wózek widłowy toyota

Potrzebujesz wózka widłowego ?

Zadzwoń do nas

tel.  601 226 411

Sprzęt od zaufanego producenta – wózek widłowy Nissan

Firma Nissan swoje pierwsze działania w kwestii produkcji wózków widłowych podjęła już w 1957 roku. Zmotywowała ją do tego sytuacja we własnej działalności wytwórczej. Zaledwie 8 lat później przedsiębiorstwo rozpoczęło działalność poza Japonią, najpierw w Stanach Zjednoczonych, a od 1967 roku również w Europie.

Obecnie Nissan ma własne zakłady w Japonii, Stanach Zjednoczonych, Hiszpanii i Szwecji, w których produkowane są wózki widłowe.

Produkowane przez Nissan wózki widłowe stanowią bardzo dużą część światowego rynku i systematycznie zyskują nowych nabywców.

Każdy słyszał o samochodach i ciężarówkach Nissana i bez wątpienia należą one do jednych z najbardziej rozpoznawalnych pojazdów na świecie. Wybierając wózek widłowy, możesz więc oczekiwać, że inne pojazdy opuszczające fabrykę, takie jak wózki widłowe, będą równie dobre i wydajne. Jeśli poszukujesz solidnego wózka widłowego, zdecydowanie powinieneś rozważyć skorzystanie z usług naszej firmy.

Nissan to marka znana na całym świecie z jakości i wydajności urządzeń służących do transportu materiałów. Oferuje szeroką gamę rozwiązań, które zapewniają wyjątkową wydajność i bezpieczeństwo w pracy. Niezależnie od tego, czy kupujesz nowe lub używane wózki widłowe Nissan, a może zdecydujesz się na wynajem, nasza firma może spełnić wszystkie Twoje wymagania.

Jakie zalety ma wózek widłowy Nissan?

Zdecydowanie najczęściej wymienianą zaletą wózków widłowych Nissan jest wydajność. Użytkownicy są bardzo zadowoleni z maksymalnego czasu pracy na jednym ładowaniu akumulatora lub tylko na jednym pełnym tankowaniu paliwa w przypadku modeli benzynowych oraz diesel.

Kolejną zaletą wózka widłowego tej firmy jest jakość. Cecha ta nie dotyczy tylko elementów wewnętrznych, ale również konstrukcji całego wózka. Do produkcji wykorzystano bowiem materiały najwyższej klasy.

Potrzebujesz fachowej diagnostyki lub serwisu wózków widłowych?

Chcesz wynająć lub kupić wózek widłowy?

Sprawdź nasze atrakcyjne ceny na wózki widłowe i ich serwis!

Napisz do nas!

Wózek widłowy Nissan cechuje także zwrotność. Została ona uzyskana za sprawą niezwykle kompaktowych wymiarów pojazdu. Każdy użytkownik może dzięki temu swobodnie pracować nawet na małych przestrzeniach. Kolejną ważną zaletą wózka widłowego Nissan jest bezpieczeństwo. Wpływa na nią nie tylko stabilność pojazdu, ale również właściwe zabezpieczenie.

Wózki widłowe Nissan należą do najbardziej niezawodnych, trwałych i innowacyjnych urządzeń funkcjonujących w branży. Decydując się na współpracę z naszą firmą nie tylko zyskujesz szeroki wybór modeli, ale i otrzymujesz możliwość dostosowania wózka do Twoich konkretnych zastosowań. Z pewnością znajdziesz wózek widłowy Nissan, który będzie odpowiedni do Twojego środowiska pracy.

Nissan produkuje wózki widłowe, które są oszczędne i wydajne. W rzeczywistości producent deklaruje, że wózki widłowe zużywają o 10% mniej paliwa niż ich wiodący konkurenci. Dlatego można powiedzieć, że wózki widłowe Nissan zapewniają realne i wymierne oszczędności podczas użytkowania.

Czym jeszcze cechują się wózki widłowe firmy Nissan?

Wózki widłowe Nissan cenione są również za niezawodność, funkcjonalność oraz łatwość w użytkowaniu. Na wózek widłowy Nissan decydują się często przedsiębiorcy, którzy poszukują pojazdów pomagających w przewozie towarów nie tylko wewnątrz magazynu, ale również na terenie otwartym.

Parametry wózków widłowych Nissan są zgodne z wszystkimi światowymi standardami bezpieczeństwa. W sprzedaży dostępne są dziś wózki widłowe Nissan zarówno z zasilaniem elektrycznym, dieslem, jak i silnikiem benzynowym.

Koszt wózka widłowego Nissan zależy głównie od przeznaczenia, modelu, rodzaju paliwa i udźwigu. Jeśli kupno wózka widłowego Nissana obecnie nie jest najlepszym rozwiązaniem dla Twojej firmy ze względu na cenę bądź nie potrzebujesz go na co dzień, oferujemy atrakcyjną ofertę wynajmu.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, a naszym celem jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań w zakresie transportu materiałów dla różnych branż. Oferujemy szeroką gamę wózków widłowych w każdej klasie, dostosowanych do potrzeb Twojej firmy. Dzięki wyszkolonym specjalistom i niezawodnym częściom zapewniamy także najwyższą wydajność Twoich wózków widłowych i profesjonalny serwis.

Zakup bądź wynajem dedykowanego wózka widłowego może być trudnym i angażującym doświadczeniem ze względu na związane z tym wymagania. W naszej firmie mamy przyjemność pracować z wymagającymi klientami, spełniając ich często bardzo wygórowane oczekiwania. Nasz personel pozostaje do dyspozycji na każdym etapie procesu zakupu bądź wynajmu. Gwarantujemy profesjonalną pomoc na każdym kroku, aby oszczędzić Twój czas i zaproponować tylko najlepsze rozwiązania.

Sprawdź ofertę naszych wózków widłowych

Gwarancja, Jakość, Atrakcyjna cena, Dostępność