Kiedy czas nagli i liczy się oszczędność

wynajem wózków widłowych

Wynajem wózków widłowych to nasza specjalność ‒ na rynku działamy od lat!

Proponujemy długo- i krótkoterminowy wynajem wózków widłowych czołowych producentów. Oferujemy wózki LPG, w dieslu, elektryczne,  różniące się parametrami technicznymi i rokiem produkcji ‒ wszystkie urządzenia transportu bliskiego są w doskonałym stanie technicznym i wizualnym. 

Pomagamy w doborze urządzenia, które będzie w 100% dostosowane do   potrzeb zainteresowanego. Zapewniamy również opiekę serwisową i zajmujemy się sprzedażą części zamiennych.  Zapraszamy do współpracy!

Oszczędność czasu i pieniędzy

Dopasujemy naszą elastyczną ofertę cenową do Twoich potrzeb. Szybko i bezpiecznie. Przy minimum formalności, dostarczymy zamówiony sprzęt pod wskazany adres. W dowolnym momencie – zawsze na czas!

Niezawodny serwis

Nasi serwisanci to ludzie z wieloletnim doświadczeniem. Dbając o Twoje terminy, gwarantujemy elastyczną opiekę serwisową. Czas reakcji serwisu od kilku godzin, wózki zastępcze oraz możliwość wymiany maszyny podczas wynajmu na inny model.

Dostępność od ręki

Awaria sprzętu w firmie? Sezonowe zapotrzebowanie? Konieczność szybkiej i sprawnej realizacji powierzonych Ci zadań? Nasz sprzęt jest dyspozycyjny i niezawodny. Tylko renomowane marki, najwyższej jakości.

Zrozumienie Twoich potrzeb

Każde zadanie wymaga indywidualnego podejścia. Przedstaw nam Swoje wymagania, a my zaoferujemy Ci maszynę dostosowaną najlepiej do prac jakie musisz wykonać.

Twój komfort i wygoda

Inwestując minimum czasu i pieniędzy otrzymujesz profesjonalny sprzęt, gotów do pracy w każdych warunkach. Nie musisz pamiętać o limitach rocznych motogodzin, przeglądach okresowych, wymianie ogumienia, serwisie baterii czy UDT. Wszystko masz w cenie !

Profesjonalne doradztwo

Nie wiesz jaki wózek widłowy najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie? Nasz zespół wskaże odpowiednią maszynę, przedstawi jej zalety oraz odpowie na wszystkie pytania.

Bezpieczeństwo, profesjonalizm i zrozumienie twoich potrzeb

Wynajmij wózek widłowy w 3 prostych krokach

Wybór

Wybierz wózek widłowy spośród 400 dostępnych modeli. W razie wątpliwości nasi pracownicy wskażą maszynę najlepiej dopasowaną do Twojego budżetu i potrzeb..

Minimum formalności

Wiemy jak ważne jest dla Ciebie sprawne i szybkie przystąpienie do pracy, dlatego oferujemy minimum formalności i korzystną ofertę cenową dopasowaną do Twoich potrzeb.

Transport pod wskazany adres i bezpłatny serwis

Twoje zamówienie trafi w ustalonym czasie pod wskazany przez Ciebie adres. Przez cały okres wynajmu nasi serwisanci oraz fachowcy są do Twojej dyspozycji – za darmo!

100% zadowolonych klientów gwarancją jakości!

  • posiadamy każdy typ wózka widłowego
  • oferowane przez nas wózki dostępne są od ręki
  • umożliwiamy wynajem już od 1 dnia
  • wynajęty sprzęt dostarczamy we wskazane miejsce
  • wszystkie wózki w razie awarii są błyskawicznie zastępowane
  • zatrudniamy wyłącznie doświadczonych i kompetentnych fachowców
  • oferujemy elastyczne ceny i atrakcyjne promocje
  • dla stałych klientów oferujemy preferencyjne warunki wynajmu

lub zadzwoń +48 601 226 411

Marian Kockowski

Zamówiony wózek został dostarczony zgodnie z zamówieniem. Formalności załatwione szybko i sprawnie. Polecam UTB!

