Wózki widłowe LINDE

Potrzebujesz wózka widłowego marki LINDE?

Zadzwoń do nas

tel.  601 226 411

Nasza Oferta

Używane wózki widłowe Linde

Oferujemy używane wózki widłowe Linde. Wózki są w bardzo dobrym stanie technicznym, po gruntownej odnowie lakierniczo-blacharskiej. Uszkodzone i zużyte podzespoły, płyny eksploatacyjne, opony wymieniamy na nowe.

Dostęp do Części

Zajmujemy się również sprzedażą części zamiennych do wózków widłowych czołowych producentów, między innymi takich jak Linde. Oferujemy wszelkiego rodzaju osprzęt: chwytaki, pozycjonery, przesuwy boczne oraz inne podzespoły. Posiadamy również opony przemysłowe.

Sprzedaż wózków

Oferujemy wózki z napędem gazowym, diesla bądź elektrycznym, o różnych udźwigach, wysokości masztu w przedziale cenowym dostosowanym do klienta . Proponujemy między innymi modele Linde H16, LindeH20T, H35T, H45T.

Profesjonalny Serwis Linde

Każdy wózek widłowy wymaga stałej obsługi serwisowej. W tej kwestii również służymy pomocą, zapewniamy sprawnych i fachowy serwis wózków widłowych, przeglądy okresowe, full serwis, przygotowanie do UDT.

Wynajem krótko i długoterminowy

W przypadku, gdy mamy sezonowość produkcji, zwiększoną ilość dostaw lub chcemy mieć przejrzystość kosztów najlepszym rozwiązaniem jest wynajem wózków widłowych. Oferujemy wynajem krótkoterminowy, jak i długoterminowy wynajem wózków.

Atrakcyjne Dodatki

Nasza oferta to również osprzęt do wózków widłowych: widły teleskopowe, szufle do materiałów sypkich, chwytaki obrotowe do skrzynio-palet, chwytaki do kartonów, przesuwy boczne, obrotnice, baterie i wiele innych.

Przykładowe modele

LINDE H80T

LINDE H80T

Rodzaj masztu – TELE

Potrzebujesz fachowej diagnostyki lub serwisu wózków widłowych?

Chcesz wynająć lub kupić wózek widłowy?

Sprawdź nasze atrakcyjne ceny na wózki widłowe i ich serwis!

Napisz do nas!

Typ napędu – LPG

Udźwig nominalny – 8000 kg

Rok produkcji  – 2012r

LINDE H25T

LINDE H25T

Rodzaj masztu – TRIPLEX

Typ napędu – LPG

Udźwig nominalny – 2500 kg

Rok produkcji – 2013r

H30T

LINDE H30T

Rodzaj masztu – TRIPLEX

Typ napędu – LPG

Udźwig nominalny – 3000 kg

Rok produkcji – 2015r

Czemu warto korzystać z używanych wózków widłowych Linde od UTB?

Wózki widłowe LINDE

Specjalna oferta

Zadbaliśmy o to, by w naszej ofercie znalazły się różne modele wózków widłowych, dzięki temu każdy z naszych klientów może znaleźć wózek w 100% dostosowany do swoich potrzeb i branży, którą się zajmuje.

Wózki widłowe LINDE

Konkurencyjne ceny

Doskonale wiemy, że cena wózka widłowego jest istotna dla każdego przedsiębiorcy, oferujemy więc wózki w szerokim przedziale cenowym. Zadbaliśmy jednak o to, by cena każdego z nich była atrakcyjna.

Wózki widłowe LINDE

Szybki transport

Zapewniamy sprawny transport zakupionego lub wypożyczonego wózka widłowego. Gwarantujemy, że zadbamy o to, by urządzenie szybko i bez problemów dotarło pod wskazany adres.

Wózki widłowe LINDE

Solidna jakość Linde

Zanim wózek widłowy trafi do sprzedaży sprawdzany jest jego stan techniczny, w razie potrzeby grono mechaników wykonuje niezbędne prace. Co więcej, na wszystkie oferowane wózki widłowe udzielamy gwarancji.

Najpopularniejsze modele wózków widłowych Linde

  • wózek widłowy Linde h14D – Jest to wózek o udźwigu 1, 4 tony z napędem spalinowym, tego typu wózki najczęściej wyposażone są w maszt typu duplex, wysokość podnoszenia równa się 3,145 mm.
  • wózek widłowy Linde h16T – Udźwig takiego wózka wynosi 1,6 ton, wysokość podnoszenia równa się 3.55m. Jest to wózek z gazowym napędem. Wysokość podnoszenia równa się 3.545 mm, wysokość konstrukcyjna. 2.310 mm.
  • wózek widłowy Linde h18D – Wózek z napędem spalinowym o udźwigu 1, 8 t. Wysokość podnoszenia wynosi około 460 cm, wózek najczęściej wyposażony jest w maszt TRIPLEX lub Duplex .
  • wózek widłowy Linde h20t – Wózek z napędem spalinowym o udźwigu 2 ton. Wysokość ze złożonym masztem wynosi 3150 mm, wysokość podnoszenia 5 m.
  • wózek widłowy Linde h30t – To wózek z napędem gazowym. Udźwig wózka wynosi 3 tony, a waga urządzenia około 4,5 tony. Wysokość podnoszenia wynosi 3,7 m.
  • wózek widłowy Linde h35t – Wysokość konstrukcyjna wózka wynosi 2210 mm, wysokość podnoszenia 5,5 m, promień skrętu 2476 m, prędkość jazdy z obciążeniem i bez obciążenia – 22 km/h, moc silnika 41 kW, napęd gazowy.  Wózek doskonale sprawdzi się w różnego typu pracach wykonywanych na zewnątrz i wewnątrz magazynu.

