wózek widłowy still RX70-25T

Potrzebujesz wózka widłowego marki STILL?

Zadzwoń do nas

tel.  601 226 411

Nasza Oferta

Używane wózki widłowe STILL

Zajmujemy się sprzedażą używanych wózków widłowych z gwarancją do 12 miesięcy. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wózki widłowe LINDE, STILL, TOYOTA, JUNGHEINRICH oraz inne. Wszystkie modele posiadają aktualny przegląd UDT – Urzędu Dozoru Technicznego.

Części zamienne

Potrzebujecie nowych części zamiennych do wózka widłowego? Przygotowaliśmy rozbudowaną ofertę, opony, chwytaki, pozycjonery, łańcuchy i inne oryginalne części światowych producentów.

Sprzedaż wózków

Oferujemy wózki widłowe Still wszystkich typów z napędem spalinowym, gazowym i elektrycznym np. modele RX20, RX70. Na życzenie doposażone w przesuw boczny, pozycjoner, chwytak, kabinę lub inny osprzęt.

Serwis wózków

Prowadzimy serwis wózków widłowych marki Still, Linde, Toyota, Jungheinrich itp. Skontrolujemy stan wózka widłowego i wykonamy potrzebne naprawy np. silnika, masztu, zawieszenia, układu hydraulicznego, również wymienimy filtry i płyny.

Wynajem wózków

Jeśli potrzebujesz wózka widłowego, tylko sporadycznie, wynajem będzie idealnym rozwiązaniem. Nasza flota to widlaki o udźwigu nawet do 16 ton. Gwarantujemymobilny serwis oraz wózki zastępcze na czas naprawy.

Usługi dodatkowe

Nasza firma świadczy inne usługi – regenerację, serwis oraz wynajem baterii trakcyjnych i prostowników, wymianę opon przemysłowych z prasą mobilną.

Popyt na wózki widłowe, które mogą być wykorzystywane w przemyśle, w produkcji i logistyce rośnie. Wiele firm realizujących codziennie kluczowe zadania w magazynach i zakładach produkcyjnych potrzebuje najwyższej jakości wózków widłowych. Poszukując odpowiedniego modelu dla swojej firmy, powinieneś zwrócić uwagę na wózki widłowe Still, które są pionierami wśród konkurencyjnych maszyn.

Potrzebujesz fachowej diagnostyki lub serwisu wózków widłowych?

Chcesz wynająć lub kupić wózek widłowy?

Sprawdź nasze atrakcyjne ceny na wózki widłowe i ich serwis!

Napisz do nas!

Przy podejmowaniu decyzji o wyborze nowego wózka widłowego do firmy rolę odgrywa kilka czynników, takich jak wydajność, cena, możliwości eksploatacji. Modele wózków widłowych z silnikami diesla, zasilane gazem LPG lub elektryczne z powodzeniem można włączyć do floty w swojej firmie. Oferujemy używane wózki widłowe Still z gwarancją  dostosowane do Twoich potrzeb i oczekiwań. Dodatkowo wózki mogą być wyposażone w osprzęt tj. przesuw boczny, pozycjoner, chwytak, kabinę i wiele innych.

Wózki widłowe dopasowane do Twoich potrzeb

Szukasz nowego wózka widłowego gazowego, elektrycznego lub diesla? Chcesz kupić lub wynająć urządzenie odznaczające się wysoką sprawnością, wydajnością i zapewniające należyte bezpieczeństwo podczas pracy? Z przyjemnością przedstawimy Ci wszystkie możliwości!  W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór wózków widłowych przeznaczonych do różnych zastosowań. Wszystkie wózki widłowe Still dostępne są od ręki. Wypożyczając lub kupując wózek widłowy, jesteś przygotowany na wszelkie wyzwania w swojej firmie! Jeśli zdecydujesz się na wynajem wózka widłowego, poniesiesz koszty tylko w okresie wynajmu – czyli wtedy, gdy wózek widłowy jest potrzebny do konkretnych prac. Jeśli potrzebujesz wózka na stałe, skontaktuj się z nami, aby otrzymać dedykowaną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb. Dostarczamy wózki widłowe Still bezpośrednio do miejsca przyszłego użytkowania sprzętu.

Jako specjaliści w swojej branży oferujemy całe spektrum usług, które mogą być kluczowe dla Twojej firmy. Dostarczamy najlepsze modele wózków Still, zajmujemy się wynajmem i serwisem wózków widłowych. Znajdziesz u nas kompleksowe wsparcie, którego oczekujesz.

