serwis wózków widłowych

Rynek nowych i używanych wózków widłowych stał się niezwykle konkurencyjny. Dzięki nowym modelom wózków elektrycznych, coraz większej liczbie producentów i stale rosnącemu zapotrzebowaniu klientów, sam sektor wózków widłowych stwarza liczne możliwości w różnych jego obszarach. Każdy wózek widłowy ma ograniczenia co do maksymalnego udźwigu, oraz wysokości podnoszenia. Wybierając wózek widłowy, należy wziąć pod uwagę maksymalny ciężar podnoszonego towaru oraz jego wymiary, aby upewnić się, że wybierasz właściwy sprzęt umożliwiający pracę. serwis wózków widłowych Linde, będąc obecnym od wielu lat w branży,  doskonale rozumie potrzeby i oczekiwania firm. Odpowiednia konserwacja wózków widłowych Linde jest nieodzownym elementem prawidłowego użytkowania sprzętu w firmie.

W celu zapewnienia ciągłości produkcji konieczna jest regularna konserwacja i serwisowanie wózków widłowych. Sprzęt utrzymany w odpowiednim stanie zapewni Ci lata niezawodnej i bezpiecznej pracy. Zaniedbana maszyna będzie psuć się częściej, a także skróci to jej „życie” czego efektem będzie szybsza konieczność wymiany Jeśli chcesz maksymalnie wykorzystać swój sprzęt oraz zwiększyć efektywność firmy skorzystaj z serwisu wózków widłowych Linde. Nasza firma z powodzeniem realizuje naprawy wózków widłowych różnych producentów, przywracając ich sprawność. Specjalizujemy się nie tylko w wózkach Linde, ale naprawiamy także wózki innych marek  m.inStill, Jungheinrich, BT czy Toyota.

Konserwacja wózków widłowych – o czym należy pamiętać?

Regularne sprawdzanie wózka widłowego to nie tylko dobry sposób na wczesne zidentyfikowanie potencjalnych problemów. Kontrole te zapewnią, że wózek widłowy będzie bezpieczny w użyciu przed każdą pracą do wykonania. Pozwoli to również zaoszczędzić czas i pieniądze w oczekiwaniu na naprawę potencjalnych awarii, które pojawią się, gdy nie zadbamy prawidłowo o naszą flotę. Najlepszym sposobem na wdrożenie w firmie regularnych prac serwisowych jest zastosowanie list kontrolnych. Mają one na celu upewnienie się, że wszystkie podzespoły zostały sprawdzone przed oddaniem wózka widłowego do użytku. Do najbardziej podstawowych elementów, które należy sprawdzić, należą węże hydrauliczne, poziom oleju, płynów, stan wideł, oraz ogólny stan i prawidłowość działania wózka widłowego.

Serwis wózków widłowych to odpowiedzialne zadanie, które warto zlecić profesjonalistom. Dlatego nasza firma specjalizuje się w sprzedaży, wynajmie oraz serwisie wózków widłowych Świadczymy usługi takie jak konserwacja wózków widłowych także w miejscu wskazanym przez klienta. Zlecając nam serwis wózków widłowych Linde, możesz oczekiwać sprawnej pomocy profesjonalistów, trafnie postawionej diagnozy oraz  naprawy wszystkich uszkodzonych podzespołów.

Doradztwo techniczne:

 • Zapewniamy w pełni fachowe doradztwo w wyborze odpowiedniego wózka widłowego, jego obsługi, eksploatacji i ewentualnych napraw.
 • Służymy wsparciem w kwestii doboru osprzętu do wózków 
 • Szczegółowo odpowiadamy na każde pytanie dotyczące kwestii technicznych 

Przygotowanie wózków do odbioru

 • Pomoc w przygotowaniu odpowiedniej dokumentacji techniczno-ruchowej wózka 
 • Przygotowanie wózków widłowych pod kątem technicznym 
 • Wsparcie podczas załatwiania formalności
 • Szybka realizacja

Serwis wózków widłowych u klienta:

