UTB Polska Twój partner w biznesie

Wózki Widłowe Śrem

Profesjonalne doradztwo podczas zakupu, a także kompleksowy serwis gwarancyjny to zalety, które charakteryzują współpracę z firmą UTB Polska. Oferowane przez nas wózki widłowe w Śremie przystosowane są do pracy w przedsiębiorstwach o szerokich specjalizacjach. Nasi klienci mają możliwość wynajmu oraz zakupu używanych egzemplarzy wózków widłowych od producentów, takich jak Still i Linde. Zupełnie za darmo doradzamy klientom podczas wyboru odpowiedniego pojazdu, proponując pomoc ze strony fachowych pracowników naszej firmy.

Oferujemy: sprzedaż, wynajem, serwis wózków widłowych.

Sprzedaż wózków widłowych – Śrem i okolice

Sprzedaż i wynajem używanych wózków widłowych to bardzo mocno i dynamicznie rozwijająca się branża, w której działamy od lat. Aby zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na bardziej przystępne cenowo możliwości posiadania wózków widłowych, oferujemy kompleksowy asortyment niezawodnych, dobrze utrzymanych wózków widłowych o różnych funkcjach i rozmiarach. Nasza bogata oferta wózków widłowych poparta szerokim doświadczeniem to gwarancja, że firma znajdzie najlepsze rozwiązania dla swoich potrzeb. W UTB Polska oferujemy wynajem wózków widłowych firm takich jak Jungheinrich, Still, Linde, Hyster, Toyota, Nissan czy Manitou. Posiadamy również wózki widłowe elektryczne, które dostarczamy do hal i magazynów w Śremie i nie tylko.

Wynajem wózków widłowych w Śremie

Dla firm działających w branży magazynowej, przemysłowej, bądź produkcyjnej, duży i ciężki sprzęt taki jak wózki widłowe to ważny element utrzymania przewagi konkurencyjnej. W rezultacie znalezienie wysokiej jakości używanych wózków widłowych do wynajęcia jest niezbędne, aby utrzymać wydajność procesów magazynowych i dystrybucyjnych. Wypożyczenie profesjonalnego sprzętu jest więc świetnym rozwiązaniem, które nie pochłonie dużej części budżetu, a jednocześnie ułatwi codzienną pracę. Nasza firma oferuje do wynajęcia wysokiej jakości używane wózki widłowe w przystępnych cenach, które pomogą Ci rozwinąć Twój biznes i usprawnić procesy. Dzięki naszej firmie właściciele firm mogą zrobić więcej w krótszym czasie, wynajmując wysokiej jakości wózek widłowy na czas realizacji danego projektu. Niezależnie od tego, czy trzeba przenieść duże lub ciężkie materiały na placu, czy też wózek widłowy ma być wykorzystywany tylko po powierzchni niewielkiego magazynu, mamy idealne rozwiązanie. Nasz asortyment stale się powiększa i obejmuje wszelkiego rodzaju wózki widłowe dostosowane do Twoich potrzeb. Skontaktuj się z naszym personelem w UTB Polska i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!

Kontakt

Przemysław Zając

Tel: 601 226 411
info@utbpolska.pl

Chwałkowo 22B, 63-000 Środa Wlkp.

Potrzebujesz fachowej diagnostyki lub serwisu wózków widłowych?

Chcesz wynająć lub kupić wózek widłowy?

Sprawdź nasze atrakcyjne ceny na wózki widłowe i ich serwis!

Napisz do nas!

 

    Formularz kontaktowy

    Napisz do nas, odpiszemy najszybciej jak to możliwe!

    UTB Polska – Wózki widłowe Śrem

    63-100 Śrem