UTB Polska Twój partner w biznesie

Wózki Widłowe Poznań

Nasza firma ‒ UTB Polska, oferuje wynajem, a także sprzedaż nowych i używanych wózków widłowych. Proponujemy wózki o różnych parametrach, dzięki czemu każdy zainteresowany może znaleźć model w 100% dostosowany do indywidualnych potrzeb. Oferujemy wyłączenie urządzenia czołowych marek takich, jak Linde, Still,  Jungheinrich czy Toyota, zapewniamy fachowe doradztwo przy wyborze wózka i skupiamy się na tym, by formalności były ograniczone do minimum.

Od lat współpracujemy z klientami z Poznania, Wielkopolski oraz innych części kraju. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą!

Wózki widłowe – nowe czy używane?

Istnieje wiele różnych czynników, które należy wziąć pod uwagę przy podejmowaniu decyzji o zakupie nowego lub używanego wózka widłowego. Ważne jest, aby przed podjęciem decyzji zbadać i porównać konkretne informacje na temat marki i modelu wózka widłowego, który spełni Twoje potrzeby w miejscu pracy.

Należy pamiętać też o tym, że używane wózki widłowe z gwarancją  są bardzo dobrą alternatywą ze względu na dużo niższą cenę zakupową Dlatego oferta naszej firmy  zawiera wszystkie typy wózków widłowych., To umożliwi wybranie modelu dostosowanego do Twoich potrzeb i miejsca pracy. Oprócz sprzedaży wózków widłowych oferujemy również wynajem oraz serwis. Dostarczamy tym samym kompleksowe wsparcie, którego możesz potrzebować.

Dzięki wielu zaletom wózki widłowe stają się najbardziej poszukiwanymi pojazdami do wykorzystania między innymi w halach produkcyjnych czy pomieszczeniach magazynowych. Wózki widłowe służą do załadunku i rozładunku towarów z magazynów, centrów dystrybucyjnych, fabryk, obiektów rolniczych czy zakładów przemysłowych oraz wielu innych.

Kontakt

Przemysław Zając

Potrzebujesz fachowej diagnostyki lub serwisu wózków widłowych?

Chcesz wynająć lub kupić wózek widłowy?

Sprawdź nasze atrakcyjne ceny na wózki widłowe i ich serwis!

Napisz do nas!

Tel: 601 226 411
info@utbpolska.pl

Główna siedziba: Chwałkowo 22B, 63-000 Środa Wlkp.

Dodatkowy adres: Ul. Górki 9b/46 60-204 Poznań


 

  Formularz kontaktowy

  Napisz do nas, odpiszemy najszybciej jak to możliwe!

  Po co kupić wózek widłowy?

  Do najważniejszych powodów wyboru wózka widłowego możemy zaliczyć między innymi:

  • Możliwość sprawnego transportu ciężkich ładunków
  • bezpieczeństwo – wózki widłowe zapewniają bezpieczny sposób transportu towarów,
  • wszechstronność – mają zastosowanie w wielu różnych branżach,
  • trwałość – przy odpowiedniej, regularnej konserwacji to inwestycja na wiele lat

  Większość właścicieli firm zakłada, że ​​nowe wózki widłowe są lepszym rozwiązaniem niż używane odpowiedniki. W rzeczywistości istnieje wiele różnych czynników, które wpływają na wartość wózka widłowego. Jest również wiele powodów, dla których zakup bądź wynajem używanych wózków widłowych może być najbardziej optymalnym rozwiązaniem dla Twojej firmy.

  Różnice między nowymi i używanymi wózkami widłowymi

  Jakie są najbardziej dostrzegalne różnice między używanymi i nowymi wózkami widłowymi?

   • Koszt

  Najważniejszą różnicą między nowymi a używanymi wózkami widłowymi jest koszt inwestycji. Wózki widłowe Poznań używane (to trochę dziwnie brzmi ale domyślam się, że ze względu na słowo kluczowe tak ma zostać) są tańsze niż nowe modele i tym samym bardziej dostępne dla firm, które nie mogą pozwolić sobie na większą inwestycję. Zakup bądź wynajem używanego wózka widłowego pozwala właścicielom firm znacząco zmniejszyć budżet niezbędny do zapewnienia odpowiedniego sprzętu.

   • Gwarancja

  Nowe wózki widłowe zazwyczaj są objęte gwarancją obejmującą części przez co najmniej 12 miesięcy. Gwarancja ta pokrywa koszty napraw i wymianę części, jeśli wózki widłowe są uszkodzone lub wadliwe. Gwarancja na nowy wózek widłowy może być dla wielu klientów najważniejszą zaletą, która zapewni właścicielom firm dodatkowy spokój i bezpieczeństwo. Aczkolwiek firma UTB POLSKA udziela gwarancji nawet do 12 mc-y również na używane maszyny z niskim przebiegiem.

   • Formalności

  Zakup nowego wózka widłowego wymaga długiego procesu finansowania z dużą ilością formalności i czasem oczekiwania. Ze względu na wyższe koszty zakupu  nowych wózków widłowych, jak i czasem na ich oczekiwanie, często firmy decydują się na wózki widłowe używane. W naszej firmie oferujemy przejrzyste formalności, łatwy proces transakcji oraz wózki zastępcze na czas oczekiwania na zamówiony sprzęt

   • Wydajność

  nowe wózki widłowe zazwyczaj  mają dłuższą żywotność,. W przypadku potrzeby wykorzystywania wózka widłowego okazjonalnie lub sezonowo przez kilka godzin dziennie, używany wózek widłowy  jest bardziej uzasadnionym wyborem.

