Mini żurawie – Mini dźwigi na wynajem

Główną zaletą mini żurawi jest możliwość precyzyjnego manewrowania, dzięki niewielkim wymiarom konstrukcji (szerokość korpusu od 600 mm). Na wynajem mini dźwigów decydują się najczęściej zarządcy ciasnych placów budowy oraz wąskich hal przemysłowych.

Napęd gąsienicowy zwiększa zwrotność maszyny, umożliwiając sprawną pracę wszędzie tam, gdzie nie jest w stanie wjechać tradycyjny żuraw samojezdny. Lekkość i zmniejszone gabaryty urządzenia sprawiają, że mini żurawie poruszają się płynnie po każdym podłożu.

Mini dźwigi – wynajem jako oszczędność

Zwraca uwagę uniwersalność mini dźwigów, posiadających nieproporcjonalny do rozmiarów wysięg oraz wyjątkowo duży udźwig. Podwójne zasilanie – diesel i elektryczne 400 V – umożliwia pracę na zewnątrz, jak i w pomieszczeniach. Wszechstronne mini żurawie przyczyniają się do znacznego obniżenia kosztów inwestycji.

Dane techniczne mini dźwigów dostępnych na wynajem w naszej wypożyczalni znajdują się w poniższej galerii!

Nadal nie wiesz jaki sprzęt wybrać? – Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci wybrać maszynę dopasowaną do Twoich potrzeb!

 

Zobacz pełną listę naszych mini dźwigów

Dostępne modele mini żurawi na sprzedaż

I. Żuraw UNIC URW-094

Dźwig na sprzedaż w Polsce cieszy się sporym powodzeniem. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, oferujemy szeroką gamę dostępnych modeli mini żurawi. Jednym z tych, które cieszą się największym zainteresowaniem, jest mini żuraw URW-094.

 

To jednocześnie najmniejszy i najlżejszy dźwig na świecie. Jego waga wynosi 1000 kg, natomiast szerokość 595 mm. Będzie niezastąpiony podczas pracy na niewielkich przestrzeniach, umożliwiając pełen zakres rozmaitych manewrów. Dzięki swoim wymiarom, może przejść przez standardowe drzwi. Wysięgnik, w jaki wyposażony jest mini żuraw, może podnosić ładunki o wadze niemal 1 tony.

 

II. Żuraw UNIC URW-095

 

Kolejny mini żuraw na wynajem to URW-095. Jest zasilany benzyną lub opcjonalnie podwójnym zasilaniem z LPG. Dźwig ma szerokość 0,6 m. Został zaprojektowany do prac we wnętrzach. Na uwagę zasługuje przodujący w tej klasie sprzętu udźwig. Ten mini żuraw ma niezrównaną długość wysięgnika i sprawdzi się podczas pracy w miejscach o ograniczonym dostępie. Wyposażony jest w system ochrony stabilności UNIC, który gwarantuje bezpieczeństwo.

 

III. Żuraw UNIC URW-245

 

W naszej ofercie posiadamy również mini żuraw na sprzedaż model URW-245. Jest on najnowszym uzupełnieniem kolekcji UNIC. Wyróżnia się niewielkimi wymiarami oraz niską wagą. To dlatego znajdzie zastosowanie podczas prac między piętrami. Bez problemu zmieści się w windach towarowych. Jego promień pracy wynosi 5,85m. Wyposażony został w zdalne sterowanie radiowe.

 

IV. Żuraw UNIC URW-295

Dla tych, którzy potrzebują wąskiego mini dźwigu, proponujemy URW-295. Jego wymiary pozwalają mu na przejście przez standardowe drzwi, a udźwig tego mini żurawia wynosi 3 tony. Jest niekwestionowanym liderem pod względem technicznym. Został wyposażony w system nowoczesnych zabezpieczeń oraz zawór proporcjonalny UNIC z kompensacją ciśnienia. Umożliwia on zdalną obsługę wielofunkcyjną.

V. Żuraw UNIC URW-376

 

Mini żuraw URW-376 z sześcioczęściowym wysięgnikiem hydraulicznym zapewnia maksymalny promień pracy wynoszący 14,45m. Możliwe jest sterowanie dźwigiem z kabiny operatora bądź z odległości przy pomocy pilota. Ekonomiczną obsługę zapewnia inteligentne uruchamianie za pomocą przepustnicy. Dodatkowo żuraw wyposażony jest w inteligentny system ostrzegania głosowego.

 

VI. Żuraw UNIC URW-506

 

W naszej ofercie znajduje się także mini dźwig typu pająk URW-506. Model ten łączy w sobie elastyczność pracy i ponadprzeciętny udźwig. Mini żuraw może podnieść aż 3 tony na wysokość 3,4m. Podobnie, jak w przypadku innych modeli dźwigów UNIC, żuraw wyposażony jest we wskaźnik bezpiecznego obciążenia. Na uwagę zasługuje także urządzenie ograniczające pracę, które skutecznie pozwala wyznaczyć obszar działań.

 

VII. Żuraw UNIC URW-547

Naszym klientom polecamy także mini żuraw na wynajem model 547, który wyróżnia się większym zasięgiem i maksymalnym udźwigiem do 4 ton. Alternatywą są mini żurawie URW-706, które określają najwyższe standardy udźwigu w swojej kategorii – do 6 ton na wysokość 3,0m.

VIII . Żuraw UNIC URW-706

wynajem żurawi UNIC URW-706

Mini dźwig UNIC URW-706 posiada możliwość udźwigu do 6 ton, jak również na wysokość 19,5 metra. Jest to jeden z naszych największych dźwigów w ofercie. Dodatkowo dla ułatwienia pracy jest wyposażony w hak.

IX. Żuraw UNIC URW-1006

UNIC-URW-1006 żuraw budowalny

Ostatnio z naszych dostępnych modeli to mini żuraw UNIC URW-1006 jest to najwęikszy pająkt na świecie. Dzięki swoim dużym rozmiarom może przenosić ciężary o masie nawet 10 ton. Wysokość podnoszenia to 30,7 m, a promieć roboczy 24,3m. Jest to jedna z najlepszych tego typu dźwigów budowalnych na świecie.