wózek widłowy still RX70-25T

Potrzebujesz wózka widłowego marki STILL?

Zadzwoń do nas

tel.  601 226 411

Popularne wózki widłowe marki Still

Coraz większa liczba hal magazynowych, zakładów produkcyjnych oraz innych obiektów o podobnym zastosowaniu, wymusza zastosowanie dużej ilości pojazdów transportujących w obrębie danego przedsiębiorstwa. Pojazdami stworzonymi do przewożenia różnego rodzaju towarów i elementów są wózki widłowe, idealnie sprawdzające się w tego typu zadaniach.

Do czego służą wózki widłowe?

Wózki widłowe charakteryzują się bardzo dobrą zwrotnością i dużym udźwigiem, co jest niezbędne przy transportowaniu dóbr na terenie zakładu. Pojazdy te z obciążeniem na widłach jednorazowo nie pokonują dużego dystansu – zazwyczaj jest to kilkadziesiąt bądź kilkaset metrów. Są także niezastąpione podczas załadunku i rozładunku ciężarówek.

Doświadczenie i renoma

Świetnym przykładem tego typu pojazdu jest wózek widłowy Still od podstaw skonstruowany tak, aby sprostać wymagającym zadaniom. Producent zadbał oczywiście także o kwestię podstawową, jaką jest bezpieczeństwo. Tak powstał wózek posiadający wszystkie najważniejsze cechy tego typu pojazdu.

Niezawodność, zwrotność, bezpieczeństwo, komfort – to wszystko nie byłoby możliwe bez wieloletniego doświadczenia, które posiada firma Still. Producent wózków widłowych Still w niedalekiej przyszłości obchodził będzie okrągłą setną rocznicę powstania marki, jej początki sięgają bowiem 1920 r., co z całą pewnością wpływa na jakość produkowanych pojazdów – tak długi okres działania pozwolił zdobyć ogromną wiedzę.

Produkowane przez Still wózki widłowe, podobnie jak konkurencyjne pojazdy innych marek, dostępne są w wielu rodzajach i konfiguracjach. Przede wszystkim wyróżnić można wózki widłowe różniące się rodzajem zasilania, mogą posiadać napęd elektryczny, gazowy bądź diesla. Inny podział określa przeznaczenie wózka, np. wózki boczne lub czołowe, różnego typu wózki do komisjonowania i inne. Wszystkie wózki widłowe Still charakteryzują się innowacyjnością, co sprzyja m.in. oszczędzaniu paliwa bądź energii elektrycznej i tym samym zwiększeniu wydajności.

Zróżnicowanie wózków widłowych Still

Na placach większości zakładów produkcyjnych w Polsce najczęściej spotykane są wózki widłowe czołowe, ponieważ świetnie nadają się do otwartych przestrzeni oraz niewielkich hal. W obiektach zamkniętych o pokaźnej wysokości zazwyczaj używa się wózków widłowych bocznych, ponieważ ich konstrukcja przystosowuje je do transportowania towarów między regałami wysokiego składowania.

Nie można także zapomnieć o najbardziej podstawowym i najprostszym pojeździe tego typu, czyli wózku ręcznym. Wózek taki występuje także w odmianach pozwalających na zdejmowanie towarów oraz umieszczanie ich na wysokości.

Sprawdź ofertę naszych wózków widłowych

Gwarancja, Jakość, Atrakcyjna cena, Dostępność

Zapraszamy do kontaktu tel. 601 226 411