żurawie budowlane unic

W naszej ofercie posiadamy najbardziej kompaktowe żurawie budowlane świata. Stawiamy przede wszystkim na najwyższą jakość i nowoczesne technologie, dlatego oferowane przez nas żurawie budowlane UNIC łączą w sobie pionierskie projekty, precyzyjną produkcję i ponadprzeciętne parametry oraz zasięg. Na uwagę zasługuje ich kompaktowy charakter, przy zachowaniu największego udźwigu w swojej klasie. Dźwigi budowlane pozwalają na elastyczną, komfortową pracę w rozmaitych sytuacjach.

Sprawdzą się m.in. podczas podnoszenia we wnętrzach, na ograniczonych przestrzeniach czy w trakcie montażu szklanych elementów. Żuraw stacjonarny znajdzie także zastosowanie podczas budowy konstrukcji stalowych, konserwacji torów kolejowych, relokacji linii produkcyjnych czy usuwaniu sprzętu. Dzięki zwartej konstrukcji, żurawie budowlane będą niezastąpione wszędzie tam, gdzie dostęp jest ograniczony lub nie ma zbyt dużo miejsca do pracy.

 

Zastosowanie dźwigów budowlanych

Oferujemy Państwu wysokiej klasy żurawie na wynajem, które sprawdzą się m.in. podczas:

  • podnoszenia elementów szklanych, pojemników,
  • pracy między piętrami, pod ziemią oraz na dachu,
  • montażu elementów szklanych,
  • prac związanymi z architekturą krajobrazu,
  • różnorodnych prac na platformach wiertniczych, w tunelach,
  • usuwania oraz montażu sprzętu,
  • konserwacji szlaków wodnych,
  • renowacji,
  • podnoszenia i montażu wykładzin.
  • Relokacji linii produkcyjnych oraz maszyn

 

Uniwersalny charakter czyni żurawie budowlane jednymi z najbardziej pożądanych dźwigów na świecie. Oprócz wynajmu, proponujemy także dźwigi na sprzedaż fabrycznie nowe UNIC. Oferowane przez nas żurawie zasilane są benzyną albo olejem napędowym (w zależności od udźwigu) lub opcjonalnie możliwe jest doposażenie mini żurawia w instalację LPG oraz pakiet elektryczny 400V. Standardowo wyposażone są w inteligentny system ostrzegania głosowego oraz system ochrony przed przewróceniem. Dzięki ostrzeżeniom dotyczącym stabilności, praca jest niezwykle komfortowa i bezpieczna.

Nowoczesne żurawie na wynajem

W swojej ofercie posiadamy m.in. najmniejsze i najlżejsze dźwigi budowlane na świecie. Ich szerokość oraz waga sprawiają, że żurawie budowlane świetnie sprawdzą się podczas manewrów nawet na ograniczonych przestrzeniach, wynosząc jakość pracy na zupełnie nowy poziom, czyniąc ją przyjemniejszą. Dzięki niewielkiej szerokości, dźwigi mogą wjeżdżać przez standardowe drzwi.

Potrzebujesz fachowej diagnostyki lub serwisu wózków widłowych?

Chcesz wynająć lub kupić wózek widłowy?

Sprawdź nasze atrakcyjne ceny na wózki widłowe i ich serwis!

Napisz do nas!

Gdy potrzebna jest niezrównana długość wysięgnika, warto wybrać dźwig budowlany UNIC  URW-295. Został specjalnie zaprojektowany do prac we wnętrzach. Na uwagę zasługują także wysięgniki podwozia, które zapewniają niezależne konfiguracje pod różnymi kątami. Dzięki temu możliwe jest dostosowanie pracy w miejscach, gdzie dostęp jest utrudniony.

Dźwigi budowlane z naszej oferty posiadają system inteligentnego uruchamiania za pomocą przepustnicy. Przekłada się to na znacznie bardziej ekonomiczną oraz ekologiczną obsługę. W zależności od modelu, dostępne są także dodatkowe funkcje i opcje, które znacząco ułatwiają pracę, m.in. zdalne sterowanie radiowe, wskaźnik pełnego bezpiecznego obciążenia, pilot radiowy z odpowiedzią cyfrową, urządzenie awaryjnego opuszczenia, ogranicznik obszaru pracy.

Chętnie doradzimy przy wyborze odpowiedniego żurawia budowlanego. Podczas podejmowania decyzji o kupnie lub wynajmie dźwigów budowlanych służymy fachową poradą. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Sprawdź nasze mini dźwigi 

Wyślij zapytanie

Skorzystaj z formularza kontaktowego poniżej. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem.