wózek widłowy jungheinrich ERC214

Potrzebujesz wózka widłowego marki Jungheinrich?

Zadzwoń do nas

tel.  601 226 411

Sprzęt najwyższej jakości – wózek widłowy Jungheinrich

Jungheinrich AG to światowy koncern z ponad 60-letnią tradycją. Firma zajmuje się produkcją sprzętu magazynowego najwyższej klasy. Wydajność, a także solidność produktów jest efektem nie tylko ogromnego doświadczenia w branży, ale również nowoczesnego zaplecza badawczo-rozwojowego.

Należy mieć świadomość, że Jungheinrich AG jest światowym liderem, jeżeli chodzi o produkcję wózków widłowych. Firma cały czas inwestuje w rozwój oraz badania. Koncern zdaje sobie sprawę, że z roku na rok systematycznie rosną wymagania klientów. Firma zawsze jest jednak krok przed największymi konkurentami.

Wysoka jakość wózka widłowego Jungheinrich?

Każdy wózek widłowy Jungheinrich jest konstruowany przez najlepszych specjalistów w branży. Wózki produkowane są w najnowocześniejszych zakładach produkcyjnych. Z kolei koncern do ich produkcji wykorzystuje najlepsze możliwe materiały. Jungheinrich może dzięki temu zaoferować klientom produkty najwyższej jakości, które spełniają wszystkie standardy związane z bezpieczeństwem.

Wózki widłowe w ofercie firmy Jungheinrich

Koncern ma w swojej ofercie wózki widłowe praktycznie każdego rodzaju.

Wymienić można tu

  • akumulatorowe wózki widłowe,
  • ręczne wózki paletowe,
  • spalinowe wózki widłowe,
  • czołowe akumulatorowe wózki widłowe,
  • wózki widłowe wysokiego składowania,
  • spalinowe wózki widłowe,
  • wózki widłowe do kompletacji,
  • akumulatorowe wózki podnośnikowe.

Szeroki asortyment sprawia, że praktycznie każda firma posiadająca magazyn znajdzie produkt dla siebie.

Dlaczego warto wybrać wózek widłowy Jungheinrich?

Obroty firmy przekraczają obecnie 3 mld euro rocznie. Jungheinrich AG wyprodukowała dotychczas ponad 100 mld produktów, z kolei liczba pracowników koncernu oscyluje w granicach 15 tysięcy. Produkty i usługi firmy, w tym wózki widłowe, sprzedawane są w ponad 100 krajach. Liczby świadczą o tym, że z wózków widłowych Jungheinrich z roku na rok korzysta coraz większa liczba firm, z kolei przedsiębiorstwa, które już wykorzystują je w swoich codziennych działaniach, systematycznie decydują się na zakup nowych modeli.

Sprawdź ofertę naszych wózków widłowych

Gwarancja, Jakość, Atrakcyjna cena, Dostępność