Serwis wózków widłowych LINDE Poznań

Zastanawiasz się, jaki serwis wózków widłowych Linde Poznań wybrać? Poznaj nasze wykwalifikowane i profesjonalne doradztwo, które jest podstawą naszego i naszych klientów sukcesu. Przedstawiamy się jako nowocześnie wyposażona firma z bardzo dobrą obsługą na miejscu.

Nasi doskonale wyszkoleni serwisanci wózków widłowych profesjonalnie naprawią Twój pojazd w krótkim czasie w naszym specjalistycznym warsztacie. Nasz serwis w Poznaniu to zaawansowane wyposażenie i przede wszystkim indywidualne podejście do każdego klienta. Do dyspozycji oddajemy również zastępcze wózki widłowe na wynajem.

Czego możesz spodziewać się po wizycie w naszym serwisie?

Jak działa nasz serwis wózków widłowych Linde Poznań? Przy każdej naprawie nie wymieniamy tylko uszkodzonej części, ale pojazd jest całkowicie sprawdzany i serwisowany. Dbamy o to, aby nasz serwis był stale wyposażony w najnowszą technologię, dzięki czemu możemy zapewnić nieograniczone wsparcie. Współdziałanie techniki, wiedzy i doświadczenia skraca do minimum wszelkie przestoje obsługi wózków widłowych.

Serwis wózków widłowych Linde cieszy się dużym zaufaniem na lokalnym rynku. Jako jedna z czołowych firm oferujących wózki widłowe znamy maszyny doskonale. Nasi eksperci serwisowi przyjadą do Twojej lokalizacji i zajmą się Twoimi potrzebami w zakresie naprawy wózków widłowych. Naszą misją jest zapewnienie najlepszej obsługi klienta w branży i pomoc w jak najszybszym powrocie do pracy.

Serwis wózków Linde – kiedy udać się na serwis?

Wózki widłowe spalinowe, elektryczne i gazowe, podnośniki, ręczne wózki paletowe  to w wielu branżach obowiązkowe rozwiązania. Jeśli potrzebujesz wynająć wózek widłowy na czas naprawy, nie ma problemu! Szukasz wózka widłowego na dłuższy czas? Zaproponujemy nowy wózek widłowy zgodnie z Twoimi indywidualnymi wymaganiami –  pojazd – indywidualnie dopasowany do Twoich zadań logistycznych. Zachęcamy do kontaktu z naszym serwisem w Poznaniu w celu konsultacji!

Zadzwoń do nas – pomożemy Ci tak szybko, jak to możliwe.

Kontakt

Przemysław Zając

Potrzebujesz fachowej diagnostyki lub serwisu wózków widłowych?

Chcesz wynająć lub kupić wózek widłowy?

Sprawdź nasze atrakcyjne ceny na wózki widłowe i ich serwis!

Napisz do nas!

Tel: 601 226 411
info@utbpolska.pl

Główna siedziba: Chwałkowo 22B, 63-000 Środa Wlkp.

Dodatkowy adres: Ul. Górki 9b/46 60-204 Poznań


 

  Formularz kontaktowy

  Napisz do nas, odpiszemy najszybciej jak to możliwe!

  Adres główny

  UTB Polska – Wózki widłowe Środa Wielkopolska

  63-000 Środa Wlkp.

  Chwałkowo 22B
  tel. +48 601 226 411
  e-mail: info@utbpolska.pl

  Na wszystkich zainteresowanych czekamy pod adresem Chwałkowo 22B 63-100 Środa Wielkopolska. Bez problemu można dojechać do nas ze Środy Wielkopolskiej, Brdowa, Włostowa i innych miejscowości. Dotrzecie do nas samochodem, między innymi droga nr 11.


  Adres pomocniczy

  UTB Polska – Wózki widłowe Poznań

  60-204 Poznań

  Ul. Górki 9b/46
  tel. +48 601 226 411
  email: poznan@utbpolska.pl

  W pobliżu naszej siedziby znajdują się Szkoła Podstawowa i Liceum Sióstr Zmartwychwstanek, Zmartwychwstańskie Centrum Sportu i Rehabilitacji czy Menesiak sp.j. Punkt skupu złomu. Z centrum można dojechać do nas samochodem bądź  tramwajami nr 14, 8 i 5.


  Szukasz wózka widłowego dla swojej firmy? Zadzwoń.+48 601 226 411