Serwis wózków widłowych STILL Skórzewo

Wózki widłowe są kluczowym elementem dla wielu firm. Ich nieprawidłowe funkcjonowanie może powodować problemy w codziennej pracy, a nawet wpłynąć na straty finansowe. Dlatego tak ważne jest, aby flota wózków widłowych była w idealnej kondycji. Aby zapewnić to swoim klientom, nasz serwis wózków widłowych STILL Skórzewo oferuje kompleksowe usługi związane z serwisowaniem wózków widłowych.

Naszym priorytetem jest zapewnienie optymalnej sprawności floty naszych klientów. Dlatego oferujemy nie tylko serwis i naprawę, ale także doradztwo. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z wózkami widłowymi. Dzięki temu możemy zapewnić profesjonalną obsługę każdego klienta, niezależnie od jego potrzeb.

Serwis wózków widłowych STILL w Skórzewie – dlaczego my?

Oferujemy pełną gamę usług, które obejmują kompleksowy serwis, naprawy, przeglądy techniczne oraz montaż części zamiennych. Korzystając z naszych usług, klienci mogą mieć pewność, że ich flota wózków widłowych będzie działać w sposób ciągły i bezpieczny. Dzięki regularnym przeglądom i konserwacjom, nasz zespół może wykryć problemy zanim staną się one poważniejsze, co pozwoli na szybsze i tańsze naprawy.

Dodatkowo, jako serwis wózków widłowych STILL Skórzewo oferujemy szeroki wachlarz części zamiennych, które są dostępne od ręki. Współpracujemy tylko z najlepszymi producentami, co pozwala nam zagwarantować jakość i trwałość oferowanych przez nas produktów. Nasza firma stawia na indywidualne podejście do klienta, co pozwala nam lepiej zrozumieć jego potrzeby i oczekiwania. Dzięki temu możemy zaproponować najlepsze rozwiązania, które odpowiadają konkretnym potrzebom i wymaganiom.

Wybierając naszą firmę, jako klient zyskasz profesjonalną obsługę, najlepsze rozwiązania i wysoką jakość oferowanych usług. Nasz zespół specjalistów zapewnia kompleksowy serwis wózków widłowych, który pozwoli na utrzymanie floty w idealnej kondycji. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Kontakt

Przemysław Zając

Tel: 601 226 411
info@utbpolska.pl

Główna siedziba: Chwałkowo 22B, 63-000 Środa Wlkp.

Potrzebujesz fachowej diagnostyki lub serwisu wózków widłowych?

Chcesz wynająć lub kupić wózek widłowy?

Sprawdź nasze atrakcyjne ceny na wózki widłowe i ich serwis!

Napisz do nas!

Dodatkowy adres: Ul. Górki 9b/46 60-204 Poznań


 

  Formularz kontaktowy

  Napisz do nas, odpiszemy najszybciej jak to możliwe!

  Adres główny

  UTB Polska – Wózki widłowe Środa Wielkopolska

  63-000 Środa Wlkp.

  Chwałkowo 22B
  tel. +48 601 226 411
  e-mail: info@utbpolska.pl

  Na wszystkich zainteresowanych czekamy pod adresem Chwałkowo 22B 63-100 Środa Wielkopolska. Bez problemu można dojechać do nas ze Środy Wielkopolskiej, Brdowa, Włostowa i innych miejscowości. Dotrzecie do nas samochodem, między innymi droga nr 11.


  Adres pomocniczy

  UTB Polska – Wózki widłowe Poznań

  60-204 Poznań

  Ul. Górki 9b/46
  tel. +48 601 226 411
  email: poznan@utbpolska.pl

  W pobliżu naszej siedziby znajdują się Szkoła Podstawowa i Liceum Sióstr Zmartwychwstanek, Zmartwychwstańskie Centrum Sportu i Rehabilitacji czy Menesiak sp.j. Punkt skupu złomu. Z centrum można dojechać do nas samochodem bądź  tramwajami nr 14, 8 i 5.


  Szukasz wózka widłowego dla swojej firmy? Zadzwoń.+48 601 226 411