 • sprawna pomoc fachowców
 • przeglądy techniczne
 • prace konserwatorskie 
 • wymiana niesprawnych części 
 • diagnoza i  naprawa podzespołów elektronicznych oraz  mechanicznych
 • serwis i wymiana baterii 
 • wymiana opon superelastycznych oraz pneumatycznych 

Usługi dodatkowe:

 • wynajem wózków widłowych zastępczych na preferencyjnych warunkach
 • remonty skrzyni biegów i silników 
 • kompleksowe remonty wózków
 • montaż instalacji gazowych
 • montaż dodatkowego oprzyrządowania ‒ przesuwów, chwytaków i innych 
 • regeneracja masztów i zawieszeń
 • regeneracja elementów hydrauliki siłowej
Serwis wózków widłowych Linde

Coroczne serwisowanie wózków widłowych to istotny element posiadania i użytkowania tych pojazdów. Regularne i co najważniejsze jakościowe kontrole zapewnią, że Twój wózek widłowy będzie nadal odznaczał się wysoką efektywnością i wydajnością, zachowując należyte standardy bezpieczeństwa użytkownika.

Wózki widłowe są używane do różnych celów. Mogą wykorzystywane w magazynach, centrach dystrybucyjnych, placach budowy, jak i mają inne zastosowania komercyjne. Jeśli potrzebujesz sprawdzonego serwisu i profesjonalnego wsparcia, zwróć się do naszej firmy. Jesteśmy przygotowani, aby zapewnić Ci wsparcie, którego potrzebujesz. Nasz serwis  wózków widłowych Linde to szereg czynności, które wykonywane są  przez przeszkolonych techników. Wszystkie usługi serwisowe opierają się na najnowszej technologii, aby szybko i sprawnie rozwiązać wszystkie problemy ze sprzętem. Dbamy o wszystkie Twoje potrzeby serwisowe, zapewniając najwyższy poziom wydajności operacyjnej i czasu pracy bez zbędnych przestojów. Wdrażamy skuteczny i kompleksowy plan obejmujący konserwację zapobiegawczą, ochronę przed awarią, jak i naprawę uszkodzonych elementów.

Oferujemy profesjonalny serwis wózków Linde

Linde utrzymuje pozycję lidera w branży, kompleksowo wspierając rosnącą bazę klientów, dostarczając najwyższej jakości rozwiązania. Dostosowujemy szeroką gamę opcji serwisu i wsparcia do Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami już dziś, po prostu wypełniając formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie i pozwól naszym doświadczonym doradcom przedstawić Ci najlepsze opcje.

Potrzebujesz fachowej diagnostyki lub serwisu wózków widłowych?

Chcesz wynająć lub kupić wózek widłowy?

Sprawdź nasze atrakcyjne ceny na wózki widłowe i ich serwis!

Napisz do nas!

Linde to synonim jakości i dbałości o każdy detal, na najwyższym poziomie. Nasi technicy są wysoko cenieni za wszechstronne umiejętności w serwisie wózków widłowych przodującego producenta. Wiemy, czego oczekuje klient od naszych specjalistów. Nasi pracownicy są regularnie szkoleni, a ich umiejętności są stale poszerzane w ramach doskonalenia zawodowego. Przekłada się to na szybkość realizacji i lepsze doświadczenie klienta, oddającego wózek widłowy do serwisu.

Planowana konserwacja najwyższej jakości oznacza obniżenie kosztów naprawy, wynajmu i wymiany komponentów. Kiedy Twoje wózki widłowe są wydajne, Twoja praca również. Sprawne wózki widłowe to przede wszystkim wysokie bezpieczeństwo. Nieserwisowane wózki widłowe mogą powodować kosztowne uszkodzenia, jak i pracownicy mogą być bardziej narażeni na obrażenia podczas pracy. Wózek, który również nie działa prawidłowo, co powoduje ogromne koszty. Dlatego nasz serwis wózków widłowych Linde zapewnia kompleksowe wsparcie wtedy, kiedy tego potrzebujesz.

