wózek widłowy toyota

Potrzebujesz wózka widłowego ?

Zadzwoń do nas

tel.  601 226 411

Sprzęt od zaufanego producenta – wózek widłowy Nissan

Firma Nissan swoje pierwsze działania w kwestii produkcji wózków widłowych podjęła już w 1957 roku. Zmotywowała ją do tego sytuacja we własnej działalności wytwórczej. Zaledwie 8 lat później przedsiębiorstwo rozpoczęło działalność poza Japonią, najpierw w Stanach Zjednoczonych, a od 1967 roku również w Europie.

Obecnie Nissan ma własne zakłady w Japonii, Stanach Zjednoczonych, Hiszpanii i Szwecji, w których produkowane są wózki widłowe.

Produkowane przez Nissan wózki widłowe stanowią bardzo dużą część światowego rynku i systematycznie zyskują nowych nabywców.

Jakie zalety ma wózek widłowy Nissan?

Zdecydowanie najczęściej wymienianą zaletą wózków widłowych Nissan jest wydajność. Użytkownicy są bardzo zadowoleni z maksymalnego czasu pracy na jednym ładowaniu akumulatora lub tylko na jednym pełnym tankowaniu paliwa w przypadku modeli benzynowych oraz diesel.

Kolejną zaletą wózka widłowego tej firmy jest jakość. Cecha ta nie dotyczy tylko elementów wewnętrznych, ale również konstrukcji całego wózka. Do produkcji wykorzystano bowiem materiały najwyższej klasy.

Wózek widłowy Nissan cechuje także zwrotność. Została ona uzyskana za sprawą niezwykle kompaktowych wymiarów pojazdu. Każdy użytkownik może dzięki temu swobodnie pracować nawet na małych przestrzeniach. Kolejną ważną zaletą wózka widłowego Nissan jest bezpieczeństwo. Wpływa na nią nie tylko stabilność pojazdu, ale również właściwe zabezpieczenie.

Czym jeszcze cechują się wózki widłowe firmy Nissan?

Wózki widłowe Nissan cenione są również za niezawodność, funkcjonalność oraz łatwość w użytkowaniu. Na wózek widłowy Nissan decydują się często przedsiębiorcy, którzy poszukują pojazdów pomagających w przewozie towarów nie tylko wewnątrz magazynu, ale również na terenie otwartym.

Parametry wózków widłowych Nissan są zgodne z wszystkimi światowymi standardami bezpieczeństwa. W sprzedaży dostępne są dziś wózki widłowe Nissan zarówno z zasilaniem elektrycznym, dieslem, jak i silnikiem benzynowym.

Sprawdź ofertę naszych wózków widłowych

Gwarancja, Jakość, Atrakcyjna cena, Dostępność