Serwis wózków widłowych Linde Komorniki

W swojej ofercie mamy bogate doświadczenie w naprawie wózków widłowych i dostarczaniu części zamiennych. Naszym głównym celem jest zapewnienie Państwu jak najlepszej obsługi, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić szybką i sprawną obsługę oraz serwis wózków widłowych LINDE Komorniki. Wszystkie wózki widłowe są sprawdzane w celu wykrycia wszelkich potencjalnych usterek lub nieprawidłowości. Jeśli nasz serwis wykryje potencjalny problem, wózek zostanie natychmiast naprawiony.

Nasz profesjonalny zespół specjalistów jest w stanie naprawić nawet najbardziej skomplikowane usterki. Posiadamy szeroką gamę części zamiennych, dzięki czemu możemy zapewnić szybką i skuteczną naprawę. Wszystkie naprawy są przeprowadzane zgodnie z najnowszymi wytycznymi i standardami bezpieczeństwa.

Serwis wózków widłowych LINDE Komorniki – dlaczego my?

Serwis Wózków Widłowych w Komornikach pod Poznaniem to najlepszy wybór dla każdego, kto potrzebuje profesjonalnej i szybkiej naprawy wózków widłowych. Wiemy, że czas jest cenny, dlatego staramy się zapewnić jak najszybsze naprawy, aby Państwa firma mogła działać bez przeszkód. Współpracując z naszym serwisem, mają Państwo pewność, że wszystkie naprawy będą wykonywane zgodnie z najwyższymi standardami i zasadami bezpieczeństwa. Jeśli szukasz profesjonalnego i wygodnego serwisu wózków widłowych to nasz serwis Wózków Widłowych w Komornikach jest właściwym wyborem. Nasz zespół jest również w stanie wykonać naprawy w miejscu lub w Twojej siedzibie, co pozwoli Ci oszczędzić czas i pieniądze.

3 zalety skorzystania z serwisu wózków widłowych w naszej firmie

 • Posiadamy szeroki zakres usług i produktów, które obejmują zarówno naprawy, jak i konserwację wózków widłowych znanych marek, w tym Linde,
 • Dysponujemy wykwalifikowanym personelem, który jest w stanie poradzić sobie z każdym problemem dotyczącym wózka widłowego, niezależnie od marki,
 • Zapewniamy szybkie i profesjonalne usługi naprawcze i konserwacyjne, dzięki czemu Twoje urządzenie będzie działać bezproblemowo przez długi czas.

Kontakt

Przemysław Zając

Tel: 601 226 411
info@utbpolska.pl

Główna siedziba: Chwałkowo 22B, 63-000 Środa Wlkp.

Dodatkowy adres: Ul. Górki 9b/46 60-204 Poznań


 

Potrzebujesz fachowej diagnostyki lub serwisu wózków widłowych?

Chcesz wynająć lub kupić wózek widłowy?

Sprawdź nasze atrakcyjne ceny na wózki widłowe i ich serwis!

Napisz do nas!

  Formularz kontaktowy

  Napisz do nas, odpiszemy najszybciej jak to możliwe!

  Adres główny

  UTB Polska – Wózki widłowe Środa Wielkopolska

  63-000 Środa Wlkp.

  Chwałkowo 22B
  tel. +48 601 226 411
  e-mail: info@utbpolska.pl

  Na wszystkich zainteresowanych czekamy pod adresem Chwałkowo 22B 63-100 Środa Wielkopolska. Bez problemu można dojechać do nas ze Środy Wielkopolskiej, Brdowa, Włostowa i innych miejscowości. Dotrzecie do nas samochodem, między innymi droga nr 11.


  Adres pomocniczy

  UTB Polska – Wózki widłowe Poznań

  60-204 Poznań

  Ul. Górki 9b/46
  tel. +48 601 226 411
  email: poznan@utbpolska.pl

  W pobliżu naszej siedziby znajdują się Szkoła Podstawowa i Liceum Sióstr Zmartwychwstanek, Zmartwychwstańskie Centrum Sportu i Rehabilitacji czy Menesiak sp.j. Punkt skupu złomu. Z centrum można dojechać do nas samochodem bądź  tramwajami nr 14, 8 i 5.


  Szukasz wózka widłowego dla swojej firmy? Zadzwoń.+48 601 226 411