UTB Polska Twój partner w biznesie

Wózki Widłowe Lubin

Od lat funkcjonujemy, jako dostawca specjalistycznych wózków widłowych. Teraz obecni jesteśmy także w Twoim mieście. UTB Polska dostarcza wysokiej klasy wózki widłowe do Lubina, proponując klientom nie tylko zakup używanych egzemplarzy, lecz także ich wynajem. Proponujemy cenione marki Linde i Still, których niezawodność potwierdzają użytkownicy. Ze strony naszego serwisu proponujemy sprzęt przygotowany do pracy bezpośrednio po zakupie, a także fachowe porady w trakcie podejmowania decyzji o najlepszej ofercie.

Wózki widłowe w Lubinie – indywidualne podejście do każdego klienta

Istnieje wiele powodów, aby skorzystać z usług takich jak wynajem i sprzedaż wózków widłowych, oferowanych przez naszą firmę. Nasza wypożyczalnia wózków widłowych w Lubinie może być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem, jeśli jeden z Twoich wózków widłowych zepsuje się lub gdy flota wózków widłowych jest tymczasowo obciążona. Możesz wynająć u nas wózki widłowe o niemal dowolnym rozmiarze i do różnych celów, aby zrekompensować szczyty zamówień lub zrekompensować przestoje w ekonomiczny sposób. Mamy do wynajęcia i w opcji zakupu wózki widłowe z silnikiem diesla, wózki elektryczne, jak i modele z napędem gazowym LPG. Skorzystaj z naszego szerokiego wyboru wózków widłowych do wynajęcia na atrakcyjnych warunkach wynajmu! Oferujemy wózki widłowe na wynajem długoterminowy, bądź krótkoterminowy, dzięki czemu bez trudu dopasujesz model usługi do indywidualnych potrzeb.

Wynajem wózków widłowych w Lubinie

Nasza firma oferuje wózki widłowe znanych producentów dla firm o różnym profilu działalności. W razie potrzeby wózki widłowe mogą być dostarczone pod wskazany adres. Koszt wynajmu wózków widłowych zależy od danego wózka widłowego, jak i czasu wynajmu. Wypożyczane wózki widłowe nadają się także do obsługi szczytowych okresów w firmie, dodatkowych zamówień lub projektów sezonowych. Zawsze, gdy Twoja flota wózków widłowych wymaga wzmocnienia, nasze wózki widłowe do wynajęcia są doskonałym wyborem. Oferujemy szeroką gamę wózków widłowych, aby sprostać Twoim zadaniom.

Wszystkie oferowane przez nas używane wózki widłowe w Lubinie są sprawdzane, serwisowane i naprawiane według ścisłych przepisów. W zależności od indywidualnych potrzeb i budżetu, w naszym asortymencie znajdziesz wózki widłowe o różnych parametrach. Jeśli chcesz, aby Twój przyszły wózek widłowy był niezawodny i technicznie najwyższej klasy, niekoniecznie musi to być nowy wózek widłowy. W UTB Polska oferujemy dużą liczbę używanych wózków widłowych, z których wszystkie są całkowicie odnowione i gotowe na wiele godzin pracy! Zastanawiasz się, jaki wózek widłowy w Lubinie wynająć? Koniecznie skontaktuj się z nami wypełniając formularz kontaktowy znajdujący się poniżej, bądź zadzwoń!

Wybierz wózki widłowe uznanych producentów

Nasze wózki widłowe ułatwiają Twoją pracę. Przenoszenie ciężkich ładunków, różnych towarów i materiałów jest bardzo wydajne przy użyciu wózków widłowych. W ofercie naszej firmy masz do wyboru wózki widłowe z silnikiem diesla lub przemysłowe wózki widłowe z napędem elektrycznym. Nasze wózki widłowe znanych producentów spełniają wysokie oczekiwania naszych klientów. Mamy dla Ciebie odpowiedni wózek widłowy do każdego zastosowania!

Oprócz usług związanych z wynajmem i sprzedażą, oferujemy również serwis wózków widłowych. Każdy wózek widłowy jest tak wydajny i solidny, jak zespół, który się nim opiekuje i dba o regularną konserwację. Nasi doświadczeni fachowcy zajmują się naprawami i konserwacją wózków widłowych popularnych marek.

Potrzebujesz fachowej diagnostyki lub serwisu wózków widłowych?

Chcesz wynająć lub kupić wózek widłowy?

Sprawdź nasze atrakcyjne ceny na wózki widłowe i ich serwis!

Napisz do nas!

Oferujemy: sprzedaż, wynajem, serwis wózków widłowych.

Kontakt

Przemysław Zając

Tel: 601 226 411
info@utbpolska.pl

Chwałkowo 22B, 63-000 Środa Wlkp.


 

    Formularz kontaktowy

    Napisz do nas, odpiszemy najszybciej jak to możliwe!

    UTB Polska – Wózki widłowe Lubin

    64-100 Lubin