UTB Polska Twój partner w biznesie

Wózki Widłowe Szamotuły

Od lat działamy jako doświadczony dostawca specjalistycznych wózków widłowych. Nasze pojazdy wybierane są przez firmy z dziesiątek branż, które od swojego sprzętu oczekują niezawodności. UTB Polska proponuje swoim klientom wynajem oraz zakup używanych wózków widłowych Linde i Still. Fachowy zespół zajmuje się doradztwem w trakcie transakcji. Gwarantujemy, że nasze wózki widłowe w Szamotułach to atrakcyjne ceny w zamian za niezawodny sprzęt do pracy. Dbają o to fachowcy, którzy codziennie kontrolują jakość oferowanych pojazdów.

Oferujemy: sprzedaż, wynajem, serwis wózków widłowych.

W UTB Polska świadczymy usługę wynajmu i sprzedaży wózków widłowych dla firm na terenie Szamotuł i okolic. Posiadamy flotę wysokiej jakości używanych wózków widłowych takich marek jak Toyota, Still, Jungheinrich, Linde, Nissan i wiele więcej. Nasze wózki widłowe są dostępne od ręki z elastyczną możliwością wynajmu na tak długo, jak potrzebujesz! Współpracujemy z firmami z różnych branż, od magazynowania po budownictwo. Czy zastanawiałeś się nad zakupem wózka widłowego, ale nie jesteś pewien, czy jest to najlepsza decyzja? Oprócz sprzedaży oferujemy także wynajem wózków renomowanych producentów.

Zalety wynajmu wózków widłowych w Szamotułach

Dzięki usłudze wynajmu używanych wózków widłowych firmy mogą zaoszczędzić na kosztach sprzętu. Podczas gdy zakup nowego wózka widłowego jest świetną opcją dla niektórych firm, wiele przedsiębiorstw nie może sobie pozwolić na początkowe, wysokie koszty. Wynajem używanego wózka widłowego to idealne rozwiązanie dla tego typu firm. Mogą nie tylko uzyskać wysokiej jakości używany wózek widłowy w przystępnej cenie, ale także korzystać z elastyczności wynajmu zamiast kupowania. Ponadto wynajem zapewnia, że zawsze dysponować będą nowym i w pełni sprawnym sprzętem. Przy zakupie wózka widłowego należy wziąć pod uwagę kilka aspektów. Głównym parametrem jest cena. Wynajem jest usługą dedykowaną firmom, które nie chcą inwestować znacznej ilości pieniędzy z góry. Dlatego zaprojektowaliśmy nasze usługi tak, aby oferować używane wózki widłowe do wynajęcia w konkurencyjnych cenach. Możesz wybierać pomiędzy wynajmem krótkoterminowym lub długoterminowym, dostosowując rodzaj sprzętu do obecnej pracy.

Sprzedaż wózków widłowych w Twojej okolicy

Kupowanie używanych wózków widłowych ma kilka zalet, w tym niższe koszty początkowe, lepszą wydajność i niższe koszty konserwacji. Używane wózki widłowe oferowane przez naszą firmę UTB Polska są przystępne cenowo i nie wymagają kosztownych napraw przez wiele lat. Wybierając nasze wózki widłowe, zyskujesz długoterminową możliwość ogromnych oszczędności!

Jeśli potrzebujesz wózka widłowego, skontaktuj się z nami. Znajdziemy dla Ciebie dopasowane rozwiązanie i przedstawimy szczegółową ofertę.

Potrzebujesz fachowej diagnostyki lub serwisu wózków widłowych?

Chcesz wynająć lub kupić wózek widłowy?

Sprawdź nasze atrakcyjne ceny na wózki widłowe i ich serwis!

Napisz do nas!

Kontakt

Przemysław Zając

Tel: 601 226 411
info@utbpolska.pl

Chwałkowo 22B, 63-000 Środa Wlkp.


 

    Formularz kontaktowy

    Napisz do nas, odpiszemy najszybciej jak to możliwe!

    UTB Polska – Wózki widłowe Szamotuły

    61-883 Szamotuły