Kiedy czas nagli i liczy się oszczędność

Oszczędność czasu i pieniędzy

Dopasujemy naszą elastyczną ofertę cenową do Twoich potrzeb. Szybko i bezpiecznie. Przy minimum formalności, dostarczymy zamówiony sprzęt pod wskazany adres. W dowolnym momencie – zawsze na czas!

Niezawodny serwis

Nasi serwisanci to ludzie z wieloletnim doświadczeniem. Dbając o Twoje terminy, gwarantujemy elastyczną opiekę serwisową. Czas reakcji serwisu od kilku godzin, wózki zastępcze oraz możliwość wymiany maszyny podczas wynajmu na inny model.

Dostępność od ręki

Awaria sprzętu w firmie? Sezonowe zapotrzebowanie? Konieczność szybkiej i sprawnej realizacji powierzonych Ci zadań? Nasz sprzęt jest dyspozycyjny i niezawodny. Tylko renomowane marki, najwyższej jakości.

Zrozumienie Twoich potrzeb

Każde zadanie wymaga indywidualnego podejścia. Przedstaw nam Swoje wymagania, a my zaoferujemy Ci maszynę dostosowaną najlepiej do prac jakie musisz wykonać.

Twój komfort i wygoda

Inwestując minimum czasu i pieniędzy otrzymujesz profesjonalny sprzęt, gotów do pracy w każdych warunkach. Nie musisz pamiętać o limitach rocznych motogodzin, przeglądach okresowych, wymianie ogumienia, serwisie baterii czy UDT. Wszystko masz w cenie !

Profesjonalne doradztwo

Nie wiesz jaki wózek widłowy najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie? Nasz zespół wskaże odpowiednią maszynę, przedstawi jej zalety oraz odpowie na wszystkie pytania.

Bezpieczeństwo, profesjonalizm i zrozumienie twoich potrzeb

Wynajmij wózek widłowy w 3 prostych krokach

Wybór

Wybierz wózek widłowy spośród 400 dostępnych modeli. W razie wątpliwości nasi pracownicy wskażą maszynę najlepiej dopasowaną do Twojego budżetu i potrzeb..

Minimum formalności

Wiemy jak ważne jest dla Ciebie sprawne i szybkie przystąpienie do pracy, dlatego oferujemy minimum formalności i korzystną ofertę cenową dopasowaną do Twoich potrzeb.

Transport pod wskazany adres i bezpłatny serwis

Twoje zamówienie trafi w ustalonym czasie pod wskazany przez Ciebie adres. Przez cały okres wynajmu nasi serwisanci oraz fachowcy są do Twojej dyspozycji – za darmo!

100% zadowolonych klientów gwarancją jakości!

  • posiadamy każdy typ wózka widłowego
  • oferowane przez nas wózki dostępne są od ręki
  • umożliwiamy wynajem już od 1 dnia
  • wynajęty sprzęt dostarczamy we wskazane miejsce
  • wszystkie wózki w razie awarii są błyskawicznie zastępowane
  • zatrudniamy wyłącznie doświadczonych i kompetentnych fachowców
  • oferujemy elastyczne ceny i atrakcyjne promocje
  • dla stałych klientów oferujemy preferencyjne warunki wynajmu

lub zadzwoń +48 601 226 411

Marian Kockowski

Zamówiony wózek został dostarczony zgodnie z zamówieniem. Formalności załatwione szybko i sprawnie. Polecam UTB!

Andrzej Walczyk

Długo wahałem się nad zakupem używanego wózka widłowego do firmy. Na szczęście trafiłem na rzetelnego sprzedawce, który wszystko dokładnie wytłumaczył i przede wszystkim doradził odpowiedni sprzęt. Jestem zadowolony z zakupu i mam nadzieje na dalszą współpracę.

Artur Kotaś

Kupując używany wózek widłowy warto jest kupić go od pewnej firmy. Od takiej, która nas nie oszuka. Z całą pewnościa UTB Polska do takich firm należy.

Zapytaj. Napisz lub zadzwoń +48 601 226 411

Formularz kontaktowy

Zostaw nam swoje dane