Andrzej Walczyk

Długo wahałem się nad zakupem używanego wózka widłowego do firmy. Na szczęście trafiłem na rzetelnego sprzedawce, który wszystko dokładnie wytłumaczył i przede wszystkim doradził odpowiedni sprzęt. Jestem zadowolony z zakupu i mam nadzieje na dalszą współpracę.

Artur Kotaś

Kupując używany wózek widłowy warto jest kupić go od pewnej firmy. Od takiej, która nas nie oszuka. Z całą pewnościa UTB Polska do takich firm należy.

Szeroki wybór wózków widłowych na wynajem

Wózki widłowe Linde

Oferujemy wynajem wózków widłowych Linde. Proponujemy wózki widłowe o różnym udźwigu, z wieloma wariantami masztów, podwozia i wysokości podnoszenia. Wszystkie o wytrzymałej konstrukcji.

Wózki widłowe Still

W naszej ofercie dostępne są wózki widłowe Still zasilane gazem LPG, jak również elektryczne. Wynajmiecie u nas sztaplarki przeznaczone do pracy na zewnątrz oraz wewnątrz różnego typu obiektów.

Wózki widłowe Jungheinrich

Akumulatorowe i spalinowe wózki Jungheinrich to kolejna z naszych propozycji. Oferujemy różne modele sztaplarek, które umożliwią wydajne i ekonomiczne wykonywanie różnego typu prac.

Wózki widłowe Toyota

Wózki widłowe Toyota to minimalizacja kosztów, maksymalna wydajność pracy i pełne bezpieczeństwo. Nasza firma oferuje również wynajem urządzeń transportu bliskiego z logo Toyoty.

Pytania i odpowiedzi

Dlaczego warto wynająć u nas?

Proponujemy krótko- i długoterminowy wynajem wózków widłowych czołowych producentów ‒ Linde, Still, Jungheinrich, Toyota. W zależności od potrzeb zainteresowany może wynająć wózek na kilka dni lub kilkanaście miesięcy. Co więcej, do każdego z wynajmowanych przez nas wózków widłowych dołączamy gwarancję, co stanowi dodatkowe zabezpieczenie dla przedsiębiorców. 

Ofertę dopasowujemy do potrzeb klienta i każdego dnia dbamy o to, by współpraca przebiegała bez najmniejszych zarzutów.

Czym zasilane są nasze wózki widłowe?

Proponujemy wynajem wózków widłowych o różnym rodzaju zasilania. W naszej ofercie dostępne są wózki widłowe zasilane gazem LPG, które są bardzo ekonomiczne w eksploatacji. Ponadto, oferujemy wózki elektryczne  48 V i 24 V ‒ takie modele doskonale sprawdzają się w przestrzeniach zamkniętych. 

Ostatnia z naszych propozycji są wózki spalinowe ‒ napędzane olejem napędowym. 

Przykładowy cennik

Wysokość ceny wynajmu wózka widłowego uzależniona jest od parametrów technicznych danego urządzenia, roku produkcji oraz liczby dni i miesięcy, na które wynajmowany jest dany  wózek. Poniżej przedstawiamy przykładowy cennik. 

Rodzaj wózka doba tydzień miesiąc cena za miesiąc przy wynajmie długoterminowym 
24V

1,0 – 1,5 t

100 zł550 zł2100 zł1900 zł
48V

1,5 – 2,0 t

120 zł 780 zł2250 zł 2100 zł 
diesel / LPG

1,6 – 2,0 t

150 zł 750 zł 2250 zł 2100 zł 
diesel / LPG 4,5 t2900 zł 1230 zł 4150 zł 3750 zł 

Gdzie świadczymy nasze usługi?

Do współpracy w szczególności zapraszamy klientów z Poznania i pobliskich miejscowości ‒ Poznań jest miastem, w którym nasza firma działa najaktywniej. 

Warto jednak podkreślić, że w przypadku większych zamówień dotyczących wynajmu wózków widłowych pracujemy również w innych częściach Polski. 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Zapytaj. Napisz lub zadzwoń +48 601 226 411

Formularz kontaktowy

Zostaw nam swoje dane