  Zalety używanych wózków widłowych

  Używane wózki widłowe Poznań są świetną opcją w wielu różnych sytuacjach. Niezależnie od tego czy decydujesz się na nowy wózek widłowy czy wybierasz tańszy – używany, warto dokładnie przeanalizować i rozważyć kilka niezbędnych parametrów, aby najlepiej dobrać urządzenie dostosowane do Twoich potrzeb. Firmy, które zdecydują się na używane wózki widłowe Poznań , najczęściej dysponują mniejszym budżetem, który nie pozwala na zakup nowego sprzętu. Chętniej wybierają używany wózek widłowy, posiadający odpowiednie parametry, gwarancję i oferuje taką samą użyteczność jak nowa maszyna. Najważniejszą zaletą używanych wózków widłowych jest niski koszt w porównaniu do nowych modeli.

  wózek widłowy używany ikona

  Wózki widłowe Linde

  W naszej ofercie znajdziecie zarówno nowe, jak i używane wózki widłowe z logo Linde. Proponujemy modele o różnych parametrach i w szerokim przedziale cenowym ‒ wszystkie umożliwią bezpiecznie, sprawne i komfortowe wykonanie szeregu prac.

  wózek widłowy używany ikona

  Wózki widłowe Still

  Wózki widłowe Still to ważna część naszej oferty. Proponujemy modele o różnym napędzie, udźwigu i z różnymi rodzajami masztu. Zakupicie u nas takie modele, jak Still RX70-30T, Still RX20-16, Still RX70-20T i inne. Nasz zespół służy pomocą w doborze wózka, które będzie dostosowany do potrzeb.

  wózek widłowy używany ikona

  Wózki widłowe Jungheinrich

  Oferujemy wózki widłowe Jungheinrich ‒ wszystkie modele wyróżniają się doskonałymi parametrami technicznymi i nowoczesnym designem. Wózki umożliwią sprawny przewóz, załadunek i rozładunek towarów. Proponujemy zarówno urządzenia nowe, jak i używane.

  wózek widłowy używany ikona

  Wózki widłowe Toyota

  Wózki widłowe z logo Toyoty od lat znajdują zastosowanie w branżach o różnej specyfice ‒ takich urządzeń nie mogło więc zabraknąć w naszej ofercie. Proponujemy wózki wyposażone w silniki spalinowe oraz elektryczne, o różnym udźwigu i wysokości podnoszenia.

  Adres główny

  UTB Polska – Wózki widłowe Środa Wielkopolska

  63-000 Środa Wlkp.

  Chwałkowo 22B
  tel. +48 601 226 411
  e-mail: info@utbpolska.pl

  Na wszystkich zainteresowanych czekamy pod adresem Chwałkowo 22B 63-100 Środa Wielkopolska. Bez problemu można dojechać do nas ze Środy Wielkopolskiej, Brdowa, Włostowa i innych miejscowości. Dotrzecie do nas samochodem, między innymi droga nr 11.


  Adres pomocniczy

  UTB Polska – Wózki widłowe Poznań

  60-204 Poznań

  Ul. Górki 9b/46
  tel. +48 601 226 411
  email: poznan@utbpolska.pl

  W pobliżu naszej siedziby znajdują się Szkoła Podstawowa i Liceum Sióstr Zmartwychwstanek, Zmartwychwstańskie Centrum Sportu i Rehabilitacji czy Menesiak sp.j. Punkt skupu złomu. Z centrum można dojechać do nas samochodem bądź  tramwajami nr 14, 8 i 5.


  Szukasz wózka widłowego dla swojej firmy? Zadzwoń.+48 601 226 411

  F.A.Q

  Nasze usługi świadczymy głównie na terenie Poznania i okolic, na przykład Suchego Lasu, Baranowa, Komornik, a także takich miast, jak Gniezno, Leszno, Lubin, Nowy Tomyśl, Szamotuły, Wągrowiec, Września, Nowa sól, Głogów, Jarocin, Krotoszyn, Śrem. Przyjmujemy tez zlecenie z innych cześci kraju.
  Koncentrujemy się na tym, by czas realizacji zlecenia był skrócony do minimum. Dokładny czas dostarczenia wózka ustalamy indywidualnie z każdym klientem.
  Skupiamy się przede wszystkim na Poznaniu, między innymi na takich dzielnicach, jak Winogrady, Rataje, Żegrze, Piątkowo, Podolany, Wilda, Nowe Miasto, Łazarz, Chartowo, osiedle jana III Sobieskiego, Naramowice, Wola, Ogrody i innych. Chętnie też przyjmujemy zlecenia z innych miejscowości na terenie Wielkopolski.
  Wśród najpopularniejszych producentów wózków widłowych o różnych parametrach znajdują się Linde, Still, Jungheinrich, Toyota, Nissan, BT. Oczywiście wózki z logo wymienionych firm dostępne są w naszej ofercie.