Przykładowe modele

Wózki widłowe STILL - wynajem, serwis i sprzedaż

STILL RX20-15

Rodzaj masztu – NIHO

Typ napędu – Elektryczny 48V

Maksymalny udźwig – 1500 kg

Rok  – 2012r

1

STILL RX70-25T

Rodzaj masztu – TRIPLEX

Typ napędu – LPG

Maksymalny udźwig – 2500 kg

Rok – 2013r

Wózki widłowe STILL - wynajem, serwis i sprzedaż

STILL R70-50T

Rodzaj masztu – TELE

Typ napędu – LPG

Maksymalny udźwig – 5000 kg

Rok  – 2013r

Czemu warto korzystać z wózków widłowych Still od UTB Polska?

Wózki widłowe STILL - wynajem, serwis i sprzedaż

Personalizowana oferta

Proponujemy wózki widłowe elektryczne i diesel z logo Still, Linde, Jungheinrich, Toyota – zawsze pomagamy wybrać model, który najlepiej sprawdzi się w danej branży.

Wózki widłowe STILL - wynajem, serwis i sprzedaż

Atrakcyjne ceny

Ulepszamy naszą ofertę i minimalizujemy koszty. Dzięki temu ceny wynajmu oraz kupna wózków widłowych są dostosowane do budżetu klientów. Co więcej, w przypadku wynajmu zapewniamy full serwis.

Wózki widłowe STILL - wynajem, serwis i sprzedaż

Szybka dostawa

Na życzenie możemy zająć się transportem zakupionej maszyny pod wskazany adres. Nasza firma od lat dba o to, aby używane wózki widłowe dotarły do nowego właściciela na czas !

Wózki widłowe STILL - wynajem, serwis i sprzedaż

Gwarancja jakości

Oferujemy wózki widłowe Still, Linde najwyższej jakości. Każdy klient otrzymuje od nas pisemną gwarancję, która jest potwierdzeniem niezawodności wózka. W razie potrzeby zapewniamy sprawny serwis i pomoc techników.

Popularne wózki widłowe marki Still

Coraz większa liczba hal magazynowych, zakładów produkcyjnych oraz innych obiektów, wymusza użycie dużej ilości pojazdów transportujących w obrębie danego przedsiębiorstwa.

Maszynami stworzonymi do przewożenia różnego rodzaju towarów, palet i elementów są m.in. wózki widłowe, które idealnie sprawdzają się w tego typu zadaniach.

Do czego służą wózki widłowe?

Wózki widłowe charakteryzują się bardzo dobrą zwrotnością i dużym udźwigiem, co jest niezbędne przy transportowaniu na terenie zakładu. Pojazdy jednorazowo pokonują zazwyczaj kilkadziesiąt bądź kilkaset metrów. Ich zastosowanie jest niezastąpione podczas załadunku i rozładunku ciężarówek.

Doświadczenie i renoma

Świetnym przykładem tego typu pojazdu jest wózek widłowy Still od podstaw skonstruowany tak, aby sprostać wymagającym zadaniom. Producent zadbał oczywiście także o kwestię podstawową, jaką jest bezpieczeństwo. Tak powstał wózek posiadający wszystkie najważniejsze cechy tego typu pojazdu.

Niezawodność, zwrotność, bezpieczeństwo, komfort – to wszystko nie byłoby możliwe bez wieloletniego doświadczenia, które posiada firma Still. Producent wózków widłowych Still w niedalekiej przyszłości obchodził będzie okrągłą setną rocznicę powstania marki, jej początki sięgają bowiem 1920 r., co z całą pewnością wpływa na jakość produkowanych pojazdów – tak długi okres działania pozwolił zdobyć ogromną wiedzę.

Produkowane przez Still wózki widłowe, podobnie jak konkurencyjne pojazdy innych marek, dostępne są w wielu rodzajach i konfiguracjach. Przede wszystkim wyróżnić można wózki widłowe różniące się rodzajem zasilania, mogą posiadać napęd elektryczny, gazowy bądź diesla. Inny podział określa przeznaczenie wózka, np. wózki boczne lub czołowe, różnego typu wózki do komisjonowania i inne. Wszystkie wózki widłowe Still charakteryzują się innowacyjnością, co sprzyja m.in. oszczędzaniu paliwa bądź energii elektrycznej i tym samym zwiększeniu wydajności.

