich posiadamy zespół certyfikowanych techników, którzy mają wieloletnie doświadczenie w branży i najwyższe oceny klientów.

Potrzebujesz fachowej diagnostyki lub serwisu wózków widłowych?

Chcesz wynająć lub kupić wózek widłowy?

Sprawdź nasze atrakcyjne ceny na wózki widłowe i ich serwis!

Napisz do nas!

Dostarczamy, zarządzamy i utrzymujemy floty wózków widłowych klientów, aby zapewniać wysoce ukierunkowane i opłacalne rozwiązania do obsługi materiałów. Masz więcej pytań lub potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego wózka widłowego do swoich potrzeb? Skontaktuj się z nami, wypełniając formularz kontaktowy dostępny na stronie.

Mimo, że każdy operator wózka widłowego w firmie może przyczynić się do sprawnego działania pojazdu, nadal to na właścicielu zakładu spoczywa obowiązek regularnego serwisowania. Kiedy kierowcy sprawdzają swoje pojazdy przed rozpoczęciem pracy, służy to nie tylko zapewnieniu bezpieczeństwa, ale także pomaga utrzymać optymalny stan operacyjny. Korzystając z usług naszej firmy, znajdziesz wszystkie wymagane czynności serwisowe i przeglądy dla elektrycznych wózków widłowych oraz wózków widłowych z silnikiem spalinowym, używanych i nowych.

Zminimalizuj ryzyko awarii dzięki naszym usługom serwisowym

Jeśli chcesz mieć jak najmniej pracy przy przeglądach i naprawach, a jednocześnie zależy Ci na jak najlepszej dostępności wózka widłowego, zdecyduj się naszą firmę, która będzie wsparciem w zakresie napraw i konserwacji. Dzięki temu wszystkie niezbędne zadania, od planowania i koordynacji po profesjonalne wykonanie i pełną dokumentację, znajdują się w profesjonalnych rękach pracowników serwisu i wysoko wykwalifikowanych techników serwisowych. Niezależnie od tego, czy chodzi o terminy przeglądów, naprawy, zaopatrzenie w części zamienne czy kontrole bezpieczeństwa, mamy doświadczenie w branży i z powodzeniem każdego miesiąca wspieramy dziesiątki klientów.

Regularna konserwacja może znacznie ograniczyć kosztowne naprawy, które mogą się pojawić. Jeśli mimo to naprawy są konieczne, znajdziemy dla Ciebie korzystny termin i zaproponujemy nasze warunku. Zadania serwisowe pozwolą Ci ograniczyć przestoje do minimum. W ten sposób możesz skoordynować regularne prace konserwacyjne z wymaganymi ustawowo przeglądami.

Zalety konserwacji wózków widłowych

Do zalet możemy zaliczyć przede wszystkim:

 • Maksymalna dostępność i wydajność pojazdów,
 • Wczesne wykrywanie początkowych uszkodzeń, które mogą okazać się w przyszłości bardzo kosztowne,
 • Konsekwentna minimalizacja zagrożeń dla bezpieczeństwa pracowników,
 • Pewne wykluczenie zbędnych napraw i szkód następczych,
 • Przejrzyste koszty utrzymania i serwisu,
 • Niezawodne przestrzeganie warunków gwarancji.

Doradztwo techniczne:

 • Zapewniamy w pełni fachowe doradztwo w wyborze odpowiedniego wózka widłowego, jego obsługi, eksploatacji i ewentualnych napraw.
 • Służymy wsparciem w kwestii doboru osprzętu do wózków 
 • Szczegółowo odpowiadamy na każde pytanie dotyczące kwestii technicznych 

Przygotowanie wózków do odbioru

 • Pomoc w przygotowaniu odpowiedniej dokumentacji techniczno-ruchowej wózka 
 • Przygotowanie wózków widłowych pod kątem technicznym 
 • Wsparcie podczas załatwiania formalności
 • Szybka realizacja

Serwis wózków widłowych u klienta:

 • sprawna pomoc fachowców
 • przeglądy techniczne
 • prace konserwatorskie 
 • wymiana niesprawnych części 
 • diagnoza i  naprawa podzespołów elektronicznych oraz  mechanicznych
 • serwis i wymiana baterii 
 • wymiana opon superelastycznych oraz pneumatycznych 

Usługi dodatkowe:

 • wynajem wózków widłowych zastępczych na preferencyjnych warunkach
 • remonty skrzyni biegów i silników 
 • kompleksowe remonty wózków
 • montaż instalacji gazowych
 • montaż dodatkowego oprzyrządowania ‒ przesuwów, chwytaków i innych 
 • regeneracja masztów i zawieszeń
 • regeneracja elementów hydrauliki siłowej

Wyślij zapytanie

Skorzystaj z formularza kontaktowego poniżej. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem.