wózek widłowy toyota

Potrzebujesz wózka widłowego ?

Zadzwoń do nas

tel.  601 226 411

Wózek widłowy Hyster – propozycja dla wymagających

Hyster jest jednym z najbardziej znanych producentów urządzeń podnoszących, do których należy oczywiście zaliczyć wózki widłowe. Obecnie firma na całym świecie sprzedaje niemal 150 rodzajów wózków. Marka ta jest wysoko ceniona przez specjalistów oraz klientów.

Co wpłynęło na sukces firmy Hyster?

Produkcją i sprzedażą każdego wózka widłowego, firma Hyster zajmuje się kompleksowo, od zaprojektowania, po wytworzenie, kończąc na dystrybucji. Takie działanie pozwala nie tylko zmaksymalizować wyniki ekonomiczne, ale również cały czas utrzymywać wysoką jakość produktów, dzięki kontroli wszystkich powyższych etapów. Ponadto, firma jest niezwykle elastyczna, jako jedna z nielicznych w branży potrafi dostosować swoje produkty i rozwiązania do systematycznie rosnących wymagań klientów.

Produkty z oferty firmy Hyster

Na całym świecie ogromną popularność zyskały wózki widłowe z silnikami spalinowymi. Właśnie tego typu wózek widłowy Hyster, z silnikiem diesla lub LPG, wykorzystywany jest dziś najczęściej. Sprawdza się doskonale w najbardziej wymagającym użytku przemysłowym.

Mniej znane są natomiast trzykołowe wózki elektryczne. Należy mieć świadomość, że sprzęt Hyster to najsprawniejsze oraz najbardziej wydajne energetycznie wózki widłowe występujące na rynku. Pojazdy nadają się do użytkowania zarówno we wnętrzach pomieszczeń, jak i na wolnym powietrzu.

Bardzo często sprzedawane przez firmę Hyster są również elektryczne wózki paletowe. Pojazdy te są doskonale przystosowane praktycznie do każdego rodzaju zadania. Użytkownicy wózków tego typu przeważnie wymieniają następujące ich zalety: wydajność, sprawność energetyczna, solidność, wygoda użytkowania oraz przede wszystkim bardzo niskie koszty utrzymania, nawet przy najbardziej wymagających pracach w magazynie czy hali produkcyjnej.

Bardziej wymagający klienci cenią natomiast wózki widłowe o zdecydowanie większych udźwigach. Mowa o wózkach, które zostały zaprojektowane tak, aby użytkownicy mogli wykonywać nawet najcięższe prace, z najcięższymi ładunkami, w najtrudniejszych możliwych warunkach.

Sprawdź ofertę naszych wózków widłowych

Gwarancja, Jakość, Atrakcyjna cena, Dostępność