Zróżnicowanie wózków widłowych Still

Na placach większości zakładów produkcyjnych w Polsce najczęściej spotykane są wózki widłowe czołowe, ponieważ świetnie nadają się do otwartych przestrzeni oraz niewielkich hal. W obiektach zamkniętych o pokaźnej wysokości zazwyczaj używa się wózków widłowych bocznych typu reach truck, ponieważ ich konstrukcja przystosowuje je do transportowania towarów między regałami wysokiego składowania.

Nie można także zapomnieć o najbardziej podstawowym i najprostszym pojeździe tego typu, czyli wózku ręcznym. Wózek taki występuje także w odmianach pozwalających na zdejmowanie towarów oraz umieszczanie ich na wysokości.

Dlaczego warto wypożyczyć wózek widłowy? Istnieje wiele sytuacji, w których wypożyczenie wózka widłowego może być świetną decyzją biznesową. Jednym z najbardziej oczywistych jest sytuacja, gdy okazjonalnie masz do wykonania określone czynności związane z transportem ciężkich materiałów. Możesz również wynająć wózek widłowy, jeśli potrzebujesz go na ustalony czas lub gdy nie masz na niego miejsca w magazynie. Świadczymy również profesjonalny serwis wózków widłowych Still, dzięki czemu możesz w jednym miejscu zrealizować wszystkie swoje potrzeby dotyczące pojazdów w firmie.

Wynajmij wózek widłowy od profesjonalistów

Jeśli potrzebujesz wózka widłowego tylko na miesiąc lub krócej, możesz docenić zalety, jakie wiążą się z wynajmem. Wielu z naszych klientów decyduje się na wózki widłowe Still w opcji wynajmu nawet do kilkunastu miesięcy. W takich przypadkach wynajęcie wózka widłowego może być nadal opłacalne, ale może być konieczne przeanalizowanie i określenie indywidualnych potrzeb aby upewnić się, że najlepiej wykorzystasz zakładany budżet. Jest kilka korzyści z wynajmu wózka widłowego w stosunku do zakupu, które, jeśli wziąć pod uwagę podstawowy koszt wynajmu, sprawiają, że wynajem wózka widłowego jest bardziej ekonomiczny.

Kiedy wynajmujesz wózek widłowy, nie musisz martwić się o konserwację. Nasza firma zajmuje się wszystkimi formalnościami. Kolejną zaletą wynajmu wózka widłowego jest to, że możesz wyposażyć swoją firmę w najnowszą technologię i sprzęt. Nowsze modele są często ekonomiczne – zwłaszcza jeśli chodzi o koszty paliwa czy korzyści w zakresie bezpieczeństwa.

Zakup wózków Still doskonałą alternatywą do wynajmu

Jeśli rozważasz zakup wózka widłowego Still, ważne jest, aby uzasadnić koszt pod względem korzyści i wydajności. Jeśli nie przewidujesz, że będziesz potrzebować wózka widłowego dłużej niż kilka tygodni w roku, może warto rozważyć wynajem, który jest bardziej elastyczną opcją. Jeśli jednak w swojej działalności wykorzystujesz wózek widłowy na co dzień, zakup wózka widłowego może być mniej kosztowny na dłuższą metę w przypadku wynajmu. Jeśli poszukujesz profesjonalnego rozwiązania, wózek widłowy Still zapewni Ci bezawaryjną i wydajną pracę.

Wypożycz lub kup wózek widłowy Still

W UTB Polska rozumiemy, jak dużą inwestycją jest zakup lub wynajem wózka widłowego. Dlatego na każdym etapie podejmowania decyzji współpracujemy z Tobą, aby pomóc Ci dokonać najlepszego wyboru do swoich potrzeb. Dostarczamy wózki widłowe czołowych marek, w tym Still, Jungheinrich czy Linde. Oferujemy również różne typy wózków widłowych, w tym elektryczne czy spalinowe. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci zdecydować, który jest najlepszy dla Twojej firmy. Niezależnie od tego, czy kupisz, czy wynajmiesz od nas wózek widłowy, na pierwszym miejscu stawiamy Twój najlepszy interes! Dodatkowo oferujemy Still serwis, w którym profesjonalnie podchodzimy do kwestii konserwacji i napraw.

Sprawdź ofertę naszych wózków widłowych

Gwarancja, Jakość, Atrakcyjna cena, Dostępność

Zapraszamy do kontaktu tel. 601 226 411