wózek widłowy jungheinrich ERC214

Potrzebujesz wózka widłowego marki Jungheinrich?

Zadzwoń do nas

tel.  601 226 411

UTB Polska Oferta

Używane wózki widłowe Jungheinrich

Kupno używanego wózka widłowego generuje dużo mniejsze koszty niż zakup wózka fabrycznie nowego. Co ważne, zanim używane wózki widłowe trafią do sprzedaży przechodzą kompleksowy przegląd i odnowę – mechanicy usuwają wszelkie usterki, wymieniają zużyte części oraz płyny eksploatacyjne.

Części oryginalne i zamienniki

Stworzyliśmy również rozbudowaną ofertę części zamiennych oraz osprzętu do wózków widłowych. Oferujemy oryginalne części lub bardzo dobrej jakości tańsze zamienniki. Widły, przesuwy boczne, chwytaki, pozycjonery, elementy silników spalinowych i elektrycznych, podzespoły układów hamulcowych, hydraulicznych i zapłonowych.

Sprzedaż wózków

Używane wózki widłowe Jungheinrich to ważna część naszej oferty. W ofercie posiadamy zarówno wózki magazynowe wysokiego i niskiego składowania, do komisjonowania, wózki czołowe, jak i wózki paletowe. Oferujemy modele o różnym udźwigu, wysokości podnoszenia z osprzętem i ceną dopasowaną do potrzeb klienta.

Sprawdzony Serwis

Zapewniamy fachowy serwis wózków widłowych. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoli nam na szybką diagnozę naprawy i w razie potrzeby konserwację, czy serwis. Ponadto wykonujemy naprawy główne silników, masztów oraz przygotowanie do UDT.

Tani Wynajem

Przedsiębiorcy, którzy wykorzystują wózek widłowy okazjonalnie, mają niespodziewane przeładunki lub zdarzyła się nagła awaria wózka widłowego to dla nich wynajem może okazać się najlepszym rozwiązaniem. Takie rozwiązanie jest bardzo korzystne bez ponoszenia nakładów na środki trwałe oraz ich zarządzanie.

Uniwersalność wózków

Wózki widłowe Jungheinrich znajdują szerokie zastosowanie, umożliwiają transport ładunku, jak również kompletację zamówień, załadunek i rozładunek palet oraz ułożenie towaru na regałach magazynowych. Wózki sprawdzają się w magazynach, halach, jak i na świeżym powietrzu.

Przykładowe modele

ERC214 wózek widłowy junghenrich

JUNGHEINRICH ERC214

Rodzaj masztu – Triplex

Potrzebujesz fachowej diagnostyki lub serwisu wózków widłowych?

Chcesz wynająć lub kupić wózek widłowy?

Sprawdź nasze atrakcyjne ceny na wózki widłowe i ich serwis!

Napisz do nas!

Typ napędu – Elektryczny 24V

Maksymalny udźwig – 1400 kg

Rok  – 2012r

ejc_110-junghenrich

JUNGHEINRICH EJC 110/112

Rodzaj masztu – standardowy

Typ napędu – akumulator

Maksymalny udźwig – 1000 kg

Rok  – 2015r

jung

JUNGHEINRICH TFG 425

Rodzaj masztu – standardowy

Typ napędu – Spalinowy (diesel lub gaz)

Maksymalny udźwig – 3000 kg

Rok – 2014r

Wózki Jungheinrich idealne do regałów magazynowych, transportu palet

Dlaczego My?

Wózki widłowe Jungheinrich

Dostosowana oferta

Oferty szyjemy na miarę! Oferujemy różne modele wózków widłowych, dzięki czemu klient może wybrać model, który spełni jego wszelkie oczekiwania. Zapewniamy bezpłatne doradztwo i pomoc w wyborze odpowiedniej maszyny.

Wózki widłowe Jungheinrich

Konkurencyjne ceny

Stworzyliśmy przejrzysty cennik sprzedaży i wynajmu wózków widłowych. Wiemy, że koszt takiej inwestycji ma duże znaczenie dla przedsiębiorców, dlatego gwarantujemy atrakcyjne ceny i najwyższą jakość.

Wózki widłowe Jungheinrich

Transport – Cała Polska

Zapewniamy sprawną realizację zamówienia oraz ubezpieczony transport zakupionego lub wypożyczonego wózka widłowegopod wskazany adres na terenie całej Polski.

