UTB Polska Twój partner w biznesie

Wózki Widłowe Środa Wielkopolska sprzedaż, wynajem i wypożyczalnia

Wózki widłowe to urządzenia transportu bliskiego przeznaczone do podnoszenia i przewożenia różnych materiałów na paletach lub nie, na wysokość umożliwiającą składowanie, pobieranie i układanie ładunku. Wykorzystywane są  w różnych branżach. Wózki widłowe sprawdzą się na placach budowy, w magazynach, stoczniach, firmach produkcyjnych, hurtowniach oraz wszędzie tam, gdzie dany materiał jest paletowany i nie tylko. Niezbędne są również w wielu innych obszarach przemysłu czy logistyki. Wózek widłowy to niezastąpiona  maszyna wykorzystywana w wielu obszarach. Wózki są uważane za niezbędny sprzęt ze względu na zdolność do podnoszenia, ładowania oraz przenoszenia ciężkich przedmiotów. W zależności od potrzeb każdy typ wózka widłowego zapewnia odpowiednią funkcjonalność i powinien być używany w określonych warunkach. Kluczowe jest dopasowanie wózka widłowego pod kątem własnej działalności, tak aby praca mogła być wykonywana w bezpieczny i co najważniejsze efektywny sposób. Nasza firma działając na terenie Środy Wielkopolskiej z powodzeniem odpowiada na wysokie oczekiwania klientów, oferując usługi takie jak sprzedaż wózków widłowych Środa Wlkp., wynajem oraz  serwis wózków widłowych.

Sprzedaż wózków widłowych w Środzie Wielkopolskiej koło Poznania

Nasza firma oferuje sprzedaż wózków widłowych Środa Wlkp. k. Poznania dostarczając na rynek najwyższej jakości sprzęt renomowanych producentów takich jak Still czy Linde. Wybierając wózki widłowe Środa Wielkopolska możesz mieć pewność, że otrzymasz wysokiej jakości, przygotowany do pracy sprzęt, który poprawi wydajność w Twojej firmie. Koszt inwestycji w wózek widłowy może różnić się w zależności od wymagań i specyfiki pracy danego klienta. Skontaktuj się z nami wypełniając poniższy formularz , abyśmy mogli przedstawić ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Naprawa wózków widłowych – zleć zadanie profesjonalistom

Wózki widłowe, podobnie jak i inny sprzęt wykorzystywany do transportu materiałów to bardzo wytrzymałe maszyny, zbudowane i przeznaczone do ciężkiej pracy. Mimo tego długotrwała ich eksploatacja może powodować różne awarie, które spowodują przestój w pracy. Wózki do firmy to inwestycja, a ich odpowiednia konserwacja pomoże Ci poprawić ciągłość i wydajność w pracy. Najlepszym sposobem na zminimalizowanie ilości awarii jest prewencja oraz planowana konserwacja. Wykonuj codzienne OC wózka oraz przeprowadzaj regularnie przeglądy okresowe – zgodnie z instrukcją obsługi DTR danego producenta. W przypadku awarii skorzystaj z mobilnego serwisu UTB POLSKA. Specjalizujemy się nie tylko w sprzedaży czy wynajmie tego rodzaju sprzętu, ale posiadamy również wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu wózków widłowych STILL, LINDE i wielu innych.

 

Oferujemy: sprzedaż, wynajem, serwis wózków widłowych.

Kontakt

Przemysław Zając

Potrzebujesz fachowej diagnostyki lub serwisu wózków widłowych?

Chcesz wynająć lub kupić wózek widłowy?

Sprawdź nasze atrakcyjne ceny na wózki widłowe i ich serwis!

Napisz do nas!

Tel: 601 226 411
info@utbpolska.pl

Chwałkowo 22B, 63-000 Środa Wlkp.


 

    Formularz kontaktowy

    Napisz do nas, odpiszemy najszybciej jak to możliwe!

    UTB Polska – Wózki widłowe Środa Wielkopolska

    63-000 Środa Wlkp.