Każda firma jest inna, podobnie jak jej potrzeby w zakresie wynajmu pojazdów. Nasza firma specjalizująca się w wózkach widłowych oferuje różne opcje wynajmu, aby w dowolnym momencie spełnić Twoje wysokie wymagania. Jednym z nich zdecydowanie może być wynajem długoterminowy wózków widłowych, który jest doskonałym wyborem na pokrycie zapotrzebowania w firmie i uzupełnienia obecnej floty pojazdów.

Chcąc wynająć wózek widłowy na długi czas, tj. od 12 do 48 miesięcy, z pewnością oczekujesz wsparcia w trakcie trwania umowy oraz możliwości wyboru dedykowanego pojazdu do swoich oczekiwań. Nasza firma oferuje pełną gamę używanych wózków widłowych o szerokim spektrum udźwigu, spalinowe, bądź z napędem elektrycznym. Dzięki temu w każdej chwili możesz wybrać wózek widłowy z naszej floty, który pozwoli na wydajną i bezpieczną pracę.

Zapytaj. Napisz lub zadzwoń +48 601 226 411

Zalety długoterminowego wynajmu wózków widłowych

Chociaż zakup wózka widłowego dla Twojej firmy może być cenną inwestycją, posiadanie wózków widłowych wiąże się z wieloma innymi ukrytymi kosztami. Niektórzy właściciele firm rozważają nawet zakup wózków widłowych do konkretnego projektu, podczas gdy wynajem byłby w takiej sytuacji optymalnym rozwiązaniem. Wynajem wózków widłowych długoterminowy pozwala właścicielom firm na korzystanie z drogiego sprzętu, którego zakup może być nieopłacalny. Istnieje wiele powodów, dla których możesz chcieć wynająć wózek widłowy na dłuższy okres czasu. Możemy do nich zaliczyć między innymi:

  • Jeśli prowadzisz małą firmę, która nie może w danej chwili pozwolić sobie na zakup wózka widłowego, wynajem długoterminowy może być świetną opcją, aby pomóc Twojej firmie się rozwijać,
  • Wózki widłowe wymagają regularnej konserwacji, czym nie musisz się przejmować, wybierając wynajem. Awaria pojazdów kosztuje nie tylko pieniądze, ale także cenny czas. Na przykład, jeśli wózek widłowy zostanie uszkodzony, może to spowodować wstrzymanie pracy na wiele dni. Wynajmując wózek widłowy w naszej firmie, płacisz równą miesięczną ratę podczas całego okresu wynajmu, w której otrzymujesz przeglądy okresowe, UDT czy przeglądy baterii trakcyjnych w przypadku wózków elektrycznych,
  • Niska rata, maksymalna wydajność. Oferujemy na wynajem używane wózki widłowe, które są oddawane w ręce klientów w pełni sprawne i przygotowane do każdych warunków pracy. Dzięki temu też koszt wynajmu jest zdecydowanie niższy niż w przypadku wynajmu wózków nowych, nieużywanych.
  • W określonych przypadkach nasza firma umożliwia zmianę wynajmowanego wózka widłowego w trakcie trwania umowy. Zachęcamy do kontaktu, w celu poznania szczegółów!

Wynajem długoterminowy wózka widłowego zapewnia także większą elastyczność. Dzięki tej usłudze możesz swobodnie, co kilkanaście miesięcy zmieniać modele i typy pojazdów. Często w stale zmieniającej się branży transportu materiałów nie można przewidzieć, jakiego typu wózka widłowego będziemy potrzebować. Większość firm nie może sobie pozwolić na płacenie za zakup nowych wózków widłowych, za każdym razem, kiedy zmieni się zapotrzebowanie. Wynajem długoterminowy wózków widłowych zapewnia firmom elastyczność w zakresie zmiany wymagań dotyczących wynajmu bez ponoszenia kosztów związanych z zakupem nowych maszyn.

Korzyści wynajmu długoterminowego wózków widłowych

Istnieje wiele korzyści związanych z wynajmem ciężkiego sprzętu, z których główną jest znacznie niższy koszt w porównaniu do zakupu. Płacenie niskiej miesięcznej opłaty za wózek widłowy, który kosztuje znaczną sumę pieniędzy, jest znacznie mniej ryzykownym rozwiązaniem niż zakup sprzętu. Co więcej, jeśli chodzi o kwestie podatkowe, wypożyczanie ciężkiego sprzętu może w rzeczywistości zaoszczędzić pieniądze. Wynajmowane pojazdy nie są uważane za środek trwały, dzięki czemu koszt wynajmu może być opłacalny pod względem podatkowym.

Wynajem wózków widłowych długoterminowy oferowany przez naszą firmę od wielu lat spotyka się z dużym uznaniem ze strony klientów. Wysoka elastyczność, ograniczony do minimum proces formalności i konkurencyjne ceny sprawiają, że nasza firma z powodzeniem odpowiada na rosnące wymagania dzisiejszych firm. Zapraszamy do kontaktu w celu przedstawiania dedykowanej oferty!

Zapytaj. Napisz lub zadzwoń +48 601 226 411

Potrzebujesz fachowej diagnostyki lub serwisu wózków widłowych?

Chcesz wynająć lub kupić wózek widłowy?

Sprawdź nasze atrakcyjne ceny na wózki widłowe i ich serwis!

Napisz do nas!

    Formularz kontaktowy

    Napisz do nas, odpiszemy najszybciej jak to możliwe!