Wózki widłowe Jungheinrich

Jakość gwarantowana

Każdy z wózków widłowych przechodzi kompleksowy przegląd, dzięki temu do naszych klientów trafiają w pełni sprawne wózki widłowe co jest potwierdzone protokołem z odbioru Urzędu Dozoru Technicznego.

Sprzęt najwyższej jakości – wózek widłowy Jungheinrich

Jungheinrich AG to światowy koncern z ponad 60-letnią tradycją. Firma zajmuje się produkcją sprzętu magazynowego najwyższej klasy. Wydajność, a także solidność produktów jest efektem nie tylko ogromnego doświadczenia w branży, ale również nowoczesnego zaplecza badawczo-rozwojowego.

Należy mieć świadomość, że Jungheinrich AG jest światowym liderem, jeżeli chodzi o produkcję wózków widłowych. Firma cały czas inwestuje w rozwój oraz badania. Koncern zdaje sobie sprawę, że z roku na rok systematycznie rosną wymagania klientów. Firma zawsze jest jednak krok przed największymi konkurentami.

Wysoka jakość wózka widłowego Jungheinrich?

Każdy wózek widłowy Jungheinrich jest konstruowany przez najlepszych specjalistów w branży. Wózki produkowane są w najnowocześniejszych zakładach produkcyjnych. Z kolei koncern do ich produkcji wykorzystuje najlepsze możliwe materiały. Jungheinrich może dzięki temu zaoferować klientom produkty najwyższej jakości, które spełniają wszystkie standardy związane z bezpieczeństwem.

Wózki widłowe w ofercie firmy Jungheinrich

Firma Jungheinrich AG ma w swojej ofercie wózki widłowe praktycznie każdego rodzaju. Poniżej pełna lista:

 • akumulatorowe wózki widłowe,
 • ręczne wózki paletowe,
 • spalinowe wózki widłowe,
 • czołowe akumulatorowe wózki widłowe,
 • wózki widłowe wysokiego składowania,
 • spalinowe wózki widłowe,
 • wózki widłowe do kompletacji,
 • akumulatorowe wózki podnośnikowe.

Szeroki asortyment sprawia, że praktycznie każda firma posiadająca magazyn znajdzie produkt dla siebie.

Dlaczego warto wybrać wózek widłowy Jungheinrich?

Obroty firmy przekraczają obecnie 3 mld euro rocznie. Jungheinrich AG wyprodukowała dotychczas ponad 100 mld produktów, z kolei liczba pracowników koncernu oscyluje w granicach 15 tysięcy. Produkty i usługi firmy, w tym wózki widłowe, sprzedawane są w ponad 100 krajach. Liczby świadczą o tym, że z wózków widłowych Jungheinrich z roku na rok korzysta coraz większa liczba firm, z kolei przedsiębiorstwa, które już wykorzystują je w swoich codziennych działaniach, systematycznie decydują się na zakup nowych modeli.

Popularne modele

 • Jungheinrich TGF 425 – To wózek z napędem spalinowym – diesel lub gaz, którego udźwig wynosi 2,5 t. Jest to model z przekładnią hydrodynamiczną, sprawi się w wielu branżach
 • Jungheinrich TFG 316s – To wózek spalinowy z napędem hydrostatycznym o udźwigu 1600 kg. Wózek posiada bardzo ergonomiczne stanowisko operatora.
 • Jungheinrich EFG 216 – Należy do rodziny akumulatorowych wózków widłowych. Udźwig takich wózków wynosi od 1300 – 2000 kg, wysokość masztu od 2900 – 7000 mm.
 • Jungheinrich EJC – To akumulatorowe dyszlowe podnośnikowe wózki widłowe. Dostępne są modele EJC B12/B14/B16/B20, których udźwig wynosi 1200 / 1400 / 1600 / 2000 kg.
 • Jungheinrich DFG – To rodzina spalinowych wózków widłowych, z napędem LPG lub w Dieslu. W zależności od preferencji zakupić można wózek o różnym udźwigu.

Sprawdź ofertę naszych wózków widłowych Jungheinrich

Gwarancja, Jakość, Atrakcyjna cena, Dostępność

Zapraszamy do kontaktu tel. 601 226 411