Jeśli masz w firmie nieoczekiwane zamówienie lub zbliża się gorący sezon, potrzebujesz szybko dodatkowego sprzętu i pojazdów. Nasza firma oferuje szereg opcji wynajmu krótkoterminowego wózków widłowych — od wynajmu na jeden dzień, przez kilka tygodni czy miesięczny. Nasze wieloletnie doświadczenie i znajomość branży pozwalają nam trafnie rozpoznać Twoje potrzeby w zakresie wynajmu krótkoterminowego oraz zaproponować dedykowane rozwiązania. Możemy dostarczyć odpowiedni wózek widłowy wtedy, gdy go najbardziej potrzebujesz. Jesteśmy dumni z oferowania konkurencyjnych cen naszym klientom, którzy oprócz tego doceniają nas za elastyczność i sprawne działanie.

Wynajmij wózek widłowy i przygotuj się na sezon

Kiedy chcesz jak najlepiej przygotować się na nadchodzący, intensywny sezon, warto zaplanować wynajem sprzętu i pojazdów w celu wydajniejszego wykonywania pracy. Nasze krótkoterminowe rozwiązania w zakresie wynajmu wózków widłowych są dedykowane dla firm działających w różnych sektorach o różnym zapotrzebowaniu. Zapoznaj się z poniższymi informacjami dotyczącymi tej formy wynajmu i podejmij najlepszą decyzję biznesową!

Zapytaj. Napisz lub zadzwoń +48 601 226 411

Zalety wynajmu krótkoterminowego w naszej firmie to przede wszystkim:

  • Szeroka gama wózków widłowych do dyspozycji,  
  • Pełne wsparcie serwisowe bez kosztów dla Klienta,
  • Elastyczny okres najmu,
  • Sprawna dostawa.

Co składa się na ofertę wynajmu krótkoterminowego? 

Decydując się na wynajem wózków widłowych krótkoterminowy, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów. Koszt przeglądów okresowych, badania rocznego UDT czy ewentualnych napraw zostają po naszej stronie. To elastyczne podejście, które od lat doceniane jest przez naszych klientów. Współpracując z nami, otrzymasz najnowocześniejszą technologię i jakość, która pozwoli Ci w pełni przygotować się do sezonowych prac, bądź uzupełniając flotę pojazdów w firmie. 

Ile kosztuje wynajem krótkoterminowy wózków widłowych?

Oprócz oferowania jakościowych wózków widłowych możemy pochwalić się atrakcyjnymi warunkami wynajmu. Ceny wynajmu krótkoterminowego uzależnione są między innymi od okresu wynajmu i rodzaju wózka widłowego. Szczegółową wycenę otrzymasz bezpośrednio po kontakcie z naszą obsługą. Zaproponowany przez nasz koszt wynajmu krótkoterminowego będzie finalną ceną, jaką zapłacisz za użytkowanie pojazdu. Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów w trakcie trwania umowy. Ponadto, w zależności od wybranego modelu, nie pobieramy opłat za wymianę kół, rolek czy opon — szczegóły przedstawimy po kontakcie.

W dzisiejszych czasach wózek widłowy jest integralną częścią każdej firmy zajmującej się produkcją, sprzedażą lub magazynowaniem. Nasza firma od początku istnienia skupia się na wynajmie używanych wózków widłowych. Nasza wypożyczalnia udostępnia klientom tylko nowoczesne i sprawne technicznie pojazdy. Zapewniamy, że wszystkie nasze wózki widłowe są w pełni sprawne i gotowe do pracy, a w przypadku awarii mogą Państwo liczyć na szybką naprawę. Wypożyczamy i sprzedajemy różne modele wózków widłowych, takie jak elektryczne wózki widłowe czy wózki widłowe z silnikiem spalinowym od rozpoznawalnych marek, takich jak Linde, Still, Jungheinrich czy Toyota.

Z reguły wózki widłowe to spory i często nieuzasadniony wydatek, jeśli wykorzystywane są sporadycznie czy sezonowo. Właśnie z myślą o takich klientach i zapotrzebowaniu oferujemy krótkoterminowy wynajem wózków widłowych. Wypożyczając wózek widłowy, możesz zaoszczędzić pieniądze przeznaczone na zakup.

Krótkoterminowy wynajem wózków widłowych to świetna opcja dla firm, które potrzebują wózka widłowego na krótki okres czasu. Na przykład, jeśli wykonujesz prace budowlane i potrzebujesz wózka widłowego na dwa tygodnie, to jest to najlepsza opcja. Podobnie w przypadku kiedy przygotowujesz się do dużej dostawy, którą należy odpowiednio sprawnie ulokować w magazynie. Koszt wynajmu wózka widłowego uzależniony jest od kilku czynników, dlatego jeśli poszukujesz najlepszego rozwiązania dopasowanego do Twoich potrzeb, skontaktuj się z nami już dziś i uzyskaj atrakcyjną ofertę.

Potrzebujesz fachowej diagnostyki lub serwisu wózków widłowych?

Chcesz wynająć lub kupić wózek widłowy?

Sprawdź nasze atrakcyjne ceny na wózki widłowe i ich serwis!

Napisz do nas!

Zapytaj. Napisz lub zadzwoń +48 601 226 411

    Formularz kontaktowy

    Napisz do nas, odpiszemy najszybciej jak to możliwe!