Serwis wózków widłowych Linde Środa Wielkopolska

Mamy siedzibę w Wielkopolsce i specjalizujemy się w wynajmie i serwisie wózków przemysłowych – takich jak wózki widłowe LPG, wózki z silnikiem Diesla czy elektryczne wózki widłowe. W naszym portfolio znajdują się również pojazdy specjalistyczne. Nasz serwis wózków widłowych Linde Środa Wielkopolska zapewnia dedykowane podejście do każdego zlecenia, dzięki czemu od lat wspieramy pracę klientów.

Twój wózek widłowy to jeden z ważniejszych elementów wyposażenia Twojego magazynu, a nasz serwis w Środzie Wielkopolskiej gwarantuje, że będzie zawsze gotowy do użycia. Dzięki naszej kompleksowej usłudze wózków widłowych zajmiemy się wszystkimi naprawami i regularną konserwacją Twojego wózka widłowego, abyś mógł skupić się na swojej działalności. Zapewnimy również usługę wynajmu wózków widłowych, abyś miał pewność, że nie zaburzysz procesów w swojej firmie.

Dlaczego warto wybrać nasz serwis wózków Linde?

Szybko, niezawodnie i elastycznie – takie wymagania stawiają nam nie tylko nasi klienci, ale i my sami! Z tego powodu nasi serwisanci wózków widłowych w Środzie Wielkopolskiej w razie potrzeby zajmą się każdą usterką, jaka może pojawić się w Twoich pojazdach.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i regularnym szkoleniom nasi mechanicy mogą przeprowadzać szybkie i dokładne analizy usterek, sprawniej przystępując do naprawy.  Oprócz napraw wózków widłowych oferujemy również usługę wynajmu wózków elektrycznych – spalinowych i elektrycznych.

Regularna konserwacja wózków Linde

Wózki widłowe Linde zapewniają wydajne i ekonomiczne rozwiązania w zakresie transportu materiałów. Jeśli Twój wózek widłowy Linde wymaga naprawy, nie musisz się martwić, ponieważ nasi specjaliści zajmą się każdą usterką.

Regularna konserwacja i planowy serwis to podstawa niezawodnego działania wózków widłowych. W przypadku wykrycia usterki lub zużycia części, większość napraw wózka przemysłowego i innych urządzeń magazynowych możemy przeprowadzić w krótkim czasie, jednocześnie proponując wynajem wózka widłowego na czas naprawy. Zachęcamy do kontaktu!

Kontakt

Przemysław Zając

Potrzebujesz fachowej diagnostyki lub serwisu wózków widłowych?

Chcesz wynająć lub kupić wózek widłowy?

Sprawdź nasze atrakcyjne ceny na wózki widłowe i ich serwis!

Napisz do nas!

Tel: 601 226 411
info@utbpolska.pl

Główna siedziba: Chwałkowo 22B, 63-000 Środa Wlkp.

Dodatkowy adres: Ul. Górki 9b/46 60-204 Poznań


 

  Formularz kontaktowy

  Napisz do nas, odpiszemy najszybciej jak to możliwe!

  Adres główny

  UTB Polska – Wózki widłowe Środa Wielkopolska

  63-000 Środa Wlkp.

  Chwałkowo 22B
  tel. +48 601 226 411
  e-mail: info@utbpolska.pl

  Na wszystkich zainteresowanych czekamy pod adresem Chwałkowo 22B 63-100 Środa Wielkopolska. Bez problemu można dojechać do nas ze Środy Wielkopolskiej, Brdowa, Włostowa i innych miejscowości. Dotrzecie do nas samochodem, między innymi droga nr 11.


  Adres pomocniczy

  UTB Polska – Wózki widłowe Poznań

  60-204 Poznań

  Ul. Górki 9b/46
  tel. +48 601 226 411
  email: poznan@utbpolska.pl

  W pobliżu naszej siedziby znajdują się Szkoła Podstawowa i Liceum Sióstr Zmartwychwstanek, Zmartwychwstańskie Centrum Sportu i Rehabilitacji czy Menesiak sp.j. Punkt skupu złomu. Z centrum można dojechać do nas samochodem bądź  tramwajami nr 14, 8 i 5.


  Szukasz wózka widłowego dla swojej firmy? Zadzwoń.+48 601 226 411