W UTB Polska, dbamy o zadowolenie naszych klientów

  • pomoc w wyborze odpowiedniego wózka
  • kompleksowa oferta od wynajmu po sprzedaż sprawdzonych maszyn
  • serwis oraz części zamienne
  • atrakcyjne ceny oraz możliwości finansowania
  • transport

W naszej firmie nie ma rzeczy niemożliwych, pomagamy rozwiązywać trudne tematy od ręki. Posiadamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z dużymi i małymi firmami na terenie całej Polski.

OpinieOpinie

5/5 ponad 70 pozytywnych opinii

Sprawdź nasze opinie

Opinie

Agnieszka Rusin

Opinie

Potrzebowaliśmy przy budowanie wypożyczyć mały dźwig do przeniesienia materiałów. Firma utb okazała się strzałem w dziesiątkę. Szybki kontakt i ustalenia,a po kilku dniach sprzęt był już na miejscu. Dodatkowo ich specjaliści byli dostępni na nasz każdy telefon.

Opinie

Filip Żak

Opinie

Profesjonalny serwis i wynajem wózków widłowych. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z waszych usług. Polecam UTB Polska!

Opinie

Darek Dąbrowski

Opinie

Firma warta polecenia, przede wszystkim ze względu na serwis, który potrafił naprawić to czego 2 inne firmy nie zrobiły i jeszcze wzięły za to grube tysiące. Dodatkowo oferują dobry sprzęt. Jak kupować używane wózki to tylko w UTB.

Opinie

Mateusz Wilk

Opinie

Bardzo rzeczowa i profesjonalna firma. Pracownicy znają się na tym co robią. Szybko wybraliśmy odpowiedni dla mnie sprzęt. Jestem zadowolony z zakupu. Polecam UTB.

Opinie

Maciej Uniwersał

Opinie

Kupiłem trzy wózki widłowe. Przyjechałem po nie aż z Warszawy jako, że były na prawdę w bdb stanie technicznym no i w dobrej cenie. + za uczciwość sprzedającego.

Opinie

Kamila Urbańska

Opinie

Tani wynajem, sam proces wynajmu bardzo dobrze zorganizowany