serwis wózków widłowych

Serwis wózków widłowych od A do Z

Nasza grupa oferuje serwis wózków widłowych czołowych producentów takich marek jak LINDE, STILL, JUNGHEINRICH, BT, TOYOTA. Kilkunastoletnie doświadczenie techników serwisu w szeregach w/w producentów wózków widłowych  pozwala nam na bezproblemową naprawę, kontrolę oraz konserwację, przy zachowaniu najwyższych standardów. Zlecając nam serwis macie Państwo pewność, że  urządzenie jest obsługiwane przez wykwalifikowany personel, którego wiedza pozwala przewidzieć potencjalne usterki. Oszczędzamy Twój czas i pieniądze.

Gwarantujemy bardzo szybki czas reakcji, przez co minimalizujemy przestoje wózka podczas awarii. Na czas dłuższej naprawy jesteśmy w stanie zaoferować wózek zastępczy na preferencyjnych warunkach. Usługi serwisu są w całości dostosowane do Państwa potrzeb. To Państwo określacie zakres wykonywanych prac – Full Service, Serwis na żądanie, Przeglądy okresowe, Konserwacja, Przygotowanie do UDT, Naprawa i wiele innych…

Doradztwo techniczne:

 • Zapewniamy w pełni fachowe doradztwo w wyborze odpowiedniego wózka widłowego, jego obsługi, eksploatacji i ewentualnych napraw.
 • Służymy wsparciem w kwestii doboru osprzętu do wózków 
 • Szczegółowo odpowiadamy na każde pytanie dotyczące kwestii technicznych 

Przygotowanie wózków do odbioru

 • Pomoc w przygotowaniu odpowiedniej dokumentacji techniczno-ruchowej wózka 
 • Przygotowanie wózków widłowych pod kątem technicznym 
 • Wsparcie podczas załatwiania formalności
 • Szybka realizacja

Serwis wózków widłowych u klienta:

 • sprawna pomoc fachowców
 • przeglądy techniczne
 • prace konserwatorskie 
 • wymiana niesprawnych części 
 • diagnoza i  naprawa podzespołów elektronicznych oraz  mechanicznych
 • serwis i wymiana baterii 
 • wymiana opon superelastycznych oraz pneumatycznych 

Usługi dodatkowe:

 • wynajem wózków widłowych zastępczych na preferencyjnych warunkach
 • remonty skrzyni biegów i silników 
 • kompleksowe remonty wózków
 • montaż instalacji gazowych
 • montaż dodatkowego oprzyrządowania ‒ przesuwów, chwytaków i innych 
 • regeneracja masztów i zawieszeń
 • regeneracja elementów hydrauliki siłowej

FULL SERVICE – jakie korzyści?

 • ryzyko ewentualnych napraw przechodzi na naszą firmę
 • flota wózków widłowych zawsze gotowa do pracy
 • stałe koszty/stała rata serwisowa przez cały okres trwania umowy = łatwe zaplanowanie budżetu
 • przeglądy okresowe, naprawy, materiały eksploatacyjne, części, dojazd i robocizna wliczone w ratę serwisową
 • zawsze aktualne badanie UDT
 • natychmiastowa reakcja serwisu
 • na czas dłuższej naprawy wózki zastępcze o podobnych parametrach bezpłatnie
 • elastyczna umowa oraz redukcja obciążeń administracyjnych
 • kompleksowa obsługa u jednego partnera handlowego

Wózki widłowe to częsty widok w wielu  branżach. Niezależnie od tego, czy są wykorzystywane w  magazynach,  zakładach produkcyjnych,    czy w innych miejscach, wózki widłowe to kluczowy sprzęt w codziennej pracy większości firm. Obsługa wózków widłowych wiąże się z kosztami. Przyjmuje się, że w ciągu pierwszego roku będziesz wykonywał konserwację wózka widłowego średnio co  500-1000 motogodzin lub 6-12 miesięcy  zależności co nastąpi szybciej. W drugim roku z kolei przeprowadzanie dużego przeglądu powinno przypadać na każde 2000 motogodzin użytkowania. Ma to na celu utrzymanie w bardzo dobrym stanie technicznym wózka widłowego oraz zmniejszenie kosztów serwisowych i ewentualnych napraw w przyszłości. Bardzo ważną kwestią w celu utrzymania wózka widłowego w odpowiedniej kondycji jest regularne przeprowadzanie czynności konserwacyjnych i serwisowych. Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży wózków widłowych oraz oferuje  usługi związane z serwisowaniem wózków różnych producentów. Oferujemy serwis wózków widłowych Poznań i w okolicach.