Wózki widłowe są specjalistycznymi pojazdami służącymi do transportowania wszelkiego rodzaju materiałów, które znajdują się m.in. na paletach. Warto nadmienić, że nazwa ”wózek widłowy” jest tylko potocznym określeniem – właściwe sformułowanie to wózek jezdniowy podnośnikowy – jednak używane jest ono sporadycznie lub wręcz wcale, dlatego my także pozostaniemy przy pierwszym określeniu. Gdzie wykorzystuje się dziś wózki widłowe Linde i innych marek? Jakie cechy posada dobry wózek?

Zastosowanie wózków widłowych

Wiedząc, do czego używane są wózki widłowe, odpowiedzmy sobie na pytanie, gdzie znajdują one zastosowanie. Każdy, kto miał jakąkolwiek styczność z mniejszym bądź większym zakładem produkcyjnym, magazynem czy innym tego typu obiektem, na pewno dostrzegł przynajmniej jeden wózek widłowy.

W takich miejscach wózki widłowe są tak naprawdę niezbędne, ponieważ bez nich produkcja po prostu nie mogłaby się odbywać. Zatem pojazdy te powinny być możliwie niezawodne i zawsze gotowe do pracy, dlatego wybór odpowiedniego wózka to ważna decyzja.

Z pomocą przychodzą m.in. wózki widłowe Linde, które idealnie sprawdzają się w obiektach wymagających nieustannego przewozu towarów, a także podczas załadunków i rozładunków ciężarówek. Wózki tej marki spotykane są bardzo często w centrach dystrybucyjnych, magazynach, hurtowniach oraz w zakładach produkcyjnych. Nie byłoby to możliwe bez wspomnianej niezawodności oraz wysokiej wydajności. Wózki w charakterystycznym czerwonym kolorze marki dostrzec można, odwiedzając jakiekolwiek renomowane przedsiębiorstwo produkcyjne lub magazyn logistyczny.

Charakterystyka wózków widłowych Linde

Produkowane przez firmę Linde wózki widłowe, oferowane są w wielu odmianach, tak aby każdy klient mógł wybrać najbardziej odpowiednią wersję, która sprosta jego wymaganiom. Wśród oferty producenta znajdują się wózki napędzane silnikami spalinowymi (diesel, gaz) oraz elektryczne. Oczywiście rozróżnić można także kilka rodzajów wózków w szerokim asortymencie producenta, są to m.in. wózki czołowe, boczne oraz najbardziej podstawowe – wózki ręczne.

Wózek widłowy Linde zapewnia bardzo dobre warunki pracy dzięki dodatkowemu opcjonalnemu wyposażeniu. Firma ta, konstruując swe pojazdy, nie zapomina także o bezpieczeństwie, które jest stawiane na pierwszym miejscu. Dzięki bardzo dobrej zwrotności wózków widłowych Linde przewóz różnego rodzaju materiałów nie stanowi żadnego problemu nawet w ciasnych pomieszczeniach.

Najlepszym zapewnieniem, że wózki widłowe Linde to właściwy wybór jest czołowe miejsce producenta na polskim rynku. Każdy, kto potrzebuje wózka do trudnych zadań, powinien zapoznać się z marką Linde, która zapewnia wszystkie najlepsze cechy, jakie powinien mieć pojazd stworzony do transportu towarów w obrębie przedsiębiorstwa.

Marka Linde – Kilka słów

Linde to czołowy producent wózków widłowych. Wózki widłowe z logo wymienionego producenta zdobyły uznanie wielu przedsiębiorców z różnych zakątków świata. Wózki odznaczają się trwałością funkcjonalnością, a co więcej, wyjątkowym designem.

Każdy z modeli Linde powstał z myślą o bezpieczeństwie i komforcie operatora, jak również wydajności pracy. W zależności od potrzeb zakupić możemy wózki z napędem spalinowym — LPG i gazowym lub elektrycznym, wózki czołowe, boczne lub ręczne o różnych udźwigu, rodzajach masztów i o różnej wysokości podnoszenia.
Wózek widłowy Linde z pewnością będzie inwestycją na długie, długie lata.

Sprawdź ofertę naszych wózków widłowych Linde

Gwarancja, Jakość, Atrakcyjna cena, Dostępność

Zapraszamy do kontaktu tel. 601 226 411