UTB Polska Twój partner w biznesie

Wózki Widłowe Nowy Tomyśl

W swojej pracy skupiamy się na dostarczaniu klientom niezawodnych pojazdów, które niezawodnie służyć mają do wykonywania zadań w trudnych warunkach. Dzięki UTB Polska klienci mają możliwość wynająć, bądź kupić używane wózki widłowe w Nowym Tomyślu od producentów takich, jak Linde, czy Still. Dużą uwagę przywiązujemy do kontroli jakości, a także fachowego doradztwa w trakcie zakupu. Nasz zespół serwisowy to gwarancja ścisłej współpracy także po zakończeniu procesu transakcji. Łączymy dobre ceny z wysoką klasą pojazdów.

Jesteśmy firmą, która oferuje sprzedaż, jak i wynajem oraz serwis wózków widłowych. Mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby wykonać swoją pracę. Oferujemy szeroki wybór wózków widłowych do wynajęcia, o parametrach dostosowanych indywidualnie do każdego zamówienia. Nasze wózki widłowe są idealne do wszystkich rodzajów prac przemysłowych.

Wypożyczalnia wózków widłowych w Nowym Tomyślu

Wózki widłowe są tradycyjnie wykorzystywane w magazynach, na placach i w innych miejscach przemysłowych. Często są właśnie wynajmowane ze względu na początkowe koszty zakupu. Posiadamy duży asortyment wózków widłowych, różnych typów dostosowanych do Twoich potrzeb. Dzięki temu możemy zaoferować Ci dokładnie taki sprzęt, jakiego potrzebujesz. Wynajmując u nas, otrzymasz najwyższej jakości usługę i sprzęt w przystępnej cenie. 

Jesteśmy odpowiednią firmą dla Ciebie w zakresie sprzedaży i wynajmu wózków widłowych, jak również kompetentnego serwisu wózków widłowych na terenie Nowego Tomyśla i okolic. Oferujemy nasze usługi także w innych lokalizacjach, dzięki czemu możesz liczyć na elastyczność i możliwość dopasowania się do Twoich potrzeb. Oferujemy wózki widłowe Jungheinrich, Still, Linde, Hyster i wiele innych, znanych producentów. Dzięki szerokiemu doświadczeniu w tej dziedzinie zawsze znajdujemy optymalne rozwiązanie — szybko, profesjonalnie, za rozsądną cenę. Oferujemy szeroką gamę pojazdów używanych oraz bogatą ofertę modeli na sprzedaż. Jako czołowy dostawca w zakresie serwisu, sprzedaży i wynajmu wózków widłowych oferujemy kompleksowe podejście do potrzeb naszych klientów. Zawsze służymy kompleksowym doradztwem naszej kompetentnej i doświadczonej kadry specjalistów, aby dopasować ofertę do Ciebie.

Dzięki naszej usłudze wynajmu wózków widłowych nie musisz inwestować we własny wózek widłowy! Sprawiamy, że każda firma, niezależnie od wielkości, może łatwo i niedrogo pozyskać potrzebny sprzęt do pracy w każdych warunkach. Nie ma znaczenia, czy potrzebujesz wózka widłowego tylko na jeden dzień, czy chcesz go wypożyczyć na całe miesiące, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc! Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy, bądź telefonicznie.

Sprzedaż wózków widłowych

Czy od wielu lat wykorzystujesz w swoim magazynie te same modele wózków widłowych? Nawet jeśli rodzaj wózka widłowego sprawdził się u Ciebie, warto zastanowić się nad alternatywami. Z kilku dobrych powodów. Pomagamy znaleźć odpowiedni wózek widłowy. Jeśli potrzebujesz wymienić wózek widłowy w firmie, bądź poszukujesz dodatkowych pojazdów, mamy dla Ciebie odpowiedni model.

Potrzebujesz fachowej diagnostyki lub serwisu wózków widłowych?

Chcesz wynająć lub kupić wózek widłowy?

Sprawdź nasze atrakcyjne ceny na wózki widłowe i ich serwis!

Napisz do nas!

Wspieramy i optymalizujemy wydajność w miejscu pracy, oferując flotę wózków widłowych. Oferujemy używane wózki widłowe, serwis i konserwację. Dostarczamy odpowiednie, opłacalne rozwiązanie do podnoszenia, transportu, załadunku, obsługi dla każdego obszaru. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o rozwiązaniach, które wspierają Cię rozsądnie i ekonomicznie!

Oferujemy: sprzedaż, wynajem, serwis wózków widłowych.

Kontakt

Przemysław Zając

Tel: 601 226 411
info@utbpolska.pl

Chwałkowo 22B, 63-000 Środa Wlkp.


 

    Formularz kontaktowy

    Napisz do nas, odpiszemy najszybciej jak to możliwe!

    UTB Polska – Wózki widłowe Nowy Tomyśl

    64-300 Nowy Tomyśl