UTB Polska Twój partner w biznesie

Wózki Widłowe Głogów

Nasza firma dostarczając wózki widłowe dla klientów z całego kraju nie mogła pominąć również tego miasta. Sprzedajemy jak i wynajmujemy sprawdzone wózki widłowe w Głogowie. Nasza oferta zawiera zarówno wynajem jak i sprzedaż używanych wózków marki Still oraz Linde. Gwarantujemy sprzęt sprawdzony i przygotowany do pracy przez nasz fachowy zespół serwisowy. Atrakcyjne ceny i fachowe doradztwo w kwestii wyboru wózków zupełnie gratis. Od wielu lat profesjonalnie doradzamy i obsługujemy firmy pracujące na naszych wózkach.

Oferujemy: sprzedaż, wynajem, serwis wózków widłowych.

Jeśli Twoja firma chce zainwestować w wózek widłowy, rozważ zakup modelu używanego. Zakup nowego może być kosztowny i wymagać znacznego kapitału. w UTB Polska oferujemy najlepszej jakości używane wózki widłowe w bezkonkurencyjnych cenach. Jeśli zastanawiasz się jakie korzyści płyną z zakupu używanych wózków widłowych, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jako eksperci w tej dziedzinie posiadamy wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu firmom używanego sprzętu najwyższej klasy. Kupując nasz sprzęt, otrzymujesz najlepszą jakość przy możliwie najniższych kosztach. Oferujemy wózki widłowe w Głogowie, ale działamy także na terenie całej Polski.

Wózki widłowe – wynajem w Głogowie

Jako profesjonaliści w swojej branży wiemy, że często zakup nowego wózka widłowego nie jest opcją dla wielu firm ze względu na wysokie koszty początkowe. Jeśli Twoja firma potrzebuje wózka widłowego, ale nie może sobie pozwolić na zakup nowego modelu, nasza firma oferuje dziesiątki modeli używanych wózków widłowych, może być właściwym wyborem pod kątem Twoich potrzeb. Oferujemy wysokiej jakości używane wózki widłowe firm takich jak Linde, Still, Toyota, Hyster i wiele więcej. Współpracujemy z klientami, aby znaleźć idealne rozwiązanie dla ich działalności i w razie potrzeby pomóc im znaleźć dedykowane rozwiązanie.

Wynajem i sprzedaż używanych wózków widłowych

Od małych i kompaktowych wózków, przez te przeznaczone do osiągania najwyższej wydajności, mamy to, czego potrzebujesz. Nasze używane wózki widłowe są odpowiednie zarówno do użytku przemysłowego, jak i w trudnym terenie. Szukasz wysokiej jakości używanego wózka widłowego? Jesteśmy renomowaną, niezależną firmą, która specjalizuje się w używanych wózków widłowych. Posiadamy szeroką wiedzę na temat rynku i możemy pomóc w znalezieniu odpowiedniego używanego wózka widłowego dla Twojej firmy. Oferujemy wynajem i sprzedaż używanych wózków widłowych, jak i kompleksowe wsparcie na każdym etapie transakcji. Napisz do nas wypełniając formularz kontaktowy na stronie, bądź zadzwoń.

Kontakt

Przemysław Zając

Potrzebujesz fachowej diagnostyki lub serwisu wózków widłowych?

Chcesz wynająć lub kupić wózek widłowy?

Sprawdź nasze atrakcyjne ceny na wózki widłowe i ich serwis!

Napisz do nas!

Tel: 601 226 411
info@utbpolska.pl

Chwałkowo 22B, 63-000 Środa Wlkp.


 

    Formularz kontaktowy

    Napisz do nas, odpiszemy najszybciej jak to możliwe!

     

    UTB Polska – Wózki widłowe Głogów

    67-200 Głogów