UTB Polska Twój partner w biznesie

Nasza firma ‒ UTB Polska, oferuje wynajem, a także sprzedaż nowych i używanych wózków widłowych. Proponujemy wózki o różnych parametrach, dzięki czemu każdy zainteresowany może znaleźć model w 100% dostosowany do indywidualnych potrzeb. Oferujemy wyłączenie urządzenia czołowych marek takich, jak Linde, Still,  Jungheinrich czy Toyota, zapewniamy fachowe doradztwo przy wyborze wózka i skupiamy się na tym, by formalności były ograniczone do minimum.

Od lat współpracujemy z klientami z Poznania, Wielkopolski oraz innych części kraju. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą!

Kontakt

Przemysław Zając

Tel: 601 226 411
info@utbpolska.pl

Główna siedziba: Chwałkowo 22B, 63-000 Środa Wlkp.

Dodatkowy adres: Ul. Górki 9b/46 60-204 Poznań


 

Formularz kontaktowy

Zostaw nam swoje dane

wózek widłowy używany ikona

Wózki widłowe Linde

W naszej ofercie znajdziecie zarówno nowe, jak i używane wózki widłowe z logo Linde. Proponujemy modele o różnych parametrach i w szerokim przedziale cenowym ‒ wszystkie umożliwią bezpiecznie, sprawne i komfortowe wykonanie szeregu prac.

wózek widłowy używany ikona

Wózki widłowe Still

Wózki widłowe Still to ważna część naszej oferty. Proponujemy modele o różnym napędzie, udźwigu i z różnymi rodzajami masztu. Zakupicie u nas takie modele, jak Still RX70-30T, Still RX20-16, Still RX70-20T i inne. Nasz zespół służy pomocą w doborze wózka, które będzie dostosowany do potrzeb.

wózek widłowy używany ikona

Wózki widłowe Jungheinrich

Oferujemy wózki widłowe Jungheinrich ‒ wszystkie modele wyróżniają się doskonałymi parametrami technicznymi i nowoczesnym designem. Wózki umożliwią sprawny przewóz, załadunek i rozładunek towarów. Proponujemy zarówno urządzenia nowe, jak i używane.

wózek widłowy używany ikona

Wózki widłowe Toyota

Wózki widłowe z logo Toyoty od lat znajdują zastosowanie w branżach o różnej specyfice ‒ takich urządzeń nie mogło więc zabraknąć w naszej ofercie. Proponujemy wózki wyposażone w silniki spalinowe oraz elektryczne, o różnym udźwigu i wysokości podnoszenia.

Adres główny

UTB Polska – Wózki widłowe Środa Wielkopolska

63-000 Środa Wlkp.

Chwałkowo 22B
tel. +48 601 226 411
e-mail: info@utbpolska.pl

Na wszystkich zainteresowanych czekamy pod adresem Chwałkowo 22B 63-100 Środa Wielkopolska. Bez problemu można dojechać do nas ze Środy Wielkopolskiej, Brdowa, Włostowa i innych miejscowości. Dotrzecie do nas samochodem, między innymi droga nr 11.


Adres pomocniczy

UTB Polska – Wózki widłowe Poznań

60-204 Poznań

Ul. Górki 9b/46
tel. +48 601 226 411
email: poznan@utbpolska.pl

W pobliżu naszej siedziby znajdują się Szkoła Podstawowa i Liceum Sióstr Zmartwychwstanek, Zmartwychwstańskie Centrum Sportu i Rehabilitacji czy Menesiak sp.j. Punkt skupu złomu. Z centrum można dojechać do nas samochodem bądź  tramwajami nr 14, 8 i 5.


Szukasz wózka widłowego dla swojej firmy? Zadzwoń.+48 601 226 411

F.A.Q

Nasze usługi świadczymy głównie na terenie Poznania i okolic, na przykład Suchego Lasu, Baranowa, Komornik, a także takich miast, jak Gniezno, Leszno, Lubin, Nowy Tomyśl, Szamotuły, Wągrowiec, Września, Nowa sól, Głogów, Jarocin, Krotoszyn, Śrem. Przyjmujemy tez zlecenie z innych cześci kraju.
Koncentrujemy się na tym, by czas realizacji zlecenia był skrócony do minimum. Dokładny czas dostarczenia wózka ustalamy indywidualnie z każdym klientem.
Skupiamy się przede wszystkim na Poznaniu, między innymi na takich dzielnicach, jak Winogrady, Rataje, Żegrze, Piątkowo, Podolany, Wilda, Nowe Miasto, Łazarz, Chartowo, osiedle jana III Sobieskiego, Naramowice, Wola, Ogrody i innych. Chętnie też przyjmujemy zlecenia z innych miejscowości na terenie Wielkopolski.
Wśród najpopularniejszych producentów wózków widłowych o różnych parametrach znajdują się Linde, Still, Jungheinrich, Toyota, Nissan, BT. Oczywiście wózki z logo wymienionych firm dostępne są w naszej ofercie.