Jak przebiega serwis wózków widłowych?

UTB Polska specjalizuje się w serwisowaniu wózków widłowych najbardziej znanych producentów na rynku – Linde, Still, Jungheinrich,Toyota i BT.  Każda maszyna posiada dokumentację techniczno ruchową, która zawiera szczegółowy zakres prac koniecznych przy wykonywaniu konserwacji oraz przeglądów okresowych jeśli chcesz uniknąć kosztów związanych z naprawą sprzętu odwoływanie się do tych wskazówek jest najlepszym rozwiązaniem, Wiemy jednak z doświadczenia, że konserwacja wózków widłowych oraz serwis maszyn w firmie nie należą do najłatwiejszych zadań. Dlatego bardzo ważną kwestią jest powierzenie tego zadania profesjonalistom.

Co zyskasz, decydując się na serwis wózków widłowych Poznań  w naszej firmie ?

 • Mobilny serwis oraz szybki czas reakcji na zgłoszenie,
 • dostarczenie zastępczego wózka widłowego na czas naprawy,
 • serwis maszyn na żądanie,
 • przeprowadzanie szczegółowych przeglądów okresowych zgodnie z UDT
 • przygotowanie do UDT.

Regularna konserwacja i serwisowanie wózków widłowych to niezbędne  prace, aby zapewnić niezawodną i bezpieczną pracę przez długi czas. Jeśli chcesz maksymalnie wykorzystać swoją inwestycję i ograniczyć zagrożenia, najlepszy serwis i konserwacja wózków widłowych w naszej firmie jest usługą dedykowaną dla Ciebie.

Potrzebujesz fachowej diagnostyki lub serwisu wózków widłowych?

Chcesz wynająć lub kupić wózek widłowy?

Sprawdź nasze atrakcyjne ceny na wózki widłowe i ich serwis!

Napisz do nas!

5 powodów, dla których warto wybrać profesjonalny serwis wózków widłowych

Jeśli Twój wózek widłowy ulegnie awarii, chcesz jak najszybciej rozwiązać problem. Gdy się z nami skontaktujesz, możesz liczyć na pełną i sprawną pomoc. Zajmujemy się każdą usługą naprawczą tak szybko, jak to możliwe, przywracając Twój wózek widłowy do działania. Istnieje wiele powodów, dla których warto rozważyć skorzystanie z usług naszej firmy w zakresie serwisu wózków widłowych. Należą do nich między innymi:

 1. Nie musisz się martwić o bezpieczeństwo swoich pracowników,
 1. Nie będziesz musiał martwić się o bezpieczeństwo swojego mienia. Nasza firma oferuje serwis wózków widłowych firm takich jak Linde, Still, Jungheinrich czy Toyota, dostarczając kompleksowe rozwiązania w zakresie serwisowania pojazdów,
 1. Możesz być pewien, że dostaniesz sprzęt najlepszej jakości. Wybierając nasz serwis wózków widłowych, masz gwarancję przeprowadzania kompleksowych napraw, które przeprowadzane są przez wykwalifikowanych techników,
 1. Uzyskasz konkurencyjne ceny, a także elastyczną i terminową obsługę
 1. Nasza firma ma wieloletnie, udokumentowane doświadczenie, zapewniając szybką i profesjonalną obsługę serwisową.

Jak przygotować się do naprawy wózka widłowego

Wózki widłowe znajdują zastosowanie w magazynach i zakładach produkcyjnych. Służą również do przemieszczania towarów w centrach dystrybucyjnych. Wózek widłowy to często niezbędny pojazd, który powinien działać sprawnie i bezproblemowo w każdej sytuacji. Jeśli chcesz, aby Twój wózek widłowy działał jak najdłużej, możesz przygotować się do nadchodzących napraw lub konserwacji, wykonując następujące czynności:

 • Wykonuj regularne przeglądy maszyny co najmniej raz na sześć miesięcy,
 • Regularnie czyść wszystkie elementy,
 • Śledź pojawiające się problemy z maszyną,
 • Prowadź zapisy poprzednich przeglądów, napraw i prac konserwacyjnych.

Jeśli Twój wózek widłowy przestał działać, jak należy, skontaktuj się z naszą firmą. Oprócz wynajmu oferujemy także usługi serwisowania wózków widłowych, dzięki czemu unikniesz przestojów w firmie.

