Serwis wózków widłowych Linde Tarnowo Podgórne

Gdy zepsuje się wózek spalinowy, elektryczny lub LPG, liczy się sprawność w przeprowadzeniu akcji serwisowej. Z każdą godziną przestoju, wózek przemysłowy w Twojej firmie nie zarabia. Dlatego też od wielu lat z sukcesami oferujemy serwis wózków widłowych Linde Tarnowo Podgórne.  Nasz dobrze zgrany zespół ekspertów, wykorzystując nowoczesne technologie diagnostyczne i naprawcze, zajmie się Twoim wózkiem widłowym i zadba o to, aby był on jak najszybciej gotowy do pracy. W międzyczasie możesz wybrać jeden z naszych wózków widłowych, jaki przeznaczamy na wynajem.

Profesjonalny serwis wózków widłowych Linde

Nasze usługi są nie tylko absolutnie niezawodne i profesjonalne, ale również niesamowicie szybki i efektywny. Większość zgłoszeń serwisowych realizujemy bez czasu oczekiwania.

W przypadku wózków widłowych pracujących w systemie jednozmianowym można mniej więcej przewidzieć wykonanie przeglądu co rok. W przypadku pojazdów pracujących w systemie dwuzmianowym, przegląd powinien być wykonywany częściej – co 6 miesięcy. Okresy serwisowania są jednak różne w zależności od producentów i w dużej mierze zależą od czasu pracy. Nasz serwis wózków widłowych Linde Tarnowo Podgórne obejmuje precyzyjne monitorowanie terminów, jak i wykonujemy szereg czynności naprawczych. 

Co obejmuje konserwacja wózka widłowego Linde?

Oprócz czasowej konserwacji i  przeglądów, producent podaje również specyfikację dla każdego modelu, według której serwisujemy pojazd. Konserwacja obejmuje wszystkie działania prewencyjne, które zapobiegają przedwczesnemu zużyciu i awariom wózka widłowego. W ramach konserwacji wózka widłowego Linde sprawdzane są w szczególności następujące elementy:

 • Układ kierowniczy,
 • Jednostki napędowe,
 • Układ hamulcowy,
 • Podwozie (np. weryfikacja połączeń i mocowań, regulacja prowadnic,
 • Kabina kierowcy,
 • Maszt podnoszący,
 • Widły (napięcie łańcucha, nasmarowanie łańcucha),
 • Układ hydrauliczny (np. poziom oleju),
 • Układ elektryczny.

Jeśli jesteś użytkownikiem wózka widłowego Linde, koniecznie skontaktuj się z naszą firmą. Zaproponujemy Ci najbardziej dogodne i satysfakcjonujące rozwiązania w zakresie przeglądów i napraw pojazdów.

Kontakt

Przemysław Zając

Tel: 601 226 411
info@utbpolska.pl

Główna siedziba: Chwałkowo 22B, 63-000 Środa Wlkp.

Potrzebujesz fachowej diagnostyki lub serwisu wózków widłowych?

Chcesz wynająć lub kupić wózek widłowy?

Sprawdź nasze atrakcyjne ceny na wózki widłowe i ich serwis!

Napisz do nas!

Dodatkowy adres: Ul. Górki 9b/46 60-204 Poznań


 

  Formularz kontaktowy

  Napisz do nas, odpiszemy najszybciej jak to możliwe!

  Adres główny

  UTB Polska – Wózki widłowe Środa Wielkopolska

  63-000 Środa Wlkp.

  Chwałkowo 22B
  tel. +48 601 226 411
  e-mail: info@utbpolska.pl

  Na wszystkich zainteresowanych czekamy pod adresem Chwałkowo 22B 63-100 Środa Wielkopolska. Bez problemu można dojechać do nas ze Środy Wielkopolskiej, Brdowa, Włostowa i innych miejscowości. Dotrzecie do nas samochodem, między innymi droga nr 11.


  Adres pomocniczy

  UTB Polska – Wózki widłowe Poznań

  60-204 Poznań

  Ul. Górki 9b/46
  tel. +48 601 226 411
  email: poznan@utbpolska.pl

  W pobliżu naszej siedziby znajdują się Szkoła Podstawowa i Liceum Sióstr Zmartwychwstanek, Zmartwychwstańskie Centrum Sportu i Rehabilitacji czy Menesiak sp.j. Punkt skupu złomu. Z centrum można dojechać do nas samochodem bądź  tramwajami nr 14, 8 i 5.


  Szukasz wózka widłowego dla swojej firmy? Zadzwoń.+48 601 226 411