Dlaczego warto wynająć mini żuraw?

Precyzyjne manewrowanie i zwrotność

Główną zaletą mini żurawi jest możliwość precyzyjnego manewrowania, w miejscach o ograniczonej powierzchni. Napęd gąsienicowy zwiększa zwrotność maszyny, umożliwiając sprawną pracę wszędzie tam, gdzie nie jest w stanie wjechać tradycyjny żuraw samojezdny.

Wszechstronność i niska cena

Wiele możliwości zasilania – benzyna, diesel, LPG, elektryczne 400 V, elektryczne 48V – umożliwia pracę na zewnątrz, jak i w pomieszczeniach. Dzięki wszechstronnemu zastosowaniu mini żurawi w bardzo zróżnicowanych warunkach, znacząco obniża się koszt inwestycji.

Uniwersalność

Uwagę zwraca uniwersalność tych maszyn, posiadających nieproporcjonalny do rozmiarów wysięg oraz wyjątkowo duży udźwig. Z powodzeniem zastępują klasyczne żurawie na placach budowy gwarantując niezawodność i niskie koszty eksploatacyjne.

Lekkość i małe gabaryty

Lekkość i zmniejszone gabaryty urządzenia sprawiają, że mini żurawie poruszają się płynnie po każdym podłożu. Niewielkie rozmiary oraz możliwość składania pozwalają wprowadzić mini żurawie do trudno dostępnych miejsc.

Bezpieczeństwo, profesjonalizm i zrozumienie twoich potrzeb

Wynajem mini dźwigu to tylko 3 proste kroki

Wybór

Wybierz mini żuraw spośród dostępnych modeli. W razie wątpliwości nasi pracownicy wskażą maszynę najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.

Minimum formalności

Wiemy jak ważne jest dla Ciebie sprawne i szybkie przystąpienie do pracy, dlatego oferujemy minimum formalności i korzystną ofertę cenową dopasowaną do Twoich potrzeb.

Transport pod wskazany adres i bezpłatny serwis

Twój zamówiony mini żuraw trafi w ustalonym czasie pod wskazany przez Ciebie adres. Przez cały okres wynajmu nasi fachowcy są do Twojej dyspozycji – za darmo!

100% zadowolonych klientów gwarancją jakości!

  • posiadamy na wynajem modele URW295 i URW547
  • oferowane przez nas mini żurawie dostępne są od ręki
  • wynajem również na godziny => minimum 5 godzin
  • wynajęty sprzęt dostarczamy we wskazane miejsce
  • dajemy możliwość wynajmu mini żurawia z doświadczonym operatorem
  • zatrudniamy wyłącznie kompetentnych fachowców
  • oferujemy elastyczne ceny i atrakcyjne promocje
  • posiadamy wieloletnie doświadczenie zdobyte na budowach
  • dla stałych klientów oferujemy preferencyjne warunki wynajmu

lub zadzwoń +48 601 226 411

Marian Kockowski

Zamówiony wózek został dostarczony zgodnie z zamówieniem. Formalności załatwione szybko i sprawnie. Polecam UTB!

Andrzej Walczyk

Długo wahałem się nad zakupem używanego wózka widłowego do firmy. Na szczęście trafiłem na rzetelnego sprzedawce, który wszystko dokładnie wytłumaczył i przede wszystkim doradził odpowiedni sprzęt. Jestem zadowolony z zakupu i mam nadzieje na dalszą współpracę.

Artur Kotaś

Kupując używany wózek widłowy warto jest kupić go od pewnej firmy. Od takiej, która nas nie oszuka. Z całą pewnościa UTB Polska do takich firm należy.

Mini dźwigi – Mini żuraw na wynajem

UNIC URW-547

Mini żuraw UNIC URW-547

Naszym klientom polecamy mini żuraw na wynajem. Model 547, który wyróżnia się większym zasięgiem i maksymalnym udźwigiem do 4 ton. Alternatywą są mini żurawie URW-706, które określają najwyższe standardy udźwigu w swojej kategorii – do 6 ton na wysokość 3,0m.

lub zadzwoń +48 601 226 411

Mini dźwig UNIC URW-295

Mini żuraw UNIC URW-295

Dla tych, którzy potrzebują wąskiego mini dźwigu (szerokość 60 cm), proponujemy URW-295. Jego wymiary pozwalają mu na przejście przez standardowe drzwi, a udźwig tego mini żurawia wynosi prawie 3 tony. Jest niekwestionowanym liderem pod względem technicznym. Został wyposażony w system nowoczesnych zabezpieczeń oraz zawór proporcjonalny UNIC z kompensacją ciśnienia. Umożliwia on zdalną obsługę wielofunkcyjną.

lub zadzwoń +48 601 226 411

Zapytaj. Napisz lub zadzwoń +48 601 226 411

Formularz kontaktowy

Zostaw nam swoje dane

Mini dźwigi UNIC fabrycznie nowe – dostępne modele na sprzedaż

UNIC URW-094

Żuraw UNIC URW-094

Dźwig na sprzedaż w Polsce cieszy się sporym powodzeniem. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, oferujemy szeroką gamę dostępnych modeli mini żurawi. Jednym z tych, które cieszą się największym zainteresowaniem, jest mini żuraw URW-094.

