wózek widłowy toyota

Potrzebujesz wózka widłowego ?

Zadzwoń do nas

tel.  601 226 411

Popularny wózek widłowy Manitou

Wózki widłowe Manitou mają bardzo ciekawą, wartą uwagi historię. Założyciel przedsiębiorstwa już na początku lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku, w oparciu o ciągnik rolniczy, własnoręcznie skonstruował niezwykle nowatorski jak na tamte czasy – terenowy wózek widłowy. Produkt cieszył się tak ogromnym zainteresowaniem, że postanowiono rozpocząć jego seryjną produkcję.

Które produkty są dziś najpopularniejsze?

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się spalinowe wózki widłowe z oznaczeniem MI. Charakteryzuje je ładowność od 1,5 do 3,5 tony. Wózki są wyposażone w maszty typu Duplex z możliwością podnoszenia do 3,3 m lub Triplex, których maksymalna wysokość podnoszenia dochodzi do 6,5 metra. Na wyposażeniu wskazanych modeli znajduje się hydrauliczny przesuw boczny wideł, a także kompletne oświetlenie drogowe.

Ogromną zaletą jest również opcja wyposażenia wózka widłowego w kabinę z ogrzewaniem, co jest cenione przez użytkowników zwłaszcza w chłodniejsze dni.

Każdy z modeli oferowanych obecnie przez firmę posiada silnik benzynowy z instalacją gazową lub diesel. Warte podkreślenia są również nowoczesny wygląd wózków widłowych oraz jego świetna widoczność i ergonomia.

Pozostałe wózki widłowe w ofercie firma Manitou

Z pewnością godny uwagi jest również wózek widłowy Manitou z serii TMT. Jest to specjalny rodzaj wózków montowanych na samochodach ciężarowych. Ich zadaniem jest pomoc kierowcom, którzy mogą nie być w stanie samodzielnie załadować, ani też wyładować danej partii towaru z pojazdu.

Firma opracowała także specjalny wózek widłowy Manitou posiadający teleskopowy wysięgnik o bocznym ruchu. Warto mieć świadomość, że wysięgnik teleskopowy gwarantuje aż 360 stopni widoczności, a także wysuw do przodu, dzięki czemu możliwe będzie rozładowanie całości towaru tylko z jednej strony.

Warty odnotowania jest też fakt, że firma zajmuje się produkcją wózków widłowych, których maksymalny udźwig wynosi 7 ton. Produkty posiadają napęd diesla, gazowy LPG lub elektryczny.

Potrzebujesz fachowej diagnostyki lub serwisu wózków widłowych?

Chcesz wynająć lub kupić wózek widłowy?

Sprawdź nasze atrakcyjne ceny na wózki widłowe i ich serwis!

Napisz do nas!

Sprawdź ofertę naszych wózków widłowych

Gwarancja, Jakość, Atrakcyjna cena, Dostępność