Szeroki zakres usług serwisowych

Wózki widłowe transportują materiały w magazynach, na placach budowy i w dowolnych miejscach pracy, gdzie operuje się dużymi ładunkami. Ponieważ mają one kluczowe znaczenie dla wydajności firmy, ważne jest, aby upewnić się, że Twoja flota wózków widłowych działa przez cały czas płynnie, unikając kosztownych awarii i przestojów. Regularna konserwacja floty wózków widłowych pozwala zaoszczędzić pieniądze na dłuższą metę i zmniejsza prawdopodobieństwo konieczności przeprowadzania kosztownych napraw.

W naszej firmie dbamy o to, abyś mógł maksymalnie wykorzystać potencjał swoich pojazdów. Dzięki naszemu zaangażowaniu w doskonałą obsługę klienta odpowiadamy na oczekiwania naszych klientów, oferując usługi takie jak serwis wózków widłowych u klienta, remonty skrzyni biegów, montaż instalacji gazowych, regenerację masztów i wiele więcej. Skontaktuj się z nami, aby poznać pełny zakres usług serwisowych!

Serwis wózków widłowych — dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Sprzęt do transportu materiałów ma tendencję do nieprawidłowego działania w najbardziej nieoczekiwanych momentach. Jeśli potrzebujesz natychmiastowej profesjonalnej obsługi serwisowej, skontaktuj się z naszymi ekspertami. Nasza firma szybko i profesjonalnie zajmuje się każdą potrzebą konserwacji. Jeśli potrzebujesz wsparcia bezpośrednio w swoim miejscu pracy, także możemy pomóc. Oprócz wysokiej jakości usług oferujemy dodatkową wartość dzięki naszemu personelowi dobrze wyszkolonych techników ekspertów. Nasi technicy zostali odpowiednio przeszkoleni i posiadają umiejętności niezbędne do zapewnienia wsparcia i serwisu dla wszystkich modeli wózków widłowych.

Oferujemy planowaną konserwację, usługi naprawcze i kompleksowe usługi konserwacyjne w celu identyfikacji i naprawy potencjalnych oraz już istniejących problemów. Porozmawiaj z naszymi ekspertami, aby dowiedzieć się, jak możemy pomóc.

Każdy gazowy, elektryczny lub spalinowy wózek widłowy, każdy wózek przemysłowy i tak zwany paleciak wymaga okresowego wsparcia technicznego, konserwacji i czynności serwisowych. Jeśli zostaną znalezione wady, należy je usunąć tak szybko, jak to możliwe, aby uniknąć możliwych wypadków i związanego z nimi ryzyka odpowiedzialności.

Nasza oferuje usługi, które zapewnią, że Twoja flota wózków widłowych wraz z całym wyposażeniem przemysłowym i magazynowym będzie funkcjonować sprawnie, niezawodnie i w sposób ekonomiczny. Jesteśmy specjalistami od wózków widłowych w zakresie wszelkich prac konserwacyjnych, przeglądów i napraw wózków przemysłowych, podnośnikowych i osprzętu. Szeroka oferta wynajmu i sprzedaży wózków widłowych, zarówno modeli używanych, jak i fabrycznie nowych w połączeniu z profesjonalnym serwisem to gwarancja niezawodności funkcjonowania Twojej firmy.

Oferujemy serwis wózków widłowych marek, takich jak Linde, Still, Toyota, Hyster czy Nissan. Od wielu lat jesteśmy zaangażowani w dostarczanie na rynek niezawodnych wózków widłowych i przemysłowych, zapewniając odpowiednią eksploatację.

Przeprowadzamy serwis wózków widłowych na życzenie klienta. Kosztowne naprawy można znacznie ograniczyć dzięki regularnej konserwacji. Oprócz wymiany filtrów i olejów pojazd jest dokładnie sprawdzany i czyszczony zgodnie z najwyższymi standardami. Nasza firma zapewnia szybki czas reakcji i uczciwe ceny. Bezpieczna eksploatacja wózka widłowego, takiego jak wózek widłowy, zależy w dużej mierze od stanu technicznego pojazdu. Warunek ten jest sprawdzany przez specjalistę, który drobiazgowo oceni stan pojazdu i zaplanuje serwis.

Szukasz niezawodnego serwisu dla swojego wózka widłowego? W takim razie możesz polegać na naszym szerokim doświadczeniu. Niezależnie od tego, czy chodzi o poprawę codziennej pracy w magazynie czy doraźne wsparcie, otrzymasz od nas potrzebne wsparcie i serwis. Zawsze również możesz kupić lub wynająć odpowiedni wózek widłowy z naszej oferty, który będzie dedykowany do Twojego projektu.

Wyślij zapytanie

Skorzystaj z formularza kontaktowego poniżej. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem.