UTB Polska Twój partner w biznesie

Wózki Widłowe Gniezno

Nasze wózki widłowe mają duże uznanie wśród klientów, którzy codziennie wykorzystują je do swojej pracy. UTB Polska to dostawca, który od lat dostarcza na rynek niezawodne wózki widłowe, pomagając nabywcom zarówno podczas podjęcia decyzji o zakupie, jak i udzielając fachowego doradztwa w trakcie przebiegu transakcji. Zajmujemy się zarówno sprzedażą używanych pojazdów marki Linde i Still, jak i ich wynajmem. Niezawodność, jaką posiadają wózki widłowe w Gnieźnie gwarantowana jest przez dokładną kontrolę, przeprowadzoną przez  techników serwisu.

Oferujemy: sprzedaż, wynajem, serwis wózków widłowych.

Wózek widłowy jest jednym z najważniejszych i niezbędnych części wyposażenia, jakie można znaleźć w każdym zakładzie produkcyjnym, magazynie lub innym centrum  logistycznym. Jednak podjęcie decyzji dotyczącej kupna lub wynajmu wózka widłowego może być trudnym i długotrwałym procesem. W UTB Polska oferujemy atrakcyjne oferty zakupu, jak i wynajmu wózków widłowych, dopasowanych do potrzeb klientów. Dysponujemy wózkami widłowymi najbardziej uznanych producentów takich Linde, Still, Jungheinrich, BT czy Toyota.

Kontakt

Przemysław Zając

Tel: 601 226 411
info@utbpolska.pl

Chwałkowo 22B, 63-000 Środa Wlkp.


 

Potrzebujesz fachowej diagnostyki lub serwisu wózków widłowych?

Chcesz wynająć lub kupić wózek widłowy?

Sprawdź nasze atrakcyjne ceny na wózki widłowe i ich serwis!

Napisz do nas!

  Formularz kontaktowy

  Napisz do nas, odpiszemy najszybciej jak to możliwe!

  Zalety zakupu wózka widłowego

  Zakup wózka widłowego może być dla wielu firm świetnym rozwiązaniem, gdyż zapewnia zazwyczaj lepszy zwrot z inwestycji. Posiadamy niezbędne uprawnienia i zaplecze techniczne, które umożliwia nam realizowanie nawet najbardziej skomplikowanych zamówień od naszych klientów. Kupując wózek widłowy, możesz liczyć na przejrzysty proces formalności, fachowe doradztwo oraz profesjonalną obsługę.

  Zalety wynajmu wózka widłowego

  Jeśli chodzi o możliwe formy posiadania wózka widłowego, dużym zainteresowaniem cieszy się również wynajem, który daje nam szereg możliwości  i posiada wiele zalet.

  Wynajem wózka widłowego do celów sezonowych lub w przypadku zwiększonej produkcji może być świetnym ekonomicznym sposobem na posiadanie dodatkowej maszyny tylko w okresach, w których wózek jest nam niezbędny. Decydując się na wózki widłowe Gniezno, nie trzeba martwić się też o długoterminowe zobowiązania finansowe. Ponieważ wynajem jest zwykle opłacany z miesiąca na miesiąc, masz możliwość zwrotu wózka widłowego lub wymiany go na inny w razie potrzeby. Wynajem wózków widłowych, podobnie jak zakup nowych urządzeń, to także ograniczony proces niezbędnych dokumentów i formalności. W UTB Polska dbamy o przejrzystość procesu zawierania transakcji i szybkość realizacji.

  Wynajem wózka widłowego wiąże się zwykle z niższymi kosztami konserwacji. Planowana konserwacja jest zwykle wpisana w umowę najmu, co oznacza, że ​​za każdym razem, gdy wózek widłowy przestanie funkcjonować z powodu normalnego zużycia, nasz specjalista naprawi go w ramach umowy.

  UTB Polska – Wózki widłowe Gniezno

  62-200 Gniezno