Serwis wózków widłowych STILL Tarnowo Podgórne

UTB Polska jest miejscem, w którym możesz dokonać napraw i serwisu wózków widłowych. Nasze doświadczenie w różnych branżach oraz szkolenia fabryczne z wiodących marek pozwalają nam zapewnić kompletny, szybki serwis dla całej Twojej floty wózków widłowych. Wybierając nasz serwis wózków widłowych STILL Tarnowo Podgórne możesz być pewien, że nasi technicy wykonają pracę wzorowo za każdym razem. Oprócz opcji napraw, świadczymy także usługi wynajmu wózków widłowych i ich sprzedaży. Niezależnie od rodzaju sprzętu i zastosowania, możesz być pewien, że zaproponujemy Ci kompletne rozwiązanie dla Twoich potrzeb serwisowych i naprawczych.

Serwis wózków widłowych STILL w Tarnowie Podgórnym

Nasza usługa konserwacji zapewnia regularne serwisowanie wózków widłowych, aby zapobiec problemom z wydajnością i awariami w przyszłości. Przeprowadzamy dogłębną analizę, która określa odstępy czasowe między przeglądami i dopasowuje działania do potrzeb. Określamy wszystkie mniej lub bardziej poważne naprawy, które będą musiały być wykonane w przyszłości, pozwalając na zaplanowanie wydatków oraz perfekcyjną organizację pracy firmy. Wszystkie nasze czynności konserwacyjne wykonywane są szybko, a wszystkie używane części objęte są gwarancją fabryczną i wsparciem technicznym. Jeśli zależy Ci na profesjonalnym wsparciu, nasza firma jest idealnym rozwiązaniem.

Regularne serwisowanie pojazdów w firmie zmniejsza ryzyko awarii i minimalizuje czas przestoju. Możemy pomóc we wszystkim, od planowej konserwacji i drobnych napraw po regenerację i nagłe naprawy, które muszą zostać przeprowadzone. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wymiany akumulatora, łańcuchów, nowych osłon operatora, świateł, węży hydraulicznych, wymiany oleju, skontaktuj się z naszą firmę, a otrzymasz usługę, której potrzebujesz.

Serwis wózków widłowych STILL – doświadczenie i wydajność

Jeśli szukasz doświadczonego, niedrogiego serwisu wózków widłowych, to dobrze trafiłeś. Mamy zespół certyfikowanych techników, którzy są gotowi pomóc Ci w Twoich potrzebach. Serwisujemy wszystkie marki i modele wózków widłowych w tym pojazdy STILL i oferujemy różnorodne usługi, takie jak naprawy i konserwacja zapobiegawcza.

Kontakt

Przemysław Zając

Tel: 601 226 411
info@utbpolska.pl

Główna siedziba: Chwałkowo 22B, 63-000 Środa Wlkp.

Dodatkowy adres: Ul. Górki 9b/46 60-204 Poznań

Potrzebujesz fachowej diagnostyki lub serwisu wózków widłowych?

Chcesz wynająć lub kupić wózek widłowy?

Sprawdź nasze atrakcyjne ceny na wózki widłowe i ich serwis!

Napisz do nas!

 

  Formularz kontaktowy

  Napisz do nas, odpiszemy najszybciej jak to możliwe!

  Adres główny

  UTB Polska – Wózki widłowe Środa Wielkopolska

  63-000 Środa Wlkp.

  Chwałkowo 22B
  tel. +48 601 226 411
  e-mail: info@utbpolska.pl

  Na wszystkich zainteresowanych czekamy pod adresem Chwałkowo 22B 63-100 Środa Wielkopolska. Bez problemu można dojechać do nas ze Środy Wielkopolskiej, Brdowa, Włostowa i innych miejscowości. Dotrzecie do nas samochodem, między innymi droga nr 11.


  Adres pomocniczy

  UTB Polska – Wózki widłowe Poznań

  60-204 Poznań

  Ul. Górki 9b/46
  tel. +48 601 226 411
  email: poznan@utbpolska.pl

  W pobliżu naszej siedziby znajdują się Szkoła Podstawowa i Liceum Sióstr Zmartwychwstanek, Zmartwychwstańskie Centrum Sportu i Rehabilitacji czy Menesiak sp.j. Punkt skupu złomu. Z centrum można dojechać do nas samochodem bądź  tramwajami nr 14, 8 i 5.


  Szukasz wózka widłowego dla swojej firmy? Zadzwoń.+48 601 226 411