To jednocześnie najmniejszy i najlżejszy dźwig na świecie. Jego waga wynosi 1000 kg, natomiast szerokość 595 mm. Będzie niezastąpiony podczas pracy na niewielkich przestrzeniach, umożliwiając pełen zakres rozmaitych manewrów. Dzięki swoim wymiarom, może przejść przez standardowe drzwi. Wysięgnik, w jaki wyposażony jest mini żuraw, może podnosić ładunki o wadze niemal 1 tony.

żurawie budowlane unic

Żuraw UNIC URW-095

Kolejny mini żuraw na wynajem to URW-095. Jest zasilany benzyną lub opcjonalnie podwójnym zasilaniem z LPG. Dźwig ma szerokość 0,6 m. Został zaprojektowany do prac we wnętrzach. Na uwagę zasługuje przodujący w tej klasie sprzętu udźwig. Ten mini żuraw ma niezrównaną długość wysięgnika i sprawdzi się podczas pracy w miejscach o ograniczonym dostępie. Wyposażony jest w system ochrony stabilności UNIC, który gwarantuje bezpieczeństwo.

UNIC URW-245 Mini dźwig

Żuraw UNIC URW-245

W naszej ofercie posiadamy również mini żuraw na sprzedaż model URW-245. Jest on najnowszym uzupełnieniem kolekcji UNIC. Wyróżnia się niewielkimi wymiarami oraz niską wagą. To dlatego znajdzie zastosowanie podczas prac między piętrami. Bez problemu zmieści się w windach towarowych. Jego promień pracy wynosi 5,85m. Wyposażony został w zdalne sterowanie radiowe.

Mini dźwig UNIC URW-295

Żuraw UNIC URW-295

Dla tych, którzy potrzebują wąskiego mini dźwigu, proponujemy URW-295. Jego wymiary pozwalają mu na przejście przez standardowe drzwi, a udźwig tego mini żurawia wynosi 3 tony. Jest niekwestionowanym liderem pod względem technicznym. Został wyposażony w system nowoczesnych zabezpieczeń oraz zawór proporcjonalny UNIC z kompensacją ciśnienia. Umożliwia on zdalną obsługę wielofunkcyjną.

Mini dźwig UNIC URW-376

Żuraw UNIC URW-376

Mini żuraw URW-376 z sześcioczęściowym wysięgnikiem hydraulicznym zapewnia maksymalny promień pracy wynoszący 14,45m. Możliwe jest sterowanie dźwigiem z kabiny operatora bądź z odległości przy pomocy pilota. Ekonomiczną obsługę zapewnia inteligentne uruchamianie za pomocą przepustnicy. Dodatkowo żuraw wyposażony jest w inteligentny system ostrzegania głosowego.

Mini dźwig UNIC URW-506

Żuraw UNIC URW-506

W naszej ofercie znajduje się także mini dźwig typu pająk URW-506. Model ten łączy w sobie elastyczność pracy i ponadprzeciętny udźwig. Mini żuraw może podnieść aż 3 tony na wysokość 3,4m. Podobnie, jak w przypadku innych modeli dźwigów UNIC, żuraw wyposażony jest we wskaźnik bezpiecznego obciążenia. Na uwagę zasługuje także urządzenie ograniczające pracę, które skutecznie pozwala wyznaczyć obszar działań.

UNIC URW-547

Żuraw UNIC URW-547

Naszym klientom polecamy także mini żuraw na wynajem model 547, który wyróżnia się większym zasięgiem i maksymalnym udźwigiem do 4 ton. Alternatywą są mini żurawie URW-706, które określają najwyższe standardy udźwigu w swojej kategorii – do 6 ton na wysokość 3,0m.

wynajem żurawi UNIC URW-706

Żuraw UNIC URW-706

Mini dźwig UNIC URW-706 posiada możliwość udźwigu do 6 ton, jak również na wysokość 19,5 metra. Jest to jeden z naszych największych dźwigów w ofercie. Dodatkowo dla ułatwienia pracy jest wyposażony w hak.

UNIC-URW-1006 żuraw budowalny

Żuraw UNIC URW-1006

Ostatnio z naszych dostępnych modeli to mini żuraw UNIC URW-1006 jest to najwęikszy pająkt na świecie. Dzięki swoim dużym rozmiarom może przenosić ciężary o masie nawet 10 ton. Wysokość podnoszenia to 30,7 m, a promieć roboczy 24,3m. Jest to jedna z najlepszych tego typu dźwigów budowalnych na świecie.