Zapobiegawcza konserwacja wózków widłowych

Wózki widłowe są używane w magazynach, fabrykach i na budowach. Maszyny te są odpowiedzialne za przenoszenie ciężkich ładunków, zarówno na krótki, jak i dłuższe odległości. Konserwacja wózków widłowych jest bardzo ważna dla zapewnienia bezpieczeństwa i wydajności. Zapobieganie uszkodzeniom to niezbędna część posiadania wózka widłowego w firmie. Wykonywanie przemyślanych czynności może pomóc przedłużyć żywotność wózka widłowego i zmniejszyć ryzyko jego awarii w godzinach pracy. Konserwacja zapobiegawcza powinna odbywać się co najmniej raz w roku, ale może być wykonywana częściej, w zależności od częstotliwości użytkowania.

UTB Polska oferuje wysokiej jakości usługi naprawy wózków widłowych, części do wszystkich wiodących na rynku marek i modeli. Wózki widłowe mogą doświadczać trudnych warunków pracy, dlatego jesteśmy tutaj, gdy potrzebujesz prac konserwacyjnych, części zamiennych i skutecznych napraw. Zapewniamy wysokiej jakości obsługę wózków widłowych, odpowiadając na potrzeby wielu stałych, jak i nowych klientów. Dział serwisu wózków widłowych naszej firmy jest doceniany za sprawność realizacji, konkurencyjne ceny oraz bezproblemowy kontakt i ograniczony do minimum proces formalności. Dysponujemy dużym zapasem części zamiennych i zespołem wysoko wykwalifikowanych techników, którzy mogą naprawiać i konserwować Twój wózek widłowy.

Wózki widłowe i urządzenia magazynowe Linde są wszechstronnymi i wydajnymi pomocami transportowymi zarówno w magazynach, jak i na zewnątrz. Wózki przemysłowe firmy Linde Material Handling imponują wydajnością, innowacyjną technologią oraz niskimi kosztami energii i eksploatacji, które mogą być nawet o 40 procent niższe niż w przypadku pojazdów innych firm. Sprzedając ponad 100 000 wózków widłowych i wózków magazynowych każdego roku, Linde jest jednym z wiodących światowych producentów wózków widłowych.

Serwis wózków widłowych Linde – postaw na profesjonalizm naszej firmy

To, jak wydajne i dostępne są wózki przemysłowe, ma decydujące znaczenie dla ich produktywności oraz roli w miejscu pracy. Marka Linde zapewnia maksymalną wydajność, a nasza firma dzięki konserwacji predykcyjnej, szybkim naprawom na miejscu oraz, w razie potrzeby, zapewnianiu pojazdów zastępczych z powodzeniem odpowiada na dzisiejsze potrzeby firm.

Bezpieczeństwo człowieka i maszyny ma najwyższy priorytet podczas pracy. Dzięki naszemu serwisowi wózków widłowych Linde ograniczysz ryzyko operacyjne. Nasi serwisanci znają nie tylko specyfikacje konserwacji, ale także obowiązujące przepisy prawne i dostarczają pełną dokumentację serwisową. Szczegółowe planowanie wszystkich czynności serwisowych oraz przestrzeganie terminów serwisowych oszczędza czas i pieniądze. Ponadto serwisanci wózków widłowych Linde rozpoznają pierwsze oznaki uszkodzeń i wiedzą, jakie środki zapobiegawcze należy podjąć. Zmniejsza to szkody, jakie w przyszłości mogą się pojawić i pozwala uniknąć niepotrzebnych i przede wszystkim kosztownych napraw. Jednocześnie zachowana jest gwarancja i wzrasta wartość odsprzedaży. Dzięki sprawnie kontrolowanej obsłudze i najdłuższym możliwym interwałom międzyprzeglądowym zmniejsza się zużycie zasobów.

Posiadasz używany wózek widłowy Linde, o których chcesz zadbać? Zgłoś się do naszej firmy. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i zaproponujemy kompleksowe rozwiązanie w zakresie serwisu pojazdu.

Wyślij zapytanie

Skorzystaj z formularza kontaktowego poniżej. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem.