UTB Polska Twój partner w biznesie

Wózki Widłowe Leszno

UTB Polska to firma, której misją jest dostarczanie specjalistycznych i niezawodnych wózków widłowych do różnych miast w całej Polsce. Wynajmujemy i sprzedajemy używane wózki widłowe Linde i Still, których solidna konstrukcja oraz łatwa obsługa pozwalają na pracę w wielu branżach. Oferujemy atrakcyjne ceny (w zamian za wózki widłowe w Lesznie) dziwnie to brzmi, które zostały kompleksowo przygotowane do pracy przez wykwalifikowany zespół fachowców. Zaletą współpracy z UTB Polska jest wsparcie  serwisu w dowolnym momencie użytkowania wózków widłowych.

Oferujemy: sprzedaż, wynajem, serwis wózków widłowych.

W UTB Polska oferujemy szeroką gamę wysokiej jakości używanych wózków widłowych i sprzętu do transportu materiałów. Przeglądając naszą ofertę, znajdziesz zarówno najmniejsze wózki widłowe ręczne, jak i największe modele wózków widłowych wysokiego składowania. Posiadamy w sprzedaży wózki widłowe uznanych marek takich jak Linde, Still, Toyota, Jungheinrich, o różnych udźwigach oraz wysokościach podnoszenia.  Ponadto, oferta naszej firmy obejmuje także usługi związane z wynajmem wózków widłowych i serwisem.

Kontakt

Przemysław Zając

Tel: 601 226 411
info@utbpolska.pl

Chwałkowo 22B, 63-000 Środa Wlkp.


 

Potrzebujesz fachowej diagnostyki lub serwisu wózków widłowych?

Chcesz wynająć lub kupić wózek widłowy?

Sprawdź nasze atrakcyjne ceny na wózki widłowe i ich serwis!

Napisz do nas!

  Formularz kontaktowy

  Napisz do nas, odpiszemy najszybciej jak to możliwe!

  Wózki widłowe dedykowane do Twoich potrzeb

  Wózki widłowe występują w wielu modelach, typach oraz różnych przeznaczeniach. Wybór odpowiedniego wózka widłowego dla Twojej firmy może być trudny i czasochłonny. Konieczne jest podjęcie rozsądnej i świadomej decyzji, aby mieć pewność, że kupisz odpowiedni wózek widłowy do pracy w Twojej firmie. Dlatego jako profesjonaliści w swojej dziedzinie z przyjemnością odpowiadamy na wszystkie pytania naszych klientów, doradzając wybór odpowiedniego modelu.

  Pierwszym krokiem do zakupu używanego wózka widłowego powinno być upewnienie się, czy wybierasz sprawdzonego dostawcę wózków z wieloletnim doświadczeniem, posiadającego  wiedzę pozwalającą mu na najwyższej jakości serwis. UTB Polska to doskonały wybór jeśli chodzi o wózki widłowe Leszno ze względu na wieloletnią obecność na rynku i różne możliwości nabycia pojazdu dopasowanego do określonych wymagań.(to zdanie też dziwnie brzmi)

  Co musisz wiedzieć przed zakupem lub wynajmem wózka widłowego?

  Przed zakupem wózka widłowego warto określić kwestie takie jak:

  • maksymalny ciężar transportowanego ładunku (palety)
  • wymiary maksymalne ładunku (palety)
  • maksymalna wysokość podnoszenia
  • maksymalna wysokość wózka (wysokość bram przejazdowych etc.)
  • intensywność pracy
  • gdzie wózek widłowy będzie wykorzystywany,
  • czy wózek widłowy będzie używany tylko w pomieszczeniach, czy na zewnątrz?
  • czy wózek widłowy będzie wykorzystywany do poruszania się po ciasnych korytarzach

  Po ustaleniu gdzie zamierzasz wykorzystywać wózek widłowy i jakiego typu wózka widłowego potrzebujesz, kolejną kwestią, którą trzeba rozważyć, jest wymagany udźwig. Znajomość dokładnej wagi przenoszonego materiału oraz jego gabarytów ma kluczowe znaczenie dla bezpiecznej i możliwej obsługi wózka widłowego. Przeciążenie bowiem powodować może przedwczesne zużycie, podwyższone koszty eksploatacji wózka widłowego, a nawet wypadek. Dlatego między innymi nasza oferta została rozszerzona o wszystkie modele wózków widłowych o różnych parametrach, dzięki czemu klienci z łatwością wybierają wózek spełniający ich potrzeby.

  Wynajem wózków widłowych w Lesznie – najważniejsze zalety

  W dzisiejszych czasach dla firm priorytetowe znaczenie ma elastyczność, a wynajem wózków widłowych może być świetnym sposobem na obniżenie kosztów. Nie każda firma jest w stanie wydać pieniądze na zakup nowego lub używanego wózka widłowego, który będzie wykorzystywany tylko okazjonalnie, czy sezonowo. Wynajem wózka widłowego wtedy, kiedy go potrzebujesz zapewni Tobie znacznie większą elastyczność w zarządzaniu budżetem firmy. Nasza firma UTB Polska gwarantuje przejrzysty i łatwy proces formalności oraz kompleksowe doradztwo w wyborze wózka widłowego przeznaczonego do konkretnych prac.

  UTB Polska – Wózki widłowe Leszno